Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Cestovanie so psom - tešky, deky, autopoťahy pre psov

Preprava a cestovanie so psom majú svoje jasné pravidlá. V prvej rade je samozrejme bezpečnosť a pohodlie vašeho štvornohého kamaráta. Nech už cestujete so psom v aute alebo ho prevážate MHD, s doplnkami od Reedog sa vaša cestovanie premení na pohodlné a bezstarostné, a to aj pre vášho maznáčika.

V dnešnej dynamickej dobe je cestovanie takmer na dennom poriadku, a preto už nikoho neprekvapí, že s ľuďmi cestujú tiež psy.  Nech už sa jedná o schôdzku v kaviarni, na návštevu za rodičmi, alebo na dovolenku do zahraničia, naši miláčikovia sú s nami. Ak ste si zatiaľ vystačili len s dekou, ktorú ste vyradili z domácnosti a prehodili ste ju cez zadné sedačky auta, vedzte, že cestovať so psom môžete ďaka vychytávkam od Reedog omnoho elegantnejšie.

 

Deky Reedog pre cestovanie

Každý psík by mal mať vlastnú deku, ktorá bude len a len jeho a poskytne mu pocit bezpečia. Deka psíkovi vytvára vítané pohodlie, zahreje ho v chladnom počasí a ochráni vaše auto pred chlpmi, ktoré sa ako iste viete, tak ťažko vysávajú.

Iste, môžete psíkovi kľudne venovať vyradenú deku, ktorú už nepoužívate, ale nebude to ono. Psie deky od Reedog určené pre cestovanie sú proste skvelé. V prvej rade sú veľmi kvalitné a odolné a každého majiteľa psa rozhodne poteší aj ich jednoduchá údržba.

Deka pre psov od Reedog má optimálnu veľkosť a skrášľuje ju psia labka, takže je nie len pohodlná, ale aj designovo prepracovaná. Súčasne ju veľmi rýchlo a jednoducho poskladáte do úhľadného balíčku. Deku od Reedog môžete ale použiť nie len na cestovanie, ale tiež ako náhradný peleštek, pokiaľ so psom prespávate mimo domov – určite ocení, že spí na niečom, čo mu je známe.

 

 

Ochranný autopoťah do auta Reedog

Každý, kto niekedy prevážal psíka v aute na zadných sedačkách, dobre vie, akú prácu dá povysávať chlpy, ktoré váš maznáčik po sebe zanechal ako také drobné poďakovanie. Samozrejme, že svojho psíka milujete a vozíte ho v aute radi, aby ste spolu strávili čo najviac času. Lenže to večné upratovanie chlpov a neporiadku vás už proste nebaví. Značka Reedog prináša na trh špeciálny ochranný autopoťah, ktorý vaše sedačky ochráni a psíkovi poskytne aj vítané pohodlie.

Autopoťahy pre psov od Reedog sú premyslené do každučkého detailu! Pokrývajú nie len zadné sedačky, na ktorých psík cestuje, ale chráni aj zadné strany predných sedačiek. Takže akonáhle zaparkujete a poťahy pre psov z auta dáte dolu, nemusíte riešiť žiadne chlpy, ani špinu a kľudne tam môžete posadiť aj svokru. Ochranné autopoťahy pre psov predstavujú efektívne a jednoduché riešenie, pokiaľ psíka v aute vozíte pravidelne či raz za čas.

Výhodou autopoťahov pre psov od Reedog je ich odolnosť, kvalita a štýlový design, a v neposlednej rade prepracovanosť každého detailu. Jednoducho sa zakladajú a dávajú dole. Sú veľmi skladné, takže ich môžete proste pohodlne zložiť a voziť na zadných sedačkách.

 

 

Cestovné tašky pre psov Reedog

Ak svojho psíka vozíte často MHD, vlakom alebo autobusom, oceníte praktické cestovní tašky pre psov od značky Reedog. Tieto tašky využijete predovšetkým ak s psíkom často cestujete, pretože ho nechcete nechávať doma samého. Dnes už je naprosto prirodzené, že svojho kamaráta beriete na výlet s priateľmi, do kaviarne alebo napríklad aj do kancelárie.

Značka Reedog vytvorila kolekciu tašiek pre psov, ktoré splňujú tie najvyššie nároky a pritom sú cenovo dostupné. Vyberať môžete z niekoľkých designovo luxusných tašiek, ktoré sú ušité z odolných a príjemných materiálov, ako je napríklad EKO koža. Pri výbere cestovných tašiek pre psov Reedog dbal na pohodlie psích maznáčikov, takže sa v taške pekne uvelebia a vďaka otvoru, ktorým prestrčia hlavu, môžu sledovať dianie okolo seba. Vy zasa oceníte, že sa cestovná taška pre psa od Reedog veľmi jednoducho udržuje, je odolná voči škrabancom a pohodlne sa nosí.