Automatický dávkovač krmiva EYENIMAL
Automatický dávkovač krmiva EYENIMALAutomatický dávkovač krmiva Eyenima

Automatický dávkovač krmiva Eyenimal

Automatický dávkovač krmiva EYENIMAL Vám bude pravidelne kŕmiť Vaše zvieratko aj počas Vašej neprítomnosti. Vhodný pre mačky a malých psov.

93 € 77 € bez DPH
Skladem 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 29. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Automatický dávkovač krmiva Eyenimal

Automatický dávkovač krmiva Eyenima vám bude pravidelne kŕmiť vaše zvieratko aj počas vašej neprítomnosti. Vhodný pre mačky a malé psy.

Domáce zvieratko potrebuje byť kŕmené niekoľkokrát denne v pravidelných intervaloch. To je každodenný problém, ktorý majiteľ musí riešiť, keď je zaneprázdnený, je behom dňa v práci alebo z akéhokoľvek dôvodu preč. Programovateľný a automatický kŕmič je efektívnym riešením, ktoré bude kŕmiť Vašu mačku alebo psíka naprosto spoľahlivo a presne. Tento programovateľný dávkovač krmiva pre mačky a malých psov vám umožní kontrolovať obezitu zvieraťa. Pre vyváženú diétu môžete pre svoje zvieratko jednoducho naprogramovať až 3 dávky potravy denne. Pet Feeder môže pojať až 5 kg suchého kŕmenia. Je vhodný pre mačky a malých psíkov.

Technické údaje:

  • Rozmery: 22,4 x 47,3 x 27,4 cm (v zmontovanom stave)
  • Kapacita: zásobník môže pojmúť až 5 kg suchej potravy
  • Napájanie: 3 ks batérií 1,5V typu LR20 (monočlánky veľkosti D). Batérie nie sú súčasťou dodávky.
  • Materiál: makký potravinárský plast

 
Technické parametre

Kapacita 5 l l
materiál plast plast
Rozměry 22,4 x 47,3 x 27,4 cm cm
Možnosti nastavení velikost porcí, čas krmení porce, čas krmen
Napájení na baterie

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.