Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Petkit Pura Max: inteligentná toaleta pre mačky so samočistením

Revolučný Petkit Pura Max je samočistiaci automatický odpadkový box, ktorý poskytuje najvyššiu úroveň hygieny pre vašu mačku. Ponúka režim automatického čistenia, režim plánovaného čistenia a režim ručného čistenia. Tým je zaistená čistota a bezpečnosť pre vás a vášho domáceho miláčika. Pomocou mobilnej aplikácie pre operačné systémy iOS a Android ju môžete jednoducho pripojiť k mobilnému telefónu a prehľadne, presne a šetrne sledovať zdravie a návyky vášho domáceho maznáčika. 

Bez zápachu

Pokiaľ ide o zabezpečenie domácnosti bez zápachu, Pura Max má mnoho funkcií na jeho odstránenie. Vyberte si z plánovaného automatického odstraňovania zápachu prostredníctvom aplikácie alebo manuálne stlačte tlačidlo PURA MAX na odstránenie zápachu. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí odnímateľný dezodorizér, ktorý udrží váš domov bez zápachu, a zariadenie Smart Spray, ktoré vyčistí vnútornú komoru po tom, ako vaša mačka opustí priestor záchoda. Zariadenie Pura Max je v 25 % zľave len do konca januára, tak sa poďme pozrieť, čo dokáže!

Bezpečné a inteligentné

Systém xSecure sa skladá z infračerveného snímača, snímača hmotnosti, snímača na detekciu zvierat a obsahuje aj výstražný systém a systém ochrany pred nehodami. Vďaka mnohým inteligentným snímačom budete môcť sledovať hmotnosť vašej mačky, čas a frekvenciu používania, kapacitu podstielky a mnoho ďalšieho. Úplné ovládanie inteligentného boxu na podstielku možno vykonávať pomocou bezplatnej mobilnej aplikácie PETKIT.

Jednoduché používanie

PURA MAX sa veľmi jednoducho používa - stačí toaletu pripojiť k elektrickej sieti a pridať stelivo. Toaleta využíva prehľadný a intuitívny displej OLED, ktorý uľahčuje ovládanie mačacej toalety. Aby to bolo pre vás ešte jednoduchšie, je kompatibilná so všetkými typmi hrudkujúcej podstielky pre mačky, ako je hlinená podstielka, tofu podstielka, zmiešaná podstielka a ďalšie.

Úspora času, práce a peňazí

S PETKIT PURA MAX ušetríte čas tým, že nebudete musieť ručne upratovať po svojom domácom miláčikovi, a ušetríte peniaze tým, že nebudete používať veľké množstvo podstielky. Vďaka špeciálne vyrobenej TPE gume zabraňuje prilepeniu mäkkej stolice na podstielku pre mačky, takže odstraňuje len hrudky a zvyšok podstielky udržiava čistý. Extra veľká nádoba umožňuje až 15 dní používania bez výmeny.

Moderný dizajn a dostatok priestoru

Toaleta sa pýši moderným a elegantným dizajnom, ktorý sa hodí do každého interiéru. Je vybavená systémom nočného osvetlenia, ktorý vašej mačke ponúka viditeľnosť počas nočných návštev toalety, a to aj v tme. Svetlo môžete zapnúť kedykoľvek a kdekoľvek prostredníctvom aplikácie PETKIT. Súčasťou balenia sú jasné a farebné nálepky, ktorými si môžete toaletu vyzdobiť podľa svojich predstáv. Toaleta ponúka priestranný interiér pre mačky ťažšie ako 1,5 kg a staršie ako 6 mesiacov.

Údržba

Toaleta sa veľmi ľahko udržiava a ošetruje. Aplikácia Petkit obsahuje videonávody, ktoré vás prevedú krok za krokom. Stačí každých 15 dní vymeniť vrecko na podstielku za nové a doplniť podstielku, nádobka Smart Spray sa vkladá a vymieňa zo zadnej strany toalety. Toaletu možno utierať čistiacimi obrúskami alebo a horný valec toalety možno opláchnuť vodou.


Súvisiace produkty

Neplatí 30 dní na vyskúšanie

Petkit Pura Max automatická samočistiaca toaleta pre mačky

2 mesiace
728.35 €

Porovnať