Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Zľava -15%

Dvierka pre mačky Sureflap Microchip Cat Door Connect

Microchip Cat Door Connect pre mačky sú prvé automatická dvierka na batérie prepojená s chytrou aplikácií pre zdieľanie, diaľkový zámok a dôležité upozornenia. Presná technológia snímania mikročipov umožní priechod iba miláčikom, ktoré sami určíte. Individuálne nastavenia až pre 32 rôznych zvierat, prepojenie odkiaľkoľvek a kontrola aktivity ďaleko presahujú všetko, čo od obvyklých dvierok čakáme. Už nikdy k vám nevkročí zviera, ktoré doma nechcete!

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 14. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 18. 6.

266.81 € Pôvodná cena
226.79 € 187.42 € bez DPH
Zľava -15%
Ušetríte 40.03 €
ks
Kód produktu: P47472
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(3)
Dvierka pre mačky Sureflap Microchip Cat Door Connect
Dvierka pre mačky…
226.79 €

Popis produktu

Automatické dvierka pre mačky Sure Flap s mikročipom sú prvé dvierka pre mačky prepojené s inteligentnou aplikáciou. Batériou napájané dvierka môžete kedykoľvek zamknúť alebo odomknúť, dokonca aj na diaľku! Dvierka sú vybavené presnou technológiou rozpoznávania domácich zvierat s pamäťou na 32 rôznych identifikátorov. Využite aj ďalšie funkcie, ako je časový zámok, upozornenia na prechádzky alebo aktivitu domáceho maznáčika, alebo zdieľajte profil svojho štvornohého priateľa s priateľmi. K dispozícii sú 4 varianty zámku s nastaveniami pre každého domáceho miláčika zvlášť. Vďaka pokrokovej technológii skenovania mikročipov už žiadne cudzie zviera nevkročí do vášho domova! Čítačku mikročipov možno deaktivovať pre bežný režim. Dvierka sú vhodné pre väčšie plemená mačiek a menšie psy.

 

 

Hlavné funkcie:

 • Technológia snímania mikročipov presne rozlišuje jednotlivé domáce zvieratá 
 • Skenuje všetky bežne používané kódy mikročipov - 9-, 10- a 15-miestne kódy, ktoré sa najčastejšie používajú v EÚ. Ku každému mikročipu domáceho zvieraťa sú v registri TASS priradené informácie o majiteľovi a adrese na identifikáciu stratených alebo odcudzených domácich zvierat a zdravotné informácie.
 • Pripojenie k inteligentnej aplikácii - Pripojte HUB k domácej sieti. HUB potom komunikuje medzi dverami a vašou aplikáciou prostredníctvom internetu, aby sa zabezpečil plynulý prenos údajov. A čo viac? Veselé svietiace karty blikajú, aby signalizovali, že ste dostali oznámenie. 
 • 4 možnosti uzamknutia: voľný vstup, blokovaný výstup - zviera vojde dverami, potom zostanú zamknuté; voľný výstup, blokovaný vstup - zviera môže voľne vyjsť, ale vstup zostane zamknutý; časový zámok - vopred nastavíte čas uzamknutia/odomknutia dverí; úplné uzamknutie dverí pre vstup a výstup
 • Diaľkové zamykanie - Ťuknutím na jedinú ikonu okamžite zamknete dvere, nech ste kdekoľvek.  
 • Časový zámok - v nastaveniach vopred nastavíte plán uzamykania a nemusíte sa o nič starať! 
 • Možnosť uloženia 32 rôznych ID - Uloženie mnohých rôznych ID do pamäte je prispôsobená funkcia pre viacerých majiteľov domácich zvierat. Prípadne sprístupní dom aj domácim miláčikom vašich hostí, keď vás navštívia.
 • Vysokokvalitný podsvietený displej - Všetky nastavenia sú k dispozícii na vysokokvalitnom podsvietenom displeji dvierok
 • Manuálne nastavenie: nastavenie možno ľubovoľne prepínať z automatického na manuálne a čítačku mikročipov možno deaktivovať. Dvere potom fungujú normálne.
 • Vymeniteľné batérie - Sure Flap funguje na 4 batérie AA, ktoré udržia funkcie v prevádzke až 6 mesiacov. Úroveň nabitia batérií indikuje ikona LED.
 • Rozmery dverí - vonkajší rám (š 21 x v 21 cm), priechodný otvor (š 14,2 x 12 cm), hĺbka tunela 7 cm

  

 

Vhodný je len pre vášho domáceho miláčika!

Čítačka mikročipov presne rozlíši, ktoré zviera do nej vstupuje. Vtrhnú do vášho domu divé zvieratá zo susedstva alebo domáce zvieratá od susedov? Prvé dvere prepojené s aplikáciou vám umožňujú ľubovoľne nastaviť, ktoré zviera vpustíte dovnútra. Čítačka prečíta identifikačný kód mikročipu a ak sa líši od vami zadaného kódu alebo ak zviera nie je začipované, dvere sa zablokujú. Jediným kľúčom je správny mikročip vášho domáceho maznáčika!

 

 

Číta všetky bežne používané kódy mikročipov

V EÚ sa na čipovanie najčastejšie používajú 9-, 10- a 15-miestne kódy. Mikročipy sa dajú naskenovať pomocou čítačky a kód sa dá použiť na identifikáciu stratených alebo ukradnutých domácich zvierat v centrálnej databáze. Integrovaná čítačka mikročipov vo vašom zariadení Pet Door Connect funguje rovnakým spôsobom a číta všetky uvedené typy kódov. Je to veľmi presná a spoľahlivá technológia. Nie je alebo nemôže byť vaše zviera začipované? Použite prívesok s mikročipom a jednoducho ho pripnite na obojok svojho chlpatého priateľa. Všetko bude tak, ako má byť! Jednoducho skontrolujte kompatibilitu mikročipu vášho domáceho maznáčika tu na konci stránky.

 

Len vy máte kľúč od dverí... na diaľku!

Pomocou zariadenia Hub spárujte dvere s inteligentnou aplikáciou a máte k dispozícii diaľkový zámok. Stačí si vybrať, či chcete režim uzamknutia nastaviť vopred, alebo potrebujete zamknúť hneď? Ťuknutím na jedinú ikonu okamžite zamknete dvere, nech ste kdekoľvek. S aplikáciou Sure Pet Care je každá možnosť hračkou. Rýchlo a odkiaľkoľvek!

 

Zámok, ktorý vám umožní viac!

Použite režim, ktorý vyhovuje vašej situácii! Skvelá aplikácia pre váš telefón premení vaše dvere pre domáce zvieratá na inteligentný diaľkový zámok s nastaveniami. Vopred si vyberte režim uzamknutia a nemusíte sa o nič starať! Vyberte si: 1) Voľný vstup, blokovaný výstup - zviera vojde dverami a dvere sa potom zamknú; 2) Voľný výstup, blokovaný vstup - zviera môže voľne vyjsť a vstup sa potom zamkne; 3) Časový zámok - nastavíte presný čas uzamknutia/odomknutia dverí ľubovoľným zámkom; 4) Má všetko zostať tak, ako je? Klepnutím na uzamknete dvere pre vstup aj výstup.

 

 

Pomocou aplikácie môžete získať užitočné informácie a byť v kontakte so svojím domácim miláčikom...

Zaujíma vás, čo váš túlavý pes robí a koľko chodí na prechádzky? Upozornenia vás na telefóne upozornia vždy, keď váš domáci miláčik použije dvere. Svojho domáceho miláčika poznáte najlepšie. Keďže však len málo ľudí zostáva so svojím zvieraťom celý deň, upozornenia na akékoľvek zmeny správania vám určite uľahčia starostlivosť oň. Nástup choroby je obzvlášť nenápadný a včasná liečba môže mať veľký význam. Preto sú monitorovanie zmien aj snímanie aktivity neoceniteľné. Navyše, ak ste na cestách, spojenie s vaším štvornohým parťákom odkiaľkoľvek vás určite poteší. Okrem toho mu môžete vytvoriť profil a zdieľať rôzne informácie s priateľmi alebo skupinami.

 

 

4, 8, 12... alebo 128 labiek prekračujúcich váš prah?

Dverami môže bezpečne prejsť až 128 labiek alebo 32 domácich zvierat. Nezáleží teda na tom, či máte jedného spoločníka alebo chovnú stanicu. Čítačka si v pamäti pamätá až 32 rôznych identifikačných kódov pre bezpečný priechod všetkých domácich zvierat.  A režim môžete nastaviť pre každé z nich samostatne. Vysoká pamäť je praktická aj na to, aby sa domáci miláčikovia vašich hostí mohli počas ich návštevy voľne pohybovať.

 

Všetko pod rukou s manuálnym nastavením

Kedykoľvek prepnite na manuálny režim a čítačka sa deaktivuje. Potom dvere fungujú normálne, bez čítania mikročipov.

 

Potrebujete ešte vedieť, ako si zviera zvykne na dvere a je rozhodnuté?

Školenie bude zábavné a nezaberie veľa času. Stačí sa zamerať na prirodzenú zvedavosť a tiež na mlsné jazýčky vašich štvornohých priateľov. Postavte dvere do priestoru a privolajte svojho domáceho miláčika. Do priechodu umiestnite niekoľko pamlskov a za každý pokrok zviera chváľte, chváľte a chváľte! Dobre vykonané! Keď bude prechádzať sem a tam, radosť bude dvojnásobná. Rovnaký postup môžete zopakovať aj po inštalácii dvierok, aby váš chlpatý priateľ vedel, kadiaľ vedie cesta.

 

Prečo je skvelé vlastniť HUB?

Zariadenie umožňuje nielen bezproblémový prenos údajov pre vašu aplikáciu, ale môžete doň pridať až 10 ďalších inteligentných položiek, hračiek a iných vymožeností a jednoducho ich ovládať pomocou telefónu. Svietiace karty indikujú oznámenia. Pripojte sa k svojej aplikácii, nech ste kdekoľvek, pomocou funkčného HUB-u.

 

 

 

Niekoľko tipov pre inštaláciu

Dvere sú kompatibilné na montáž so všetkými bežne používanými materiálmi. Sú preto vhodné na montáž do stien, dreva a s inštalačným nadstavcom aj do skla. Na inštaláciu možno použiť aj tunel, ktorý upravuje priechod o ďalších 5 cm. Tunely sa dajú navzájom spájať, takže ani špeciálne rozmery priechodu nie sú problémom. So zariadením Sure Flap bude váš štvornohý spoločník v bezpečí a mikročip mu poskytne spoľahlivý kľúč od vášho domova! 

 

Inštalácia do dverí

Inštalácia do skla

Produkt je zaradený v kategóriách

Dvierka Dvierka pre mačky

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkcie otváranie na čip
Napájanie Batérie
Farba Biela
Materiál plast
Dvierka (š x v) 21 x 21 cm
Tunel 7 cm
Otvor (š x v) 14,2 x 12 cm
Veľkosť Pre mačky

Súbory

Súvisiace produkty

Zľava -15%

Dvierka pre psov Sureflap Microchip Pet Door Connect

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
283.00 €
240.55 €

Porovnať

Zľava -15%
BAZAR - Dvierka pre mačky Sureflap Microchip Cat Door Connect
Varianty (1)
Zánovní

BAZAR - Dvierka pre mačky Sureflap Microchip Cat Door Connect

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
242.52 €
206.14 €

Porovnať

Zľava -15%
Dvierka pre psov s mikročipom SureFlap
Varianty (2)
bílá hnědá

Dvierka pre psov s mikročipom SureFlap

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
177.74 €
151.08 €

Porovnať

Zľava -15%
Dvířka pro kočky SureFlap s mikročipem
Varianty (2)
bílá hnědá

Dvierka pre mačky s mikročipom SureFlap

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
117.01 €
99.46 €

Porovnať

Zľava -15%

2ks RFID známky pre dvierka SureFlap

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
10.09 €
8.57 €

Porovnať

EYENIMAL Classic Cat Door

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
31.95 €

Porovnať

Zľava -15%
Nástavec k montáži do skla pro dvířka SureFlap pro kočky
Varianty (2)
bílá hnědá

Nástavec k montáži do skla pre dvierka SureFlap pre mačky

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
14.13 €
12.02 €

Porovnať

Dvierka Cat Mate Elite s mikročipom a časovačom pre mačky

Skladom, v utorok 18. 6. u vás
222.27 €

Porovnať