Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Hľadáte jednoduchý spôsob, ako zabaviť nudiaceho sa psa? Hračky Reedog sú tou správnou voľbou!

Hračky sú jedným z najlepších spôsobov, ako poskytnúť vášmu domácemu miláčikovi tú správnu zábavu. Pozorovanie takejto hry alebo spoločné zapojenie sa do nej dokáže vyčariť úsmev na tvári každému. Ako vieme, aj domáce zvieratá majú svoje obľúbené a niekedy sa správna hračka môže stať ich spoločníkom na dlhé roky. Pri výbere hračky je vždy dobré zohľadniť veľkosť zvieraťa, jeho štýl hrania a žuvacie návyky.  Existuje niekoľko druhov hračiek, pozrime sa na niekoľko príkladov:

Plyšové hračky - Mäkké a príjemné plyšové hračky sú skvelé pre zvieratá, ktoré rady nosia niečo v papuli alebo sa k hračkám túlia. Patria k najobľúbenejším a dodávajú sa v rôznych tvaroch a veľkostiach. Môžu obsahovať aj pískatká alebo plyšový materiál, ktorý im pridáva na príťažlivosti. Plyšová kačica Reedog je navrhnutá tak, aby vydržala hrubé zaobchádzanie počas hry a žuvanie.

Žuvacie hračky - tieto hračky uspokojujú potrebu zvieraťa žuť a navyše pomáhajú čistiť ústnu dutinu a udržiavať zdravé zuby. Hračka Reedog sa nepravidelne odráža a kotúľa, výstupky na hračke tiež zlepšujú dentálnu hygienu.

Interaktívne hračky - hračky sú navrhnuté tak, aby zapojili myseľ a telo zvieraťa. Často obsahujú nejakú hádanku alebo výzvu, ktorú musia vyriešiť, aby získali pochúťku alebo odmenu. Hračka na pamlsky Reedog môže byť naplnená pamlskami a je priehľadná, takže zviera na pamlsok neustále vidí, čo ho stimuluje k hre

Pletené hračky - tieto hračky sú vyrobené z odolného pleteného lana a sú skvelé na interaktívnu hru alebo preťahovanie lanom a tiež pomáhajú udržiavať dentálnu hygienu. Reedog preťahovacie uzly je sada 4 uzlov na preťahovanie lanom, ktoré ponúkajú rozmanitosť a priestor na rôzne hry.

Gumené hračky: odolné a dlhotrvajúce gumené hračky sú skvelé na aportovanie a žuvanie. Výcvikový krúžok Reedog možno použiť na žuvanie, preťahovanie a aportovanie a dokonca aj vo vode!

Máme tú správnu hračku pre každého! Navyše od 12.2.2024 do 18.2.2024 s 15% zľavou.


Súvisiace produkty

Reedog small mix uzly na preťahovanie lanom

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
7.24 €

Porovnať

Reedog tréningový kruh pre psy oranžová
Varianty (2)
M 27,5 cm S 17,5 cm

Reedog tréningový kruh pre psy oranžová

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
10.07 €

Porovnať

Reedog hračka na pamlsky loptička červená

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
8.05 €

Porovnať

Kačica Reedog. plyšová pískacia hračka, 36 cm

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
10.07 €

Porovnať

Reedog dental toy
Varianty (3)
L M S

Reedog dental toy

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
14.52 €

Porovnať