Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Vlkolaci sa vrátili! Pozor pri venčení vašeho miláčika!

Sociálnymi sieťami sa šíria desivé informácie. Vlkolaci naozaj existujú. Psíčkari ich videli pri nočnom venčení svojich psích miláčikov! Zvláštne je, že hneď vedľa nich poskakovali veselí psíkovia, ktorý až priveľmi pripomínali legendárneho Scooby-Doo. Po niekoľkých dňoch pátrania sa konečne podarilo situáciu objasniť. Rozuzlenie takmer hororovej zápletky je až neuveriteľné – za všetko môžu psie náhubky!

Tiež ma to najskôr vydesilo. Videla som suseda, ako venčí svojho psa, a tak som k nemu išla so svojou Betynkou. Obe sme stuhli zdesením. Susedov dobrácky Brit sa na chlp podobal desivému Vlkolakovi ako z rovnomenného hororu,“ rozpráva paní Ilona z Prahy. Sused na ňu veselo mával, a tak sa nakoniec odvážila ísť bližšie. „Bola to veľká úľava. Pes mal len nasadený vtipný náhubok,“ usmieva sa žena.

 

 

Designové náhubky, hrôzostrašné aj vtipné, sú posledným hitom psích doplnkov. So svojim štvornohým priateľom si určite už teraz užívate kopu srandy. Skúste si ale predstaviť, ako sa pobavíte, keď mu nasadíte podarené náhubky značky Reedog, ktoré sú doslova hitom na sociálnych sietiach. Trúfnite si aj vy vyfotiť svojho psa v dokonale prepracovanom náhubku a povesiť jeho fotku na svoju fb stenu?

Z Alíka vlkolak

Pri tvorbe náhubkov si designéri dali skutočne záležať. A tak dokonale imitujú krvavú papuľu vlkolaka. Je to vlastne paradox. Náhubok psovi nasadíte z prostého dôvodu – nechcete, aby sa vonku pobil. Miesto toho, aby pôsobil mierumilovným dojmom, sa ale premení v krvilačnú beštiu a vyzerá to, že je stokrát nebezpečnejší než v skutočnosti. Zdanie ale veľakrát klame, a tak aj Alík, ktorého pozná celé sídlisko ako milého psíka, môže aspoň raz za život pôsobiť rešpekt. A to si rozhodne užije on aj vy.

 

Werewolf muzzle

Werewolf muzzle

Werewolf muzzle

Ten pes sa rehoce ako Scooby-Doo

Dobre, možno nie ste zrovna priaznivci hororov, ale kreslených postavičiek. Ako Scooby-Doo bude vyzerať váš psík, pokiaľ pre neho vyberiete rovnomenný náhubok. Možno s ním zažijete aj podobné dobrodružstvá. Až sa bude pri prechádzke rehotať na okoloidúcich, pripravte sa na smiech a zábavu. Tento vtipný doplnok rozhodne vašeho psa odlíši od ostatných.

 

Sú tieto vtipné náhubky bezpečné?

Tu už ale všetka sranda končí. Ako zodpovedný chovateľ sa rozhodne budete zaujímať o to, či je taký náhubok nie len vtipný, ale aj bezpečný. Aj keď designéri vymýšľajú možno trochu šialené psie doplnky, štvornohých kamarátov milujú rovnako ako vy.

Preto by si nedovolili vyrobiť košík z iného než netoxického plastu, ktorý je celkom neškodný. Vnútri je náhubok vybavený príjemnou mäkkou vložkou, ktorá zaisťuje pohodlie pri nosení. Náhubok má pevný nylonový popruh, plastové spony, je veľmi ľahký a odolný. Ale aj tak nezabudnite, ide skôr o vtipný doplnok než výcvikovú pomôcku.

A kde náhubky kúpiť? Unikátne designérske kúsky značky Reedog predáva v Českej republike, na Slovensku a Poľsku exkluzivne náš e-shop www.elektricke-obojky.sk.

A čo na náhubky psy? Pozrite sa, ako sa bavia!