Ultrazvuková píšťalka Reedog
Ultrazvuková píšťalka Reedog

Ultrazvuková píšťalka pre psov Reedog

Ultrazvuková píšťalka označovaná ako Silent Whistle alebo tichá píšťalka, ktorá pracuje vo vysokých frekvenciách, ktoré sú pre bežné ľudské ucho ťažko počutelné. Píšťalku počuje pes dokonca až na vzdialenosť 2-3 km! Narozdiel od ostatních píšťaliek má výhodu v kvalite spracovania - je vyrábaná z kvalitného kovového materiálu.

3 € 2 € bez DPH
4 týdny
Kedy tovar dostanem?
v utorok 31. 12. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Ultrazvuková píšťalka pre psov Reedog

K čomu sú píšťalky pre psov dobré

Používanie píšťalky so psom na voľno (bez vodítka) je jedným z najstarších a jednoduchých nástrojov možnej komunikácie psovoda (majiteľa psa) so psom na diaľku. Pískot píšťalky je pre psa počuteľný na oveľa väčšiu vzdialenosť než hlasové povely a naviac znie pískot píšťalky pre nášho psa stále rovnako, pretože zafarbenie a tón nášho hlasu môže byť na rozdiel od píšťalky ovplyvnený napríklad rôznou náladou alebo nachladením. Psovi so základným výcvikom prevádzaným pomocou píšťalky tak môže pri výcviku alebo pri vychádzkach ľahšie príjmať povelové informácie ako napríklad: „Stoj, Nesmieš alebo Ku mne“ tiež ostatní členovia jeho svorky (rodiny). Píšťalky sa používajú predovšetkým pre výcvik, výchovu a riadenie loveckých, pracovných alebo športových psov a stále častejšie sú využívané tiež pre výcvik a následnú komunikaciu s rodinným psom.
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.