Zavolajte nám (Po-Pi 8-16:30)

Najlepší funkčný pelech či anatomická miska? To sú zbrusu nové technológie od Petkitu

Máte chúlostivého domáceho maznáčika? Alebo milujete upravenú domácnosť a chcete pre vaších drahých mačacích a psích miláčikov luxusný komfort? Teraz sa o nich môžete starať bezpečne, pohodlne a dokonca na diaľku! Budúcnosť prichádza k vám domov: vylepšite si chovateľskú výbavu s profesionálnou chovateľskou technológiou Petkit.

Petkit je opatrovateľ, inteligentný vývojár technológií a designu a našim chovateľským hrdinom. Domáce zveiratá miluje rovnako, ako vy. Sortiment pre chovateľa je široký a vždy precízne vyladený, či už ide o materiál alebo o design.

Ubytujte vášho miláčika v najkomfortnejšom pelíšku s vlastnou inteligenciou

Nie je to tak dávno, čo Petkit prišiel na trh s prekrásnym designovým škrabadlom a pelíškom pre mačky 3 v 1. Tentokrát je novinkou od Petkitu pelíšek budúcnosti! Vyhrievaný či klimatizovaný - všetko nastavíte cez váš smart phone. Vyhovovať bude nie len mačkám ale aj menším psíkom.

 

Vo vašom interéri vytvorí minimalistické moderné zátišie s tým najútulnejším pelechom pre vašu mačku alebo psa. Okrem designu a pohodlia v uzavretom súkromí môžete aj dohliadať na to, ako váš miláčik odpočíva. Informácie o množstve spánku sa vám vďaka senzorickému snímaniu ukladajú do aplikácie vášho smart telefónu a chovateľstvo tak naberá celkom nový rozmer.

Prostredie pelíška ponúka automatické alebo diaľkové vyrovnávanie teploty, senzor, ktorý zachytí prítomnosť maznáčika a tichý, odhlučnený priestor s klimatizáciou. Pre maximálne efektívny spánkový režim vášho zvieraťa je len ťažko možné predstaviť si niečo lepšie. Pelech má mäkkú výstielku z príjemneho materiálu a okrúhly tvar, ktorý zvieratám inštinktívne vyhovuje ako bezpečné a kryté útočisko.

Strážte sviežosť vášho domova za pomoci Pura Air

Ako veľmi by bolo príjemné mať vôňu domova v jednej maličkej krabičke? Petkit vie,a ko na to. Aby bol Váš domov plný sviežosti, stačí umiestniť Petkit Pura Air, krabičku malých rozmerov, v dosahu vášho miláčika, kde je so zápachom najväčším problém. Infračervený senzor produktu je citlivý na pohyb a akonáhle je maznáčik v dosahu, aktivuje sa. Alebo môžete nastaviť režim pravidelného čistenia, ktorý vám zaistí proces automaticky každých 6 hodín.

 

Pomocou negatívnej ionizácie okolia prečistí Pura Air vzduch od baktérií, prachu a šíri okolo seba sviežu vôňu. Praktické a účinné.

Anatómia misky: keď sa krmivo podáva správne

Hovorí sa jej Nano miska a je nastaviteľná do rôznych polôh v uhle 15°. Výška podstavca, 7 cm, je vypočítaná s ohľadom na optimálnu polohu mačky, štandardne potrebnú pre zdravú konzumáciu. Tá by mala byť taká, aby sa mačke netvoril pri požívaní potravy tlak na brucho a žalúdok.

Všetky tieto novinky a ešte viac všemožných produktov pre chovateľov a ich maznáčikov máte možnosť omrknúť, chytiť to ruky a vyskúšať u nás v Reedogu.