Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Tipy na vianočné darčeky pre vaše psie parťáky

Ak si tento rok nejaký člen rodiny zaslúži tie najlepšie darčeky, myslím, že sa všetci zhodneme na tom, že je to pes. Aj keby sa tento rok párkrát zachoval zle, na také rozkošné stvorenie sa predsa nemôžete hnevať, nie? Naši obľúbenci predsa nemôžu zostať bez darčeka! Vyberať môžete maškrty, hračky a ďalšie. Na výber je množstvo produktov, ktoré budú perfektným darčekom! Pozrite sa na zoznam nižšie!iFetch Original automatický vrhač loptičiek

Automatický vrhač loptičiek pre hodiny aportovacej zábavy menších psov ponúka 3 voliteľné vzdialenosti pre odpal loptičky. Robotickú hračku zapojte do siete alebo vložte 6 ks C batérií. Vďaka voliteľnej vzdialenosti a variantom napájaný. Ak nechcete zbierať ozdoby a ozdoby z podlahy, nezabudnite umiestniť vrhač loptičiek v opačnom smere, než je vianočný stromček. Vystreľovač poskytuje veľa zábavy pre psy aj deti!

Laser pre psy a mačky Eyenimal

Automatický svetelný laser s voliteľnou rýchlosťou sa otáča v kruhu 360 ° aby na dlhé hodiny zabavil vašu mačku. Nezabudnite sa pred Vianocami zásobiť dostatočným množstvom batérií! Táto hračka, rovnako ako mnoho ďalších funguje na 3 ks AA batérií. Zábavná hračka prebudí v každej mačke lovecké inštinkty a vaša šelma bude vyvádzať, loviť a číhať na pohyblivé červené svetielko. Nastaviteľná rýchlosť zaručí optimálnu hru pre každého z mačacích maznáčikov na mieru. Ak sa vám vaša neposeda príliš bystrá nastavte režim náhodného striedania. A vy? Umiestnite zariadenie kamkoľvek v dome, stlačte tlačidlo lasera a nech už idete kamkoľvek, mačička si vyhrá aj bez vašej účasti!

 Fontána Petkit Eversweet 3

Na Vianoce jeme obrovské množstvo jedla a sladkostí. Zabúdame piť dostatok vody! Veľmi praktickým darčekom pre vášho domáceho maznáčika bude automaticky fontána s neustále kvapkajúcou vodou. Fontána bude skvelým darčekom pre vášho maznáčika a pripomienkou pre vás, aby ste sa udržiavali pitný režim. Inteligentná fontána pre psov a mačky vybavená výkonným cirkulačným filtračným systémom, ktorý zaisťuje čistú a čerstvú pitnú vodu pre vašich miláčikov. Elegantná fontána je úsporná, vyrobená z kvalitných a bezpečných materiálov a vybavená záložnou batériou v prípade výpadku prúdu. Váš domáci maznáčik už nikdy nebude mať smäd, a pretože ho dávkovač bude baviť, zlepšíte aj jeho pitný režim.

Reedog vianočný perníček plyšová hračka

Najlepšie hračky sú tie, ktoré vyžadujú interakciu so zvieratkom. Vzájomné ťahanie je pre psíka tou najlepšou zábavou. Originálna hračka pre psov Reedog v tvare vianočného perníčka. Hračka je vyrobená z plyšu a je vhodná na preťahovanie, hryzenie, alebo maznanie, pre všetky plemená a veľkosti psov. Nadšenie z hry zvyšuje pískatko ukryté vo vnútri hračky. Perníček je mäkký, odolný a vnesie do domu príjemnú Vianočnú atmosféru.

Popruhy pre psov Reedog

Praktickým darčekom so skvelým dizajnom budú originálne popruhy Reedog. Popruhy Reedog ponúkame v rôznych veľkostiach, prevedeniach a farbách. Pokiaľ chcete psa zladiť s vianočným stromčekom, zvoľte zelenú a červenú farbu. Ak ste zástancami novej tradície škaredých vianočných svetrov, zvoľte pestrú farbu. Obľúbený a dizajnový postroj z veľmi ľahkého a priedušného materiálu s motívom šteniatok a logom značky Reedog pre maximálne pohodlie vášho maznáčika. Postroj má pohodlný strih, ktorý netrhá srsť, netlačí a nedre psíka, je vhodným variantom pre psíkov ktorí ťahajú, aby nebola zaťažovaná krčná chrbtica. Vďaka špeciálnemu tvaru sa postroj ľahko a rýchlo nasadzuje, má nastaviteľné popruhy na optimálne prispôsobenie na telo psa a krúžok na uchytenie vodítka.


Súvisiace produkty

Automatický laser pre mačky Eyenimal

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
27.90 €

Porovnať

Fontána Petkit Eversweet 3

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
76.48 €

Porovnať

iFetch Original automatický vrhač loptičiek

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
210.13 €

Porovnať