Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dvierka pre mačky s mikročipom SureFlap DualScan

Dvierka SureFlap DualScan pre mačky sú batériami poháňané dvierka s mikročipom, ktoré povolia vstup len vašej mačke! K vstupu nie je nutné použiť obojok. Dvierka môžete nastaviť až pre 32 mačiek. Môžete ich používať za pomoci prívesku na obojok, alebo pomocou mikročipu, ktorý zvieraťu aplikuje veterinár.

Viac informácií ›

Skladom 7 ks Objednávky do 5. 6. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 7. 6.

182 € 150 € bez DPH
ks
Kód produktu: P2537
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(4)
Dvierka pre mačky s mikročipom SureFlap DualScan
Dvierka pre mačky s…
182 €

Popis produktu

Dvierka SureFlap DualScan pre mačky sú batériami poháňané dvierka s mikročipom, ktoré povolia vstup len vašej mačke! K vstupu nie je nutné použiť obojok. Dvierka možete nastaviť až pre 32 mačiek. Môžete ich používať za pomoci prívesku na obojok, alebo pomocou mikročipu, ktorý psovi aplikuje veterinár. Odporúčame však používať radšej mikročipy, ktoré predstavujú spoľahlivejšiu identifikáciu, pretože sa nemôžu stratiť. Pokiaľ ale vaše zviera nie je, alebo nemôže byť očipované a rozhodnete sa pre obojkovú známku SureFlap (nie sú súčásťou balenia - 1ks), používajte vždy obojok s pevnou sponou, aby ste mali istotu, že sa známka nestratí. 

S dvierkami SureFlap DualScan máte vždy prehľad o príchode alebo odchode mačky. Jedná sa o praktického pomocníka do každej mačacej domácnosti! Pomocou DualScanu môžete nastaviť, ktorá mačka môže a nemôže ísť von. Dvierka majú bezpečnostný programovací režim: pokiaľ vaša mačka náhodou unikne napr. otvoreným oknom, môže sa bez problémov dostať späť domov dvierkami, ktoré sa po jej priblížení otvoria. Možete nastaviť až 4 možnosti podľa potreby mačky - dvierka vždy otvorené, vždy zavreté, iba dnu a iba von. 

 

Ako funguje mikročip?

 • Očipovanie zvieraťa robí veterinár. Čip implantuje zvieraťu na rameno a spoločne s menom a adresou zvieraťa ho zaregistruje v registri zvierat. Lekár vybavený snímačom dokáže tak prečítať číslo implementovaného čipu a tým zistí vlastníka zvieraťa. 
 • Jednoduchým stlačením tlačítka uložia dvierka SureFlap identifikačné číslo vášho psa. Dvierka sa otvoria iba zvieratkám, ktoré majú aktivovaný naprogramovaný čip. Tak sa zabráni vstupu ostatným nežiadúcim návštevníkom! 
 • Senzor, ktorý slúži k prečítaniu čipu vašej mačky, sa nachádza vo vnútri tunelu - umožňuje rozoznať čip aj na väčšiu vzdialenosť, napr. pokiaľ by sa čip posunul. Dvierka sa otvoria behom zlomku sekundy a uzamknú sa automaticky cca 1 sekundu potom, čo vaša mačka dvierkami prejde. Dvierka pre mačky SureFlap majú manuálny "klasický" 4-polohový zámok, ktorý v prípade, že je aktivovaný vyradí čipové zamykanie z prevádzky.
 • Kompatibilitu mikročipu vášho domáceho zvieraťa si overíte jednoducho tu v dolnej časti stránky.

 

Nastavenie dvierok SureFlap.

 

Do akých dverí môžem inštalovať dvierka SureFlap?

 • Dvierka SureFlap môžete bez problémov nainštalovat do všetkých typov dverí. Pokiaľ ich budete inštalovať do presklených dverí, je nutné si kúpiť dodatočný nástavec. Nástavec je možné využiť aj v prípade, že vám vo dverách ostal väčší otvor po predchádzajúcich dvierkach. Zabudovanie dvierok do dverí s dvojitým sklom ide tiež. Presné inštrukcie k montáži sú obsahom návodu, ktorý dostanete spolu s dvierkami.
 • Pre inštaláciu do dverí s kovovými plátmi alebo kovovým jadrom je potreba starostlivo čítať návod k inštalácii (návod obsahom balenia), pretože kov môže ovplyvniť schopnosť čidla rozoznať čip. Pri správnej inštalácii obmedzenie nehrozí. 

 

Montážne zariadenie pre sklenené tabule:

 • nie je obsahom balenia
 • skladá sa z dvoch častí
 • priemer: 28,5 cm
 • zakryje výrez s priemerom 21 - 26 cm

Predlžujúci tunel:

 • nie je obsahom balenia
 • pre inštaláciu v stenách
 • rozširuje tunel o 5 cm
 • je možné spojiť niekoľko tunelov dohromady

 

Inštalácia dvierok SureFlap pre mačky

 

Inštalácia dvierok SureFlap pre mačky do skla

Dvierka pre mačky SureFlap DualScan majú rovnakú veľkosť ako mnoho iných komerčne dostupných dvierok, takže môžu byť ľahko nahradené. Veľkosť priechodu: Š 14 x V 12 cm, požiadavky výrezu k umiestneniu: Š 16,5 x V 17,1 cm. Celková veľkosť dvierok je 21x21 cm.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Dvierka Chovateľstvo SmartPet Pro malé psy Dvířka na čip pro psy SureFlap Dvierka pre mačky Dvířka pro psy Podle plemene Dvierka pre mačky na čip

Zobraziť celý popis

Parametre

Dvířka (š x v) 21 x 21 cm
Otvor (š x v) 14,2 x 12 cm
velikost Pro malé psy, Pro nejmenší psy, Pro kočky

Súbory

dvirka-sureflap-dualscan-sk-manual.pdf

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Dvierka pre mačky s mikročipom SureFlap DualScan
Varianty (1)
bílá

Dvierka pre mačky s mikročipom SureFlap DualScan

Skladom, v stredu 7. 6. u vás
182 €

Porovnať