Zavolajte nám (Po-Pi 8-16:30)

Luxusné pelíšky pre psov: V ponuke Reedog pre malé i veľké psy

Tiež ste majiteľom psích unikátov, ako sú psíkovia obrovských alebo naopak najmenších plemien? Taký jedinečný parťák vám musí urobiť veľkú radosť. Horšie to však je, keď pre takého miláčika zháňate výbavu. Vybrať na mieru pelech pre čivavu či pre veľkého psa, nie je žiadna zábava. Zvlášť, keď chcete niečo poriadneho a nemáte v láske kompromisy...

Prečo vybrať pelíšek Reedog?

Čo robí z pelíškov Reedog skutočne jedinečný produkt je nie len široký výber z mnohých designov a veľkosti, ale tiež odolný materiál praktická údržba. Všechny pelechy sú z dôvodu zachovania najlepšej kvality ručne šité. A pretože Reedog je značkou psích milovníkov, máme i ponuku zdravotých ortopedických pelíškov. Aký model si z našej ponuky vyberiete?

Vyberte pelech podľa druhu: Domčeky, textilné búdy a ďalšie

Textilná búda alebo domček pre psov je pre vášho chlpáča na výber hneď v 3 variantách. Kukaň je útulným miestočkom pre najmenšie a stredné domáce zvieratká. Pelech 2v1 tvorí pyramída textilná búda - vyhovuje i veľkým psom - strážcom. Tieto pelíšky sú polstrované a potiahnuté odolnou Cordurou. Búdička ponúka kompletne snímateľný poťah na zipy. Stačí si vybrať váš obľúbený vzor.

Pokiaľ zvolíte radšej kukaň, či iglu, počítajte s využitím pre najmenšie (veľ. S) až stredné plemeno (XL).

 

Páči sa vám pelech 2v1? Pyramídu pre psov je možné rozdeliť alebo zostaviť ako búdičku. Pohodlne si odpočinie váš najmenší chlpáč (veľ. S) ale aj napríklad malorská doga (veľ. XL).

 

Pelíšky s okrajem pro milovníky barev, i pro minimalisty

Mäkké ako perinka budú pelíšky s vyšším okrajom Reedog York s kontrastnou grafickou potlačou. Ponúkame ich preto pre menších (veľ. M) a stredných chlpáčov (veľ. L). Dávate prednosť vzorom? Reedog Pianky sú naopak k dostaniu v najväčšom počte veľkostí aj pre veľké psy.

Pelíšky s okrajom sú pohodlné pre menšie stredné plemená v rozmeroch L, ale aj pre veľké psy vo veľkosti XL. Ponúknite im odolné pelechy Reedog Eco, Exclusive alebo Comfy. Moderných minimalistov a ich väčších psov zasa potešia elegantné, pevné pelíšky koženého vzhľadu. Nájdete ich pod názvami Reedog Plain, Ring, Luxus či Perfection. 

Praktické a zdravé: matrace pre psy Reedog

Ak má váš havkáč radšej prehľad, sú riešením pohodlné podložky a matrace. Môžete si byť istí, že v prípade Reedog ide o bohatý výber štýlov i riešení pre každého psíka. Zaujímavou variantou sú pelíšky s vyňateľným matracom Reedog Fancy, Standard, Ring, Sofa, Luxury a iné. Na matrace veľkosti XL sa pohodlne natiahnu aj veľké plemená ako brazílska fila.

Originálne štýlové vychytávky - satén a kožušina

Nie len z cordury môžete mať luxusný pelech od Reedog! Priamo nebesky vyzerajúce pelechy Reedog Heaven v saténovom design. Tento model je dodávaný aj s vankúšikom pre maximálny komfort vášho psíka. Zaujali vás snáď originálne zvieracie vzory na matraci Reedog Elis? Zaručene štýlové sú pelechy s eko kožou. Tieto pelíšky elegantne a vkusne zapadnú do vášho interiéru. Plyšový povrch ponúkne psíkovi Reedog Luxury a pre náročných máme v ponuke Reedog Gallant, King Cover, matrac Reedog Standard alebo pelech Reedog Eco.

 

Snímateľné, alebo omývateľné? Zvoľte pelech podľa údržby!

Vyberte si pelech, ktorý možno vyprať, alebo otrieť! Corduru môžete prať v práčke na 30°C, koženku stačí otrieť navlhčenou handričkou a jemným saponátom. Koženkové modely ponúkame vo všetkých veľkostiach - ako matrace ale aj ako pohodlné pelíšky.

Zdravotné pelechy proti preležaninám i ortopedické pelíšky pre zdravý spánok psa

Trápia vášho maznáčika kĺby? Riešením sú naše zdravotné, ortopedické pelechy s pamäťovou penou, ktoré znižujú odpor, nepreležia sa a doprajú psíkovi zdravý odpočinok. Navyše si ich vyberiete v luxusných designových variantách, od okrúhlych, cez matrace až po cestovné pelechy s predložkou. Tieto pelechy sú dostupné pre stredné (veľ. L) aj veľké plemená (XL), ktoré na kĺby často trpia najviac. Nenechajte si ich ujsť!

 

Pre seniorov, psíkov s kožnou alergiou alebo choré psíky sú nalepšie pelechy s tubusom. Prechádza preležaninám a zaisťuje odvetranie pokožky. 

Nezabudnite, že pelíšky sú skvelým vianočným darčekom nie len pre chlpáča, ale aj pre vás!