Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Dogtrace DOG GPS X30 je teraz v krátkej verzii!

DOG GPS X30 Short je teraz k dispozícii na našej webovej stránke

Špeciálna verzia GPS obojku pre malé psy je v predaji od nového roka.  Obojok DOG GPS X30 Short je kratšia verzia obojku Dogtrace DOG GPS X30 s o 5 cm kratšou gumovou časťou vysielača. Najmenší nastaviteľný obvod je 25 cm. Je ideálnou voľbou pre malé plemená poľovných psov. Obojok bude pre nich pohodlnejší a lov efektívnejší.

V súčasnosti máme k dispozícii širokú škálu moderných technológií, ktoré vám môžu zlepšiť život. GPS obojky umožňujú sledovať a kontrolovať pohyb psa v teréne. Okrem toho účinne podporujú tradičnú výchovu a pomáhajú poľovným psom dosiahnuť ich maximálny potenciál. Pomocou týchto obojkov môžete účinne a včas zabrániť tomu, aby váš pes utekal za zverou alebo vykazoval nežiaduce správanie.

Poľovné psy si často spájame so štvornohými miláčikmi s ohromujúcou silou, vytrvalosťou a veľkými rozmermi Na mysli sa nám vynárajú plemená ako chrt, labradorský retriever alebo výmarský ohař. Rovnako hodnotné a odolné sú však aj menšie plemená poľovných psov, ako napríklad bígl, jazvečík, anglický kokeršpaniel a jack russell teriér.

Či už potrebujete sledovať aktuálny pohyb svojho psa, alebo potrebujete vykonať náročný výcvik v teréne, používanie Dogtrace Short GPS je skvelým riešením. Vaše lovecké psy si môžu užívať dostatok voľnosti s istotou bezpečnosti. Tento vodotesný a nárazuvzdorný obojok GPS využíva rádiový signál a satelitnú technológiu, čo znamená, že nie je potrebná SIM karta. Samotná verzia "Short" zariadenia je zmenšená, aby bola pohodlná pre každého psíka.

Je veľmi dôležité zaistiť bezpečnosť našich domácich miláčikov! Ak so svojím psom aktívne pracujete, sledujete zastrelenú zver, chodíte na výlety, kde používate obojok, aby ste malým psom umožnili voľný pohyb, a najmä počas zimnej poľovníckej sezóny.

Množstvo možností pre všetky potreby 

Ak považujete za užitočné mať výcvikový modul, t. j. možnosť posielať psovi korekcie a mapy (po spárovaní s aplikáciou v telefóne), vyberte si DOG GPS X30T Short. Dodatočná mapa bude k dispozícii online aj offline v aplikácii pre prípad slabého signálu v lese. Na jednoduché určenie polohy psa pomocou zvukového signálu použite verziu DOG GPS X30B Short. Pre najnáročnejších majiteľov je k dispozícii verzia, ktorá obsahuje zvukový lokátor aj výcvikový modul - DOG GPS X30TB Short. 

Ku každému variantu možno pridať akýkoľvek kompatibilný obojok pre iného psa - v skutočnosti možno zariadenie X30 spárovať až s 13 zariadeniami. Pre rôznych psov tak možno používať rôzne obojky a psy možno stále ovládať z jednej vysielačky. 

Skrátka, už predchádzajúci model štandardnej veľkosti bol menší ako konkurenčné výrobky iných značiek. Nová edícia GPS Dogtrace Short s menšími rozmermi je pre psy malých plemien ešte pohodlnejšia. Ak máte stále obavy, či vám obojok bude vyhovovať, dávame vám možnosť obojok po zakúpení vyskúšať, na rozhodnutie máte 30 dní.


Súvisiace produkty