Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Bezdrôtový ohradník pre psov Petsafe Stay + Play

Neviditeľný bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play, vďaka ktorému nepotrebujete viesť žiadne drôty po vašom pozemku. Základňa ohradníku vysiela signál až do vzdialenosti 64 metrov (32 m polomer). Pre rozšírenie plochy možné dokúpiť ďalšiu základňu. Dva druhy upozornení: zvuk a impulz, ktorý môžete nastaviť v 5-tich úrovniach. Možnosť pridaní neomedzeného počtu psov dokúpením ďalších prijímačov. 

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 29. 5.

537.41 € 444.14 € bez DPH
ks
Kód produktu: P5959
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(3)
Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play
Bezdrôtový ohradník…
537.41 €

Popis produktu

Elektronický bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play je ohradník americké firmy PetSafe, ďaka ktorému nepotrebujete viesť žiadne drôty po vašom pozemku. Toto zariadenia vám zaručí dlhoročný a predovšetkým bezproblémovú prevádzku ochrany vašeho psa. Tento neviditeľný plot je pre malé, ale aj pre veľké plemená psov. Základňa ohradníku vysiela signál až do vzdialenosti 64 metrov (32 m polomer). Pre rozšírenie plochy možné dokúpiť ďalšiu základňu. Dva druhy upozornení: zvuk a impulz. Impulz má nastaviteľnú silu v 5-ti úrovniach. Jedná sa o najsilnejší ohradník na trhu, zaberá tam, kde sú ostatné zariadenia nedostatočné. Ak chcete mať absolútnu istotu, že Váš pes bude mať zo zakázanej zóny rešpekt, je elektronický ohradník PetSafe jasnou voľbou.Výhodou je možnosť pridaní neobmedzeného počtu psov dokúpením ďalších prijímačov. 

 

Nastavenie zón

U elektronického bezdrôtového ohradníku PetSafe Play + Stay nastavujete zónu pre výstrahu v 8 úrovniach, kde môžete vybrať medzi LOW a HIGH úrovňou. Tzn. ak chcete nastaviť zónu len na 10 m, nastavíte zónu LOW. Maximálna vzdialenosť, na ktorej sa môže pohybovať pes od základne je 32 metrov (jedná sa teda o polomer). Minimálna vzdialenosť je cca 5 metrov.

 


Typ korekcie 

Bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play má 5 úrovní elektrostatickej korekcie a zvukové upozornenie. Vďaka nastavení sily impulzu je vhodný pre malé aj väčšie plemená. Jedná sa o najlepší bezdrôtový ohradník na trhu, ktorý spoľahlivo stráži vášho psa a nedovolí mu opustiť vytýčený priestor. Obojok disponujeme bezpečnostnou poistkou, tzn. že impulz môže byť maximálne po dobu 15 sekúnd, potom sa vypne. 

 
drát v baleníDrôt v balení

Bezdrôtový ohradník PetSafe Stay + Play, ako už názov napovedá, nemá v balení žiadny drôt. Signál je vysielaný až do vzdialenosti 32 metrov od základne každým smerom.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač u PetSafe Play + Stay je nabíjací. Jedno nabitie trvá cca 2-3 hodiny. Jeho výdrž v neprerušovanej prevádzke je 3 týždne, záleží však od toho ako je obojok často spúšťaný. Obojok má LED indikáciu o stave batérie. Základňa je napájaná zo siete. Odporúčame dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu - vzhľadom k tomu, že pri prerušení vysielaní signálu zo základne dôjde k aktivácii korekcie. 

 

Vodotesnosť 

PetSafe Play + Stay disponuje plne vodotesným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazénu a kúpať sa ľubovolne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame ju umiestniť do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psov

PetSafe ohradník pre psov Stay + Play je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť. 

 


Dĺžka obojku

PetSafe ohradník Stay + Play má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 58 cm. 

 

Váha a rozmery

Základňa má šírku 24 cm, výšku 24 cm a hĺbku 20 cm. Prijímač má šírku 6,1 cm, výšku 2,7 cm a hĺbku 4,2 cm a jeho hmotnosť je 71 gramov.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Ohradníky Bezdrôtové ohradníky

Zobraziť celý popis

Parametre

Obvod pozemku 200 m
Vodotesnosť Vodotesné
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy

Súbory

Súvisiace produkty

Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - Bezdrátový ohradník pro psy Petsafe Stay + Play

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
525.28 €

Porovnať

PetSafe Pawz Away domáci ohradník pre psov a mačky

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
116.87 €

Porovnať

PetSafe® Stay + Play

10 dní, v pondelok 10. 6. u vás
529.32 €

Porovnať

Patpet F900 PLUS

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
185.61 €

Porovnať

Patpet F200C
Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Patpet F200C

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
129.00 €

Porovnať

Bezdrátový ohradník pro psy PetSafe
Varianty (1)
pro 1 psa

PetSafe bezdrôtový ohradník

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
484.84 €

Porovnať

Patpet F800

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
217.96 €

Porovnať