Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Čo dokážu niektoré dávkovače na krmivo? Neuveriteľné veci! Prichádza Petwant

Petwant je horúcim želiezkom medzi súčasnými výrobcami starajúcimi sa o vašich domácich miláčikov. Petwant pôsobí v oblasti inteligentných technológií už 13 rokov a teraz máte možnosť získať ich produkty aj u nás v Reedog.

To, že niektoré technológie znejú ako hudba budúcnosti, nebráni výrobcom ako je Petwant, aby produkty ponímal predovšekým s myšlienkou na užívateľov. Presvedčte sa, že zachádzanie s ich inteligentným dávkovačom je zrozumiteľné a prínosné.

Na e-shope alebo v predajni Reedog máme hneď 3 typy automatických dávkovačov Petwant. Vyberte si ten pravý na suché i vlhké krmivo! Hlavné odlišnosti spočívajú v možnostiach technológií.

Petwant PF-105 smart dávkovač, ktorý zjednoduší kŕmenie vašich miláčkov

Veľmi elegantný a skladný je automatický dávkovač krmiva Petwant PF-105, ktorý vám umožní prichystať suché i vlhké krmivo pre vašich chlpáčov, a to pri akejkoľvek teplote.

Nastavenie je manuálne, pomocou 4 tlačidiel, takže je jednoduché. Údaje si overíte na podsvietenom displeji. Zásobník poskytne 5 mini boxov na krmivo podľa vašej voľby a bez obmedzení, všetkých tvarov.

Uzatvárateľné viečko je neoceniteľným riešením hygienickej úschovy krmiva a bezpečnostný zámok zaistí že sa chlpáč pod viečko nedostane.

Dávkovač pracuje mechanicky na princípe otáčania zásobníka k otvoru vo viečku, ktoré sa tak stáva miskou maznáčika. Je to dávkovač krmiva ideálny aj pre najmenších zvieracích kamarátov.

Všetky jeho časti sú snímateľné a tak sa ľahko čistí. Zvoľte si zo skvelých farebných prevedení a nezabudnite, že dávkovač má záložná zdroj na batérie a preto sa vášmu miláčikovi potrava dostane zakaždým!

 

Privolať maznáčika vlastným hlasom?

Áno, je to možné, hoci nie ste doma! Pre niektoré zvieratká je hlas ich pánička upokojujúci a pre také prípady prichádza model PF102. Ide o automatický dávkovač s manuálnym nastavením, s kapacitou 4,3l a možnosťou 4 porcií za deň.

Petwant PF102 ponúka možnosť 10sekundovej hlasovej nahrávky. Chlpáča tak na kŕmenie voláte vlastným hlasom!

Dávkovač slúži na granule a vynímateľný box splní všetky hygienické požiadavky na uskladnenie krmiva. Kontrolu jednoduchého nastavenia poskytuje LCD displej. Bezpečnostný zámok a záložný zdroj sú samozrejmosťou. 

 

Nie len nakŕmiť ale aj starať sa na diaľku, umožní Petwant PF103

Ak sú vaše nároky vyššie, pozrite sa na Petwant PF 103. Je vybavený obojsmerným mikrofónom a zabudovanou webkamerou. Ovládaný je aplikáciou v smartphone.

Maznáčika kŕmite na diaľku, môžete ho vidieť, privolať, hovoriť naňho a sledovať jeho reakcie. A to všetko si môžete zaznamenávať.

Vo vašej aplikácii dostanete prehľad o histórií kŕmenia zvieraťa. Máte teda jasnú predstavu o tom, ako sa Váš miláčik stravuje.

Pomocou zabudovanej kamery v dávkovači uvidíte zvieracieho stravníka cez aplikáciu vo vašom mobile kedykoľvek chcete.