Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

iFetch Too automatický vrhač loptičiek pre veľké psy

Automatický vrhač loptičiek pre veľké psy poskytuje hodiny aportovania aj bez účasti zaneprázdnených majiteľov. Umožňuje nastaviť 3 varianty dosahu loptičiek, alebo môžete zvoliť náhodný chod. Disponuje vstavanou dobíjacou batériou.

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 14. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 18. 6.

307.29 € 253.96 € bez DPH
ks
Kód produktu: P13069
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Automatický vrhač loptičiek pre veľkých psov poskytne chlpáčom hodiny aportovania aj bez účasti zaneprázdnených majiteľov. Jednoducho si vyberte z 3 variant dosahu loptičiek stlačením jedného tlačidla. Aportovacia hračka potom vyláka vášho psíka na vzdialenosť 3, 7 alebo 12m pre dobiehanie loptičky. Hra prebieha úplne nehlučne, pretože iFetch dispnuje tichým chodom.

 

 

Rýchly odpal a hodiny hrania do každých podmienok

iFetch funguje veľmi jednoducho, a preto vám aj vášmu psíkovi dopraje ľahký tréning a hodiny zábavy. Stlačením tlačidla vyberte vzdialenosť či náhodný chod, podľa vašich podmienok. Loptička vložíte vy alebo váš štvornohý parťák do priestranného žliabku v hornej časti aportovacieho zariadenia. Akonáhle loptička zapadne do otvoru, iFetch ju ihneď vystrelí do vami nastavenej vzdialenosti. Interaktívna zábava začína!

 

 

Interaktívna hra je vďaka voľbe vzdialeností vhodná do akéhokoľvek priestoru a váš psík môže vyvádzať aj vonku. Dokonca aj v menej priaznivom počasí. Ak je váš chlpáč zvedavý, prekvapte ho náhodným chodom, kedy aportovacia hračka sama náhodne strieda vzdialenosti pre odpal. Veľkou výhodou aportovacej hračky iFetch je tiež okamžitý a rýchly odpal loptičiek, ktorý nezdržuje hru a psíka nenechá napospas nude. Disponuje vstavanou dobíjacou batériou, preto môžete hračku po nabití ľubovoľne premiestniť alebo brať von. Po nabití bude váš štvornohý športovec aportovať pokojne aj 300 odpalov.

 

Odolný plastový materiál a vysoko kvalitné prevedenie uľahčí použitie automatickej hračky vonku. V balení sú priložené 3 ks loptičiek veľkostne zhodné s klasickými tenisovými loptičkami, ktoré je možné pre hru taktiež využiť. Automatická hračka sa jednoducho čistí a ľahko sa s ňou manipuluje.

 

Cvičenie bude s iFetch hračkou!

Naučiť psíka aportovať samostatne bude aj doslova hračkou. Cvičte so psíkom vždy iba 10 minút najlepšie 3x denne. Pripravte si aportovaciu hračku iFetch a trénujte v jeho blízkosti. Psíkovi najprv kotúľajte či hádžte loptičku len tak na zemi, v menšej vzdialenosti. Ak loptička uchopí a zamieri k vám, odmeňte ju hneď maškrtou a pochváľte. Až bude hru zvládať, ukážte psíkovi, že široký žliabok je správnym miestom na vloženie loptičky. Akonáhle sa vráti s loptičkou k vám, naznačte mu dlaňou kam vložiť loptičku. Až psík bude žliabok skúmať, odmeňte ho maškrtou a pochváľte ho

 

Užite si spoločnú či samostatnú zábavu, ktorú si váš mazel určite zaslúži! Vrhač loptičiek poskytuje skvelú interaktívnu hračku vašim psíkom a podporuje ich bystrú myseľ aj zdravú telesnú kondíciu!

Produkt je zaradený v kategóriách

Interaktívne Pro psy Podle typu Interaktivní Podle tvaru Podle materiálu Podle značky

Zobraziť celý popis

Parametre

Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy

Súbory

Súvisiace produkty

Pamlskový hlavolam Hide n' Slide Purple composit

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
30.33 €

Porovnať

Reedog maškrtný hlavolam pre psov, koliesko
Varianty (2)
Modrá Růžová

Reedog maškrtný hlavolam pre psov, koliesko

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
11.71 €

Porovnať

Pamlskový hlavolam Tornado

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
30.33 €

Porovnať

Cheerble Wicked Ball SE pre malé a stredné psy
Varianty (2)
Modrá Oranžová

Cheerble Wicked Ball SE pre malé a stredné psy

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
40.05 €

Porovnať

Cheerble Wicked Ball Cyclone

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
44.09 €

Porovnať

EYENIMAL Rolling Ball

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
19.80 €

Porovnať

Dog Activity SLIDE & FUN, strategická hra, ø 23

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
19.80 €

Porovnať

Čuchací koberček Activity Matz Garden Game

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
30.33 €

Porovnať