Automatický dávkovač krmiva Petwant 4,5 l
Automatický dávkovač krmiva Petwant 4,5 lAutomatický dávkovač krmiva Petwant 4,5 lAutomatický dávkovač krmiva Petwant 4,5 l

Automatický dávkovač krmiva Petwant 4,5 l

Dávkovač Petwant je moderný automatický dávkovač krmiva, ktorý Vám umožní nakŕmiť vaše miláčikov, keď nemôžete zostať doma. Vnútorné zásobník pojme až 4,5 l suchého krmiva, s možnosťou až 4 jedál denne a 1-20 porcií na jedlo. Manuálne ovládanie, podsvietený displej, hlasová nahrávka a záložný zdroj energie. Pre granule veľkosti od 5 do 15 mm.

91 € 75 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Automatický dávkovač krmiva Petwant 4,5 l

Petwant je jedinečný automatický dávkovač krmiva určený pre mačky a malé psy. Inteligentný dávkovač poskytne miláčikom obľúbenú stravu po celý deň, keď nie ste práve doma. Vďaka dávkovačmi bude jesť maznáčik pravidelne, bez prejedania a presne v takom množstve akej manuálne nastavíte na prehľadnom LCD displeji. Šikovný dávkovač je vyrobený z ABS plastu, ktorý nezaťažuje prírodu a nemusíte sa tak báť škodlivín. Pre jednoduchú manipuláciu a čistenie je zásobník na granule, rovnako ako prídavná miska a podnos vyberateľná. Priehľadné okienko, ktoré poslúžia k lepšiemu prehľadu o stave krmiva je vyrobené z plastu. Dávkovač Petwant má nabíjací USB kábel, pri výpadku prúdu je možné využiť záložný zdroj batérie 3x batérie D (batérie nie sú súčasťou balenia).

 

Hlavné funkcie:

 • Automatické dávkovanie suchého krmiva
 • Vyberateľný zásobník a miska
 • Možnosť hlasové nahrávky do 10 s
 • Tichý dávkovacie motor
 • Dva režimy napájanie
 • Nerezová miska
 • Priehľadný otvor pre sledovanie stavu krmivá
 • Protišmykové nožičky na spodnej strane
 • Vhodné pre granule veľkosti od 5 - 15 mm
 • Obsah 4,5 l
 • Rozměry: 30 x 19,8 x 32,8 cm

 
Technické parametre

Kapacita 4,5 l l
materiál plast plast
Rozměry 30 x 19,8 x 32,8 cm cm
Napájení Akumulátor, Baterie
Displej LCD podsvícený

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.