Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Dogtrace D-mute ONE: Účinný a šetrný spôsob kontroly štekania

Štekanie psov môže byť pre majiteľov často problémom, najmä ak bývate v blízkosti susedov alebo máte citlivé okolie. Dogtrace D-mute ONE je obojok proti štekaniu, ktorý sľubuje účinnú kontrolu štekania vášho psa, a to všetko bez zbytočného nepohodlia pre vášho domáceho miláčika. Obojok je navrhnutý špeciálne pre potreby najmenších plemien psov s hmotnosťou od 2,5 kg. Tu sa pozrieme na to, ako sa používa a aké sú jeho výhody.

Ako používať Dogtrace D-mute ONE:

Dogtrace D-mute ONE je navrhnutý tak, aby sa jednoducho používal. Obojok zisťuje štekanie vibráciami hlasiviek psa, čím zabezpečuje, že sa aktivuje len vtedy, keď pes, ktorý má obojok nasadený, šteká. Tým sa minimalizuje riziko nesprávnej reakcie na zvuky z prostredia. Po zistení štekania sa aktivuje zvuk alebo jemná statická korekcia, ktorá upúta pozornosť psa a pomôže mu štekanie prerušiť.

Pred prvým použitím je dôležité obojok starostlivo nasadiť, aby ste sa uistili, že je bezpečný a pohodlný. Obojok musí byť prispôsobený veľkosti vášho psa.

Môžete tiež nastaviť citlivosť detekcie štekotu a úroveň elektrostatických impulzov. Pri štekaní sa postupne zvyšuje sila elektrostatického impulzu, až kým pes neprestane štekať. Nastavenie obojku tiež umožňuje prepnúť zariadenie do režimu čisto zvukového upozornenia. 

Výhody zariadenia Dogtrace D-mute ONE:

Dogtrace D-mute ONE poskytuje bezpečnú a účinnú metódu kontroly štekotu malých psov, ktorá umožňuje majiteľom dosiahnuť pokojné spolužitie s ich domácimi miláčikmi a okolím.


Súvisiace produkty

Novinka

Dogtrace d-mute ONE

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
112.78 €

Porovnať