Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

iFetch Too automatický vrhač loptičiek pre veľké psy

Automatický vrhač loptičiek pre veľké psy poskytuje hodiny aportovania aj bez účasti zaneprázdnených majiteľov. Umožňuje nastaviť 3 varianty dosahu loptičiek, alebo môžete zvoliť náhodný chod. Disponuje vstavanou dobíjacou batériou.

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 5. 6. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 7. 6.

321 € 265 € bez DPH
ks
Kód produktu: P13069
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
iFetch Too…
321 €

Popis produktu

Automatický vrhač loptičiek pre veľkých psov poskytne chlpáčom hodiny aportovania aj bez účasti zaneprázdnených majiteľov. Jednoducho si vyberte z 3 variant dosahu loptičiek stlačením jedného tlačidla. Aportovacia hračka potom vyláka vášho psíka na vzdialenosť 3, 7 alebo 12m pre dobiehanie loptičky. Hra prebieha úplne nehlučne, pretože iFetch dispnuje tichým chodom.

 

 

Rýchly odpal a hodiny hrania do každých podmienok

iFetch funguje veľmi jednoducho, a preto vám aj vášmu psíkovi dopraje ľahký tréning a hodiny zábavy. Stlačením tlačidla vyberte vzdialenosť či náhodný chod, podľa vašich podmienok. Loptička vložíte vy alebo váš štvornohý parťák do priestranného žliabku v hornej časti aportovacieho zariadenia. Akonáhle loptička zapadne do otvoru, iFetch ju ihneď vystrelí do vami nastavenej vzdialenosti. Interaktívna zábava začína!

 

 

Interaktívna hra je vďaka voľbe vzdialeností vhodná do akéhokoľvek priestoru a váš psík môže vyvádzať aj vonku. Dokonca aj v menej priaznivom počasí. Ak je váš chlpáč zvedavý, prekvapte ho náhodným chodom, kedy aportovacia hračka sama náhodne strieda vzdialenosti pre odpal. Veľkou výhodou aportovacej hračky iFetch je tiež okamžitý a rýchly odpal loptičiek, ktorý nezdržuje hru a psíka nenechá napospas nude. Disponuje vstavanou dobíjacou batériou, preto môžete hračku po nabití ľubovoľne premiestniť alebo brať von. Po nabití bude váš štvornohý športovec aportovať pokojne aj 300 odpalov.

 

Odolný plastový materiál a vysoko kvalitné prevedenie uľahčí použitie automatickej hračky vonku. V balení sú priložené 3 ks loptičiek veľkostne zhodné s klasickými tenisovými loptičkami, ktoré je možné pre hru taktiež využiť. Automatická hračka sa jednoducho čistí a ľahko sa s ňou manipuluje.

 

Cvičenie bude s iFetch hračkou!

Naučiť psíka aportovať samostatne bude aj doslova hračkou. Cvičte so psíkom vždy iba 10 minút najlepšie 3x denne. Pripravte si aportovaciu hračku iFetch a trénujte v jeho blízkosti. Psíkovi najprv kotúľajte či hádžte loptičku len tak na zemi, v menšej vzdialenosti. Ak loptička uchopí a zamieri k vám, odmeňte ju hneď maškrtou a pochváľte. Až bude hru zvládať, ukážte psíkovi, že široký žliabok je správnym miestom na vloženie loptičky. Akonáhle sa vráti s loptičkou k vám, naznačte mu dlaňou kam vložiť loptičku. Až psík bude žliabok skúmať, odmeňte ho maškrtou a pochváľte ho

 

Užite si spoločnú či samostatnú zábavu, ktorú si váš mazel určite zaslúži! Vrhač loptičiek poskytuje skvelú interaktívnu hračku vašim psíkom a podporuje ich bystrú myseľ aj zdravú telesnú kondíciu!

Produkt je zaradený v kategóriách

Interaktívne Interaktivní Pro psy Podle typu Podle tvaru Podle materiálu Podle značky

Zobraziť celý popis

Parametre

velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

ifetch-too-sk-manual.pdf

Súvisiace produkty

Zľava -10%

EYENIMAL Rolling Ball

Skladom, v stredu 7. 6. u vás
21 €
19 €

Porovnať

Maškrtný hlavolam Twister

Skladom, v stredu 7. 6. u vás
34 €

Porovnať

Maškrtný hlavolam Treat Maze

Skladom, v stredu 7. 6. u vás
19 €

Porovnať

Cheerble Ice Cream pohyblivá hračka pre mačky
Varianty (3)
modrá růžová zelená

Cheerble Ice Cream pohyblivá hračka pre mačky

10 dní, v piatok 16. 6. u vás
63 €

Porovnať

Naposledy navštívené