Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Pelieštky, búdy a iglu pre psov aj mačky. Potreba každého chlpáča!

Zabudli ste kúpiť vianočný darček pre vašeho chlpatého kamaráta? Alebo mu ešte stále niečo chýba? Nie je to napríklad mäkký peleštek? Presne taký, ktorý sa vám bude dobre udržiavať a pre vašeho chlpáča bude tým pravým miestočkom. Tak sa na ne poďme mrknúť.

Na miesto,“ zavelíte často svojmu psíkovi. Aké ale to jeho „miesto“ je? Poskládaná deka? Otrhaná matrac? Nezaslúži si váš psík predsa len viac? Skvelý, pohodlný a dostatočne veľký pelech, ktorý vo vašej domácnosti nebude robiť hanbu? A nemusíte zaň utratiť fúru peňazí. 

Prečo je pelech tak dôležitý?

Pelechy, búdy, matrace, deky alebo iglu pre mačky a psy. Pelechy sú pre vaše zvieracie miláčiky dôležité. A prirodzené. Keď ešte psy a mačky neboli domestikovaní, vytvárali si vo voľnej prírode svoje vlastní pelechy. Psy sa prirodzene stáčajú do klbôčka, alebo si nahŕňajú labkou deku pod seba, aby si prichystali pohodlné spanie.

Vlastný pelech im rozhodne dodá pocit bezpečia, kľudu a zázemia, ktorý pre odpočinok po náročnom výcviku alebo dlhej prechádzke v lese potrebujú. Inak povedané, vlastný peleštek je dôležitý pre psychickú pohodu psíkov a mačičiek. 

Aké pelechy si psy a mačky obľúbia?

Pelechy pre psov a mačky môžu mať rôzne podoby: od klasického matraca cez pohodlné vankúše, deky, interiérové búdy alebo iglu pre psy. Pelechy môžete vyberať nie len podľa typu, ale tiež podľa plemena (veľkosti), podľa farby alebo podľa značky. Obľúbené sú napríklad pelechy Reedog, ktoré patria k špičkovým peleštekom.

Peleštek pre psa Reedog

Reedog Pianki je útulný pelech pre psov, ktorý je vyrobený z hnedej kvalitnej látky typu cordura. Tá veľmi dobre odoláva škrabancom aj špine od vášho psíka. Pelech je štýlový, preto dobre zapadne do vašej domácnosti – umiestniť ho bez studu môžete do predsiene, kuchyne aj obývačky, proste tam, kde s vami má psík tráviť čas. Pre odpočinok je samozrejme lepšie, keď mu vyberiete miesto, kde ho nikto nebude rušiť. Pelechy od Reedog sú vyrábané v rôznych veľkostiach, takže si vyberiete aj v prípade, že máte malého psíka alebo naopak veľké plemeno.

Búda pre psa Reedog

Látkové búdy v interiéri sú čím viac a viac obľúbené. Psíkom poskytujú kýžené zázemie. Búda pre psa Reedog je vyrobená z kvalitného materiálu a behom pár sekúnd z domčeku spravíte pohodlný peleštek. Toto riešenie je výhodné, pretože dostávate dva produkty v jednom. Váš psík určite ocení pelech s vlastnou strieškou, ktorý mu poskytne kľud a úkryt. Výhodou je, že pokiaľ domček umiestníte do chladnejšej predsiene, psík je krytý a nebude mu ani fúkať na chrbát. Oceníte aj údržbu – látka je omývateľná.

 

Závesný pelech Reedog pre mačku

Pelech Reedog je závesný, čo ocenia predovšetkým mačky, ktoré rády levitujú niekde vo vzduchu. Každá mačka má proste rada teplo a prehľad. Preto si rady sedávajú na parapet okna. Tento peleštek môžete zavesiť napríklad na radiátor a vaša mačka bude priasť blahom. Pelech je ušitý z kvalitného a odolného materiálu. Zavesiť ho môžete takmer kdekoľvek, a to veľmi jednoducho. Zatiaľ čo vašu mačku poteší pohodlie, vás určite design a jednoduchá údržba pelešteku.

Luxusný peleštek pre náročných chlpáčov

Pelech pre psíkov Reedog Beige Luxus je ušitý s najväčšou starostlivosťou a z prvotriedneho materiálu. Výsledkom je pohodlný a mäkký pelech pre spokojené spanie. V tomto pelechu sa bude dobre spať aj veľkým plemenám. Vrchnú časť pelechu je tvorená látkou cordura, ktoré je veľmi pevná, odoláva pazúrom aj nečistotám a jednoducho sa udržuje. Vonkajšiu časť tvorí eko koža, ktorá z pelechu robí luxusný designový pelech. Matrac pelechu je mäkký a príjemný. Spodnú časť pelešteku tvorí polypropylen. Údržba je ľahká, pretože z krajných častí pelechu môžete vybrať náplň a vyprať buď v ruke alebo v práčke. 

Kožený luxusný pelech pre psa

Rovnaké pohodlie prináša aj celkom kožený pelech Reedog Deluxe Red, ktorý kombinuje čiernu a červenú farbu. Je vyrobený z ekologickej kože a kvalitnej textílie cordura, ktorá je odolná proti škrabancom vášho chlpáča. Poťah matraca sa snadno čistí alebo perie v práčke. Tento molitanový matrac pelechu je pohodlný a vhodný aj pre psíkov, ktorý majú problémy s nožičkami, pretože matrac je nízky, ale zároveň dostatočne vysoký, tak aby zaručil pohodlný spánok vášmu psíkovi.

Prečítajte si viac o pelechoch pre psov. A podeľte sa s nami – pošlite nám fotku, na čom spí váš psík?