Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Litter Robot III - ako zapnúť alebo vypnúť 8 hodinový režim spánku

Ak chcete svoj Litter Robot vypnúť, alebo ho chcete automaticky vypnúť v rovnaký čas každý deň alebo noc z nejakého iného dôvodu, môžete. Každý stroj je vybavený 8 hodinovým režimom spánku, ktorý možno ľahko nastaviť. Aktivujte tento režim a Litter-Robot bude po dobu 8 hodín vypnutý.

 

 

Ako aktivovať 8 hodinový režim spánku?

Stačí vybrať čas, kedy chcete toaletu vypnúť. Potom stlačte a podržte tlačidlo cyklu, kým sa nerozsvieti žlté svetlo. Počas nasledujúcich 8 hodín sa rozsvieti žlté a modré svetlo čo znamená, že stroj je v režime spánku. Po uplynutí 8 hodín dokončí cyklus čistenie a potom zostane svietiť iba modré svetlo, čo znamená, že robot Litter-Robot sa vrátil do normálnej prevádzky čistenia.

Akonáhle toaletu nastavíte do režimu spánku, automaticky prejde do režimu spánku vo vami zvolenom čase, kým nenastavíte inak. Vypnutie režimu spánku je rovnako jednoduché ako jeho zapnutie. Pokiaľ je stroj v režime spánku, jednoducho podržte tlačidlo cyklu, kým nezhasne žlté svetlo. Pokiaľ je stroj v normálnom režime, podržte tiež tlačidlo cyklu. V tomto prípade sa však žlté svetlo rozsvieti na niekoľko sekúnd a potom zhasne, čo znamená, že ste opustili režim spánku.