Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Čítačka čipov SureSense II pre psov a iných miláčikov

Čítačka čipov SureSense je revolučné zariadenie, ktoré slúži na identifikáciu domácich maznáčikov označených čipom. Využívajú ju nielen veterinári, psie útulky a chovateľské kluby, ale aj bežní majitelia. Čítačka sa veľmi ľahko ovláda, je malá, ľahká, napriek tomu disponuje dostatočne veľkým a prehľadným displejom. Počas čítania mikročipov nevydáva žiadne nepríjemné zvuky, takže ju môžete použiť aj v prítomnosti citlivých zvierat.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 12:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 24. 5.

113.05 € 93.43 € bez DPH
ks
Kód produktu: P47471
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
Čítačka čipov SureSense II pre psov a iných miláčikov
Čítačka čipov…
113.05 €

Popis produktu

SureSense je vysoko kvalitná čítačka mikročipov britskej výroby, pomocou ktorej je možné veľmi jednoducho identifikovať akékoľvek zviera, ktoré má pod kožu umiestnený mikročip. Jej hlavná výhoda spočíva v tom, že reaguje na všetky štandardné európske mikročipy. Bez tohto zariadenia sa nezaobídu najmä veterinári, psie útulky, chovateľské kluby alebo mestská polícia, napriek tomu si ju často kupujú aj bežní chovatelia zvierat. Čítačka SureSense je malá, ľahká a zmestí sa aj do vrecka. Ovládať ju zvládne úplne každý, jej displej je dostatočne veľký, a tak je možné identifikačné číslo zvieraťa dobre prečítať.

 

 

Hlavné funkcie a výhody

  • Rozmery čítačky sú len d.136 x š.63 x h.29 mm, váha 150g. Je malá, ľahká a zmestí sa do vrecka.
  • Prečíta všetky FDX-B 15 číslicové mikročipy, teda štandardné európske mikročipy.
  • Disponuje veľkoformátovým displejom, ten zobrazuje vždy posledné číslo mikročipu, na ktorý čítačka reagovala
  • Okrem identifikačného čísla zobrazuje aj teplotu pri kompatibilných mikročipoch.
  • Funguje na princípe 2 AA batérií. Čítačka pracuje úsporne a šetrí ich životnosť. (batérie nie sú súčasťou balenia)
  • Počas čítania nevydáva nežiaduce zvukové signály, takže ju možno používať aj na citlivé zvieratá, ktoré sa ľahko vydesia.

 

 

 

Proč používat čtečku čipů?

Čítačku sa oplatí používať napríklad pri identifikácii stratených zvierat alebo pri odovzdávaní šteniatok novým majiteľom. Tí majú vďaka nej istotu, že dostávajú psa, ktorého si vybrali. V niektorých mestách navyše predpisuje čipovanie vyhláška a majitelia označených domácich maznáčikov majú zvýhodnené poplatky.

 

 

Jak funguje čtečka čipů SureSense?

Ovládanie čítačky je veľmi jednoduché. Stlačením dobre viditeľného tlačidla ju zapnete a pre identifikáciu zvieraťa ho stačí stlačiť znova. Akonáhle čítačka zaznamená prítomnosť mikročipu, zobrazí na displeji identifikačné číslo a tiež teplotu mikročipu. Zariadenie sa automaticky vypína v prípade nečinnosti.

 

Kompatibilitu mikročipu vášho domáceho zvieraťa si overíte jednoducho tu v dolnej časti stránky.

Zobraziť celý popis