Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Veľkoobchod

Páčia sa Vám naše produkty? Staňte sa našim partnerom a odoberajte od nás všetok tovar, ktorý u nás nájdete na e-shope. Sme veľkoobchod chovateľských potrieb. Naše portofilio zahŕňa viac ako 50 svetových značiek. Například Petkit, Petsafe, Dogtrace, Tractive, Numaxes, Sportdog, Robotshop, Flamingo, Aetertek, Dogtra, D.T.System, Goodlige, Patpet, Petrainer, E-Collar atd. 

Ponúkame servis, predaj a veľkoobchod s elektronickými obojkami Aetertek, Educator, SportDog, Petrainer, Innotek, Garmin, PetSafe, Martin System, Num Axess, Dogtra, EasyPet a Dogtrace, více info zde.

Affiliate - bannery, xml, odkazy

Pomocou affilate systému Affilbox môžete na svoj web umiestniť bannery, odkazy alebo stiahnuť všetky produkty cez XML. Pokiaľ niekto cez odkaz, banner alebo XML feed objedná, my všetko vyriešime a vy dostanete len danú províziu. Registrácia do systému tu.

Dropshipping

Nechcete si brať tovar na sklad? Presne pre vás máme pripravený droppshiping (preposielanie objednávok). Tovar zaradíte do svojej ponuky a keď niekto objedná, prepoštite nám objednávku a my ju odošleme za vás. Vám bude potom vypálená dohodnutá percentuálna provízia z danej objednávky. V prípade záujmu nás kontaktujte na emaile valerie@reedog.sk

 

Veľkoobchodný odber

Ponúkame veľkoobchodný predaj všetkých našich produktov s maržou až 30 %. Doprava je zdarma od 120 EUR, platby na faktúru, alebo dobierku. Minimálne objednávky nie sú stanovené, takže môžete objednávať aj po 1 kuse. V prípade záujmu nás kontaktujte na emailu valerii@reedog.sk.