Patpet 620

Elektronický výcvikový obojok Patpet 620 je nový, vylepšený model výcvikového obojka Patpet 610. Voděodolný, ekologicky zodpovedný s dosahom 600 m. Výcvikový obojok Patpet vám prináša neprehliadnuteľné vylepšenia. Zvyšuje kvalitu materiálu s certifikovanými vlastnosťami vodeodolnosti na prijímači aj ovládači. Obojok Patpet 620 disponuje tromi možnosťami korekcií: tón, vibrácie a elektrostatický impulz. S obojkom Patpet 620 sa môžete venovať výcviku 2 psov súčasne.

Výber varianty produktu

146 € 120 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 03. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet 620

Elektronický výcvikový obojok Patpet 620 je nový vylepšený model výcvikového obojka Patpet 610. Vodotesný, ekologicky zodpovedný s dosahom 600 m. Výcvikový obojok patpet vám prináša neprehliadnuteľné vylepšenia. Zvyšuje kvalitu materiálu s certifikovanými vlastnosťami vodeodolnosti na prijímači a aj ovládači. Obojok Patpet 620 disponuje tromi možnosťami korekcie: tón, vibrácia a elektrostatický impulz. Venovať sa s obojkom Patpet 620 môžete výcviku 2 psov súčasne. Funkcie na ovládači sú ľahko prepínateľné a označené farebnými tlačidlami aj výraznými piktogramami na displeji - pre váš dokonalý prehľad! Každej funkcií je priradené samostatné tlačidlo ovládača, čo zjednodušuje prehľad aj manipuláciu s ovládaním funkcií. Sila impulzu sa pohybuje na škále 16 stupňov.  

 

Vhodný je pre každého psa s váhou až do 90 kg a obojok prispôsobíte psiemu krku s obvodom 20 až 55 cm. Kvalitnejším nastavením oproti modelu 610 disponuje tiež remienok so spoľahlivým uchytením k prijímaču. Nabíjanie lithiových batérií na ovládači a aj prijímači potrvá asi 2 hodiny a vydrží cca 8 týždňov

 

 

 

 Hlavné funkcie:

  • Dosah až 600 m vhodný pre použitie v meste aj v lese
  • Prikúpením ďalšieho obojka je možné rozšíriť výcvik až pre 2 psy
  • Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz
  • 16 úrovní intenzity kontinuálnych impulzov
  • Pre funkciu tónu a impulzu je zvlášť tlačidlo na ovládači
  • Umožňuje ovládanie hmatom a sprostredkuje tak cvičiteľom pružnejšiu reakciu
  • Podsvietený LCD displej poskytuje prehľad o stave batérie a intenzite impulzov
  • Prijímač aj ovládač z vodotesného materiálu
  • Rýchle nabíjanie - dve hodiny na výdrž osem týždňov
  • Ergonomický tvar vysielačky aj prijímača

 

 

Typ korekcie

Elektronický výcvikový obojok Patpet 620 disponuje funkciou zvuku, vibrácie a elektrostatického impulzu. Sila impulzů a vibrácií je nastaviteľná v 16 úrovniach.

 

Dosah obojka

S obojkom Patpet 620 máte kontrolu nad svojim psom do vzdialenosti 600 m. Obojok je vhodný ako pre základný výcvik v meste, tak aj pre pokročilý výcvik na dlhšie vzdialenosti.

 

Batéria a nabíjanie

Paptpet 620 disponuje obrovskou výdržou batérie a rýchlonabíjaním. Batéria je k dispozícií po dvojhodinovom nabíjaní s výdržou až 8 týždňov.

 

Počet psov

Elektronický výcvikový obojok Patpet 620 vám bude pohodlne asistovať pri výcviku až dvoch psov zároveň. Stačí dokúpiť ďalší prijímač. Na vysielačke potom jednoducho prepínate medzi jednotlivými psami.

 

Displej

Na ovládači výcvikového obojka Patpet 620 je spracovaný kvalitný podsvietený LCD displej s ukazovateľom stavu batérie a ukazovateľom

 

Vodotesnosť

Ovládač aj prijímač elektronického obojka Patpet 620 je spracovaný z kvalitných materiálov a disponuje vodotesnosťou IPX7. Nesmie sa potopiť.

 

Dĺžka obojka

Pre pohodlie vášho psieho cvičenca nastavíte obojok pre obvod krku v rozmedzí 20 až 55 cm. Je tak vhodný pre väčšinu malých aj stredných plemien psov.

 

 

Váha a rozmery

Rozmery prijímača sú: šírka 6,9 cm, výška 3,8 cm, hĺbka 3,5 cm a hmotnosť je 54 gramov. Rozmery vysielačky sú šírka 4 cm, výška 10 cm, hĺbka 2 cm, hmotnosť 72 gramov. 

 

 

 

 
Technické parametre

Rozměr přijímače (š/v/h) 6,9 cm x 3,8 cm x 3,5 cm
Rozměr vysílače (š/v/h) 10 cm x 4 cm x 2 cm
Hmotnost přijímače 54 g
Hmotnost vysílače 72 g
Délka obojku 15 až 55 cm
Funkce zvuk + vibrace + impuls
Nastavení impulzů 16 úrovní
Počet psů až pro 2 psy
Vodotěsnost voděoodolný (déšť, sníh)
Nastavení zvuku 1 úroveň
Nastavení vibrací ano
Výdrž vysílače 1 až 3 měsíce
Výdrž přijímače 7-15 dní
Displej LCD podsvícený
Napájení nabíjecí

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.