Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Pelíšky pre malé psy alebo kam uložiť jorkšíra či bišónika

Meria sotva 30 cm, ale je rozotmilý nekonečne. Reč je o vašom psom miláčikovi malého plemena. Práve im venujeme tieto riadky, pretože prinášame chovateľom tipy na tie najútulnejšie pelíšky pre najmenšie psíky. A pretože sú od Reedog, budú všetky ručne šité! Ideme na to!

Útulný pelíšek nie len do prievanu

Doprajte najmenším štvornohým miláčikom útulné miestočko, ktoré ich ochráni pred votrelcami aj prievanom. Presne také sú textilné domčeky, kukane a pyramídy pre psy. Psíkovi ponúka pocit bezpečia v príjemne uzavretom pelíšku. Táto mäkká skrýš bude iba jeho! Vyberte mu z viacerých variánt:

Textilná búda pre psov pre vašich domácich strážcov

Mäkká polstrovaná búda s kompletne snímateľným poťahom tvorí tiež originálny prvok v interiéri. Vrchný materiál cordura odolá nečistotám, vode i mechanickému poškodeniu. Potah odzipsujte a perte na 30 °C. Najmenším miláčikom zvoľte veľkosti XS či S.

Bezpečné psie útočisko: Kukaň, iglu, pyramída?

Polstrovaná kukaň z cordury tvorí zmenšenú variantu búdičky s okrúhlou strechou. Pelíšek 2v1, to je zasa pyramída, ktorú zložíte na búdičku alebo rozdelíete na pelíšek s okrajom. Oba pelíšky predstavujú dokonalé útočisko pre bojácne psíky. Udržujte šetrným ručným praním alebo očistite vlhkou handričkou. Malý psík sa bude mať pohodlne vo veľkostiach S.

Oválne pelíšky s okrajom: ustelie si čivava aj jorkšír

Hýčkajte svojho maznáčika pohodlím v saténe s vankúšikom. Pelíšek Reedog Heaven je pre najmenšie psy označený veľkosťou L. Má snímateľný poťah.

Oválny pelíšek ako z vankúšikov? Reedog York s vyšším okrajom dopraje psíkovi pocit bezpečia v mäkkom pelíšku. Krásny do interiéru a v rôznych farbách s grafickou potlačou je pre najmenšie psíky ušitý vo veľkosti M

Menej náročnú variantu predstavuje oválnýpelech s polstrovaním Reedog Pianki. Najmenším plemenám odpovedá veľkosť XXS.

Obdĺžnikové pelíšky nie len v kontrastných farbách

Milujete kontrastné farby? To sa vám určite zapáčia obdĺžnikové pelíšky s okrajem a penovou výplňou Reedog Eco a Reedog Comfy. Poťah z majú z cordury. Pre najmenšie plemená nájdete vo veľkosti L. Rovnaké prednosti má i pelech Reedog King v tvare gauča!

Odpočinok v luxusnej koženke: malý pes a veľký luxus

Komu by sa nepáčilo odpočívať v elegantnom pohodlí z koženky? Vášmu psíkovi určite áno, preto vám ponúkame pelíšky z eko kože. Na výber máte pelech s plyšovou vystielkou Reedog Luxus, celokoženkový Reedog Sofa. Pre malé psíky sú k dispozícií vo veľkosti L. 

 

Zdravotné pelíšky: zdravé spanie pre najmenších

Zdravotné pelíšky je vhodné psíkovi zaobstarať, pokiaľ chcete uľaviť jeho kĺbom, alebo pokiaľ má psík citlivejšiu kožu či viac leží. Prvý problém riešia ortopedické pelíšky pre psov a na tieto problémy spravidla trpia väčšie ps. Penová výplň tubusu zaisťuje navyše správny odpor, aby sa matrac neprepadol, ale zároveň netlačil. Otlaky sú rizikom predovšetkým pre psích seniorov a psíkov dlhodobo chorých.

Reedog Premium, Reedog Round, Reedog Comfy a Reedog Tommy sú naše modely pelechov s tubusom proti preležaninám. Pelechy sú potiahnuté cordurou, Reedog Tommy vďaka poťahu z eko kože disponuje luxusným vzhľadom. Pelechy majú kompletne snímateľný poťah a pre najmenších chlpáčov vyberte v ponuke veľkosť L