Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)
Najlepšie vianočné darčeky pre psov: nenechajte chlpáča pod stromčekom smútiť!

Najlepšie vianočné darčeky pre psov: nenechajte chlpáča pod stromčekom smútiť!

Kde sa ukrýva úprimná radosť a nefalšované parťáctvo? My si myslíme, že v jedinečnej psej duši! Preto vás cheme inšpirovať k nádielke tých najlepších vianočných darčekov pre psov. So psom je proste život veselší a bohatší na zážitky! Preto nevynechajte na Vianoce príležitosť vrátiť mu jeho lásku!

1. Praktické darčeky pre psa

Chcete pre psíka niečo praktického? Ak váš chlpáč už dlho potrebuje oblečenie, rozhrýzol si vodítko či ste opäť našli prevrhnutú misku s vodou, máme pre vás hromadu zaujímavých tipov.

 • Vodítko pre pohodlné venčenie a už žiadne zasekávanie pásky? Tak to určite mrknite na jedinečnú ponuku designových vodítok s unikátnou flexibilnou páskou. Páska má okrem neobmedzeného pohybu aj vysokú nosnosť a štýlové prevedenie vo vkusných farbách! Samonavíjacie vodítok u nás nájdete hromadu! Hands free vodítko pre behanie so psom alebo svietiace smart vodítko s aplikáciou!

 • Reflexné postroje a svietiace obojky pre psov, aby sa váš maznáčik prechádzal bezpečne i za tmy. Odolné a dobre padnúce postroje sú snom chovateľov, pretože správne rozložia tlak vodítka v ťahu a oproti obojkom predchádzajú možným poraneniam svalov psa. So svietiacimi obojkami zasa dobre vidíte n apsíka nie len vy, ale tiež okoloidúci či vodiči. Vedeli ste, že okolo 90 % cestných tragédií je spôsobených slabou viditeľnosťou psa?
 • Čo by ste povedali na topánočky, ktoré chránia labky vášho chlpáča pred mrazom a posypovou soľou.
 • Pohľad na "jedáleň" vášho miláčika vás núti k plaču? Zvoľte poriadne robustné misky proti prevrhnutiu. Na výber sú zdravotne vhodné misky z antibakteriálnych materiálov, miska s meraním váhy (Petkit), na čip (Sure PetCare). "Smart" misky sú ideálnym darčekom aj pre majiteľov psíkov či mačiek, ktorí ocenia moderný design a technológie.
 • Pokiaľ udrú mrazy, zababušte chlpáča do poriadnych oblečkov pre psíkovKvalitné bundičky či overaly ochránia zdravie vášho psa.

3. Najoriginálnejšie darčeky pre psov

Originalita je voľbou vynaliezavých chovateľov. Preto máme rôzne multifunkčné Smart hračky, zábavné dávkovače s kamerou, ekologické hračky alebo ďalšie originálne výbavu pre psov:

 • Nechajte psíka na Štedrý deň ochutnať zdravé a neobvyklé pamlsky plné kvalitných živín. Jeden vianočný balíček plný psých dobrôt dostanete aj u nás! 
 • Jedinečný darček pre spokojné labky (a údržbu vašej domácnosti) predstavuje masážny čistič labiek. Teraz už sa na ich umývanie bude psík tešiť a vy doma budete mať čisto, bez dlhého presviedčania.
 • Aká je najobľúbenejšia hra psíkov? Poriadny a neúnavný aport! Môžeme ho miláčikovi dopriať s automatickým vrhačom loptičiek na vonku i dovnútra. Hodí sa všetkým chovateľom, ktorí trpia bolesťami kĺbov, sú po úraze alebo je ich štvornohý miláčik neunaviteľný. Ide tiež o skvelé riešenie zábavy, keď psík čaká sám doma. Vystreľovač je navrhnutý tak, aby psík riadil hru sám.
 • Dávkovač pamlskov s kamerou, rádiom či ovládaním cez telefón? Vynikajúca príležitosť, ako potešiť psíka počas ďalšieho čakanie a ešte s ním byť v kontakte! Odkiaľkoľvek!
 • Každého psíka určite zaujmú hlavolamy pre psov, napríklad s dávkovačom na pamlsky. Dávkovače na pamlsky s hračkou psíka zamestnajú a každý úspech ho rozveselí!  

4. Najbláznivejšie darčeky pre psa

Ak si vianočné sviatky radi užívate a radi ich slávite so všetkou parádou, určite radi pre psíka vyberiete nejaku zaujímavú "neužitočnosť" :)! Darčeky, s ktorými bude jednochu zábava, vám prinesú jedinečné okamihy!

 • Doprajte chlpáčovi poriadnu parádu a vyfešákujte si miláčika sviatočne: napríklad luxusnými motýlikmi pre psy od Reedog! Dostupné v rôznych farbách. Uvidíte, ako mu to bude pod stromčekom svedčať! Ideálne sú aj pre fotografie na pamiatku.
 • Prijmite výzvu a nájdtei psíkovi tú najbláznivejšiu hračku pre jeho vyvádzanie! Pískacie, hryzacie, šuštiace či krochkacie hračky sú vždy zábava!

5. Luxusné darčeky potešia každého psíka!

Zvýšte štandard vášho chovateľstva chlpáčovi aj sebe!

 • Zvoľte si designový kúsok, ktorý doplní váš interiér, ale ponúkne aj mnoho smart funkcií. Napríklad dávkovače na granule s ovládaním na diaľku cez váš smartphone.
 • Nevyhnutnou výbavou sú prepracované kvalitné pelíšky pre psy v množstve tvarov a prevedení. V ponuke sú dokonca i luxusné pelíšky do auta, aby sa psíkovi dobre cestovalo.
 • Chcete mať o vašom psíkovi prehľad, aj keď ste v práci? Domáce kamery pre psov alebo mačky vám umožnia miláčika sledovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek, zaznamenať si ho na video či fotografiu. Keď si zvolíte kameru i s mikrofónom a reproduktorom, môžete na miláčika dokonca aj hovoriť!

6. Darčeky pre zdravie a kondíciu vášo psíka

Pokiaľ najradšej rozdávate praktické darčeky tak sa možno rozhodnete pre kvalitné doplnky výživy či zdravé pamlsky. Zima je rozhodne ten správny čas pre posilnenie imunity každého chlpáča! 

 • Kvalitny olej bohatý na omega kyseliny
 • Krém na labky proti mrazu
 • Vitamíny, minerály a doplnky výživy