Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Veľké porovnanie záchodov Catlink

Automatické toalety pre mačky sa stali obľúbenými medzi majiteľmi mačiek, ktorí hľadajú pohodlnejší a hygienickejší spôsob starostlivosti o svojich miláčikov. Značka Catlink je jedným z popredných výrobcov týchto zariadení a ponúka niekoľko modelov, ktoré sa líšia funkciami a cenou. V tomto článku porovnáme hlavné modely Catlink, aby sme vám pomohli vybrať ten najlepší pre vaše potreby.

Catlink BayMax Scooper SE

Dômyselný dizajn v kombinácii s pokročilými senzormi zaistí vašej mačke bezpečnosť a starostlivosť, ktorú si zaslúži. Spárujte svoj záchod so špeciálne navrhnutou mobilnou aplikáciou Catlink a monitorujte zdravie svojho domáceho maznáčika. 

Baymax Scooper ponúka 3 režimy prevádzky a má kapacitu 7 litrov. V režime Auto zariadenie automaticky spustí čistenie. V manuálnom režime spustíte čistenie toalety, kedykoľvek si želáte, stlačením tlačidla. V prípade režimu plánovania jednoducho nastavíte časy čistenia v inteligentnej aplikácii.
Toaleta je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort pre vašu mačku. Priestranný interiér umožňuje voľný pohyb a používanie podstielky bez akýchkoľvek obmedzení. Nízky vstup poskytuje ľahký prístup pre mačky každého veku a fyzických schopností vrátane starších mačiek alebo mačiek s obmedzenou pohyblivosťou. 

Catlink Baymax Scooper SE (Lite)

Catlink Baymax Scooper SE Lite je odľahčená verzia automatickej toalety Catlink BayMax Scooper SE. Na rozdiel od modelu BayMax Scooper SE neumožňuje Catlink Scooper SE Lite sledovať v aplikácii viac mačiek naraz, takže je vhodná pre domácnosti s jednou mačkou. Ponúka tiež 3 režimy prevádzky. Automatický, manuálny a prevádzkový režim a má kapacitu 7 litrov.

Catlink Scooper PRO X Luxury

Vďaka luxusnému automatickému boxu už nemusíte mať žiadne starosti s upratovaním po vašej mačke! CatLink Scooper PRO X Luxury ponúka automatické čistenie, ktoré trvá len 2 minúty.  Je úplne bezpečný pre vášho domáceho miláčika a má veľký odpadkový kôš s objemom až 13 litrov. Toto zariadenie je možné prepojiť aj s aplikáciou Catlink, ktorá umožňuje diaľkové ovládanie, zasielanie užitočných upozornení a prístup k informáciám o zvykoch a zdraví vašich domácich miláčikov. 

Nastavte si prevádzku toalety podľa svojich predstáv výberom jedného zo štyroch dostupných režimov. Manuálny režim umožňuje ručné spustenie a zastavenie zariadenia prostredníctvom aplikácie alebo tlačidla na zariadení. Režim časovača, v ktorom nastavíte, kedy má toaleta fungovať. Automatický režim, v ktorom nastavíte automatické čistenie toalety po určitom čase. A režim vyprázdňovania koša.

 

Catlink AI Scooper Young

Automatická toaleta Scooper Young je ľahšia verzia automatickej toalety Scooper PRO X Luxury. Je vybavená 13-litrovou odpadovou nádobou a umožňuje automatické čistenie len za približne 200 sekúnd

Zariadenie ponúka 2 režimy prevádzky. V automatickom režime sa čistenie spustí automaticky 5 minút po tom, čo mačka použije podstielku. Manuálne, ak dávate prednosť tomu, aby ste sa sami rozhodli, kedy má začať fungovať podstielka. Scooper Young nie je ako jediný z týchto boxov na podstielku prepojený s inteligentnou aplikáciou. Všetko musíte ovládať na ovládacom paneli toalety.

Spoločné vlastnosti

  • Rozsah hmotnosti: všetky modely sú vhodné pre mačky s hmotnosťou od 1,5 do 10 kg.
  • Typ podstielky: Všetky toalety sú vhodné pre všetky typy podstielky.
  • WiFi a aplikácia: okrem modelu Scooper Young sú všetky toalety pripojené pomocou WiFi a inteligentnej mobilnej aplikácie.
  • Kapacita odpadu: Všetky modely majú 14-dňovú kapacitu odpadu pre jednu mačku.
  • Dezodoračný koncentrát: Všetky toalety používajú špeciálny dezodoračný koncentrát, ktorý účinne neutralizuje a pohlcuje pachy, čím zabezpečuje príjemnú vôňu v prostredí.
  • Antibakteriálna podložka: Modely BayMax sú vybavené antibakteriálnou a proti poškriabaniu odolnou podložkou, ktorá pomáha udržiavať čisté a hygienické prostredie okolo toalety.

 

Výber správneho automatického boxu pre mačky závisí od vašich konkrétnych potrieb a každý model Catlink ponúka rôzne výhody a je vhodný pre rôzne typy používateľov. Catlink BayMax Scooper SE je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú pokročilé funkcie a veľkú kapacitu, zatiaľ čo BayMax Scooper SE Lite ponúka dobrý kompromis medzi cenou a funkciami. Scooper Young je ideálny pre majiteľov, ktorí hľadajú jednoduchosť a nižšiu cenu, a Scooper PRO X Luxury je špičkový model pre tých, ktorí chcú pre svoje mačky to najlepšie bez ohľadu na cenu. Investícia do automatického koša pre mačky od spoločnosti Catlink môže výrazne zlepšiť hygienu a pohodlie pre vás aj vašu mačku.


Súvisiace produkty

Novinka

Automatický záchod Catlink AI Scooper Young

2 mesiace
348.33 €

Porovnať

Novinka

Automatický záchod Catlink BayMax Scooper SE

2 mesiace
395.88 €

Porovnať

Novinka

Automatický záchod pre mačky Catlink Scooper PRO X Luxury

Skladom, vo štvrtok 25. 7. u vás
514.77 €

Porovnať