Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

O společnosti

Sme opatrovatelia. Staráme sa o to, aby ste s vašim psíkom mali skvelý vzťah a užili ste si každú spoločnú chvíľu. Predávame výcvikové obojky, GPS obojky, protištekacie obojky, alebo elektronické ohradníky. Našu ponuku rozširujeme o smart produkty, ako sú inteligentné dávkovače, kamery alebo hračky. Vyrábame vlastné pelechy, búdy, matrace alebo obojky, vodítka a hračky pod značkou Reedog.

V našom srdci je miesto pre všetky labky - nezáleží na tom, či máš chvostík, alebo fúsky!

Sme partia mladých ľudí, ktorá v roku 2013 založila start-up Elektro-obojky.cz. Téma elektronických obojkov bola v Českej republike tabu. Zamerali sme sa na vysvetľovanie, osvetu a prirodzenou súčasťou našich služieb sa stala zákaznícka podpora. Zákazník od nás vždy dostane maximálnu podporu pri riešení problémov, aj keď mu obojok vymeníme napríklad osemkrát a strávime s ním nespočetné množstvo hodín. Začínali sme ako malý e-shop s niekoľkými málo produktmi. Dnes sa náš ročný obrat blíži 30 miliónom korún. Absolútnou jednotkou sme na trhu v Českej republike, v Poľsku, Nemecku, Maďarsku a na Slovensku. Práve expandujeme do Španielska a USA a vieme, že máme otvorené dvere aj na ďalšie trhy.

Na regáloch v našich skladoch av predajnom showroome v Prahe sú vyskladané tie najlepšie produkty od svetoznámych značiek, navyše sme jediným a oficiálnym veľkoobchodným distribútorom značiek Aetertek, Petrainer, E-Collar, NumAxes, Eyenimal, iTrainer, Canicom, Dogtra, Martin Systém, Garmin a Reedog v Českej republike a na Slovensku.

S radosťou do psích útulkov

Spoločenská zodpovednosť a láska k zvieratám sú hlavnými hnacími silami, ktoré vedú našu firmu k tomu, aby sa stala aktívnym partnerom mnohých psích útulkov. Náš tím si kladie za cieľ zlepšiť životy opustených a potrebných zvierat, a to nielen svojimi inovatívnymi produktmi, ale aj osobným nasadením. Jazdíme s radosťou do psích útulkov po celej krajine, aby sme ponúkli pomocnú ruku tam, kde je to najviac potrebné.