Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Novinka na e-shope - Automatická miska Reedog Smart Bowl

Firma Reedog prináša na trh úplne novú automatickú misku Reedog Smart Bowl pre psov a mačky, ktorá uľahčí Vášmu miláčikovi kŕmenie a pitie a Vám pomôžu v udržanie čistoty na podlahe. Doprajte psiemu kamarátovi nielen kvalitné konzervy a granule, ale aj samotnú misku, ktorú si Váš miláčik obľúbi a bude sa k nej rád vracať.

      

 

Jak miska funguje?

Miska Smart Bowl funguje a otvára sa vďaka zabudovanému infračervenému senzoru. Akonáhle sa Váš psík alebo mačička priblíži miska sa do 1 sekundy automaticky otvorí a ponúkne vždy čerstvé a voňavé krmivo, alebo čistotu vodu. Rovnako tak funguje aj zatváranie misky, akonáhle pes / mačka opustí priestor infračerveného senzora miska sa automaticky uzavrie. Domáce zvieratko má tak ľubovoľný prístup k svojej potrave, zatiaľ čo vy sa vôbec nemusíte starať o to, či je krmivo vysušené alebo napadnuté hmyzom. Bezpečne uzamknuté v miske vydržia dlho čerstvé a chutné.

 

 

Pre mačky a malé, alebo stredné plemená psov

Automatická miska Reedog Smart Bowl je svojou veľkosťou vhodná pre mačky a malé alebo stredné plemená psov. Veľkosť misky je 21 x 17 x 9,2 cm a váha iba 570 g. Miska je vďaka malým rozmerom vhodná aj na cesty, kedy ju môžete jednoducho zabaliť do tašky a poskytnúť tak Vášmu chlpáčov čerstvé i voňavé jedlo po celú dobu Vášho cestovania. Väčšina chovateľov má misku umiestnenú najčastejšie v kuchyni či obývačke, vďaka modernému vzhľadu a zaujímavému prevedení dokonale zapadne do interiéru a stane sa vítanou ozdobou domácnosti.

 

 

Dlhá životnosť nerezových misiek

Automatická biela miska moderného vzhľadu je vyrobená z vysoko kvalitných, vodeodolných materiálu, ktoré udržia jedlo čerstvé a voňavé. Konštrukcia misky je prachotesná, odolná proti poškriabaniu a nečistotám. Vďaka pogumované spodnej vrstve u misky Reedog, je maximálne zamedzené nežiadúcemu rozliatiu vody alebo vysypanie granúl. Protišmyková spodná časť poskytuje dobrú stabilizáciu pri jedle zvieraťa. Plastový kryt je z priehľadného polykarbonátu a jedlo je pod ním ľahko viditeľné. Vstavaná miska je z nerezovej ocele, ktorá je hygienická, ľahko sa čistí a pojme 350 ml vody a 160 g krmiva. Nerezová miska má navyše aj dlho životnosť a vďaka tomu, že ju možno ľahko vyčistiť, sa na nej len ťažko trvalo usídli baktérie a mikróby.

 

Vždy pripravená na použitie

Miska disponuje kapacitou batérie 2000 mAh, ktorá vydrží na 3 hodiny plného nabíjania až 5 dní v prevádzke. Miska sa nabíja pomocou nabíjacieho kábla, ktorý je súčasťou balenia. Prehľadný LCD displej s veľkými číslicami ukazuje stav kapacity batérie, poskytne Vám tak dokonalý prehľad otom, kedy je potrebné misku opäť dobiť.