Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dvierka pre psov Reedog EasyFlap Mini+tunel Brown

Dvierka Reedog EasyFlap Medium sú jednoduché a veľmi kvalitné dvierka, vhodné pre mačky a malých psov. Priechodné dvierka umožnia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný priechod tam aj späť. Jedná sa o dvierka s manuálnym otváraním a s vymeniteľným uzamykateľným flapom a tunelom.

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

33 € 27 € bez DPH
ks
Kód produktu: P5923
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Dvierka Reedog EasyFlap Medium sú kvalitné dvierka, vhodné pre mačky a malých psov do maximálnej šírky hrudi 12,5 cm. Tieto priechodné dvierka sú od českej firmy Reedog. Jedná sa síce o základný model, ale ktorý ponúka mnoho funkcií.  Inštalácia dvierok je veľmi jednoduchá a je možné ich namontovať do dreva, PVC, kovu aj tehly. 

Hlavné funkcie

  • Štvorpolohové zamykanie - zavreté všetkými smermi, voľný priechod dnu aj von, priechod len dnu, priechod len von.
  • Funkcia "Silent"- špeciálne štetinky po celom okraji flapu, zaistí maximálne tichý priechod psa alebo mačky. Už žiadne hlasité otváranie a zatváranie dvierok. 
  • Silný magnet - zaistí, aby sa flap poriadne dovrel a zamedzí prefukovaniu.
  • Jednoduchá inštalácia - je možné ich namontovať do dreva, PVC, kovu, skla aj tehly. 
  • Príslušenstvo - k dvierkam dostanete kvalitné kovové skrutky a špeciálne krytky pre zaistenie pekného vzhľadu. 
  • Farebné prevedenie - dvierka Reedog si môžete vybrať v bielém alebo hnedom prevedení. 
  • Rozmery dvierok  - dvierka sú vo veľkostiach S, M a L. 
  • Vymeniteľný flap - vyrobený z tvrdeného plastu, odolný proti poškrabaniu. Flap môžete kedykoľvek jednoducho vymeniť.

 

Hlavná výhoda dvierok Reedog EasyFlap Medium oproti konkurenčným modelom je funkcia "Silent". Jedná sa o špeciálne mikro štetinky, ktoré sú umiestnené po celom okraji flapu, vďaka tomu je zaistený maximálne tichý chod dvierok.  Už žiadne neprijemne búchanie po ránu alebo večer, pri priechode dvierkami. Pokiaľ pes alebo mačka prejde, nič nebudete počuť. Naviac aj pri silnejšom vetre nedochádza k otváraniu dvierok a ani prievanu. To všetko vďaka špeciálnym štetinám, tak aj silnému magnetu, ktorý je umiestnený na spodnej časti flapu.

Dvierka Reedog EasyFlap Medium majú manuálne otváranie s privieraním na magnet, vymeniteľný flap a špeciálny štvorpolohový zámok. Vďaka zámku zaistíte voľný priechod mačke alebo psovi tam aj nazad, len jedným smerom alebo manžete dvierka úplne zamknúť.

 

Dvierka EasyFlap sa dodávajú v 3 veľkostiach. Stredný model dvierok Reedog EasyFlap Medium má rozmer dvierok: šírka 19 cm, hĺbka 5,5 cm a výška 19,5 cmrozmery flapu: šírka 14,5 cm, hloubka 1 cm a výška 15,5 cm

 

Kvalitné príslušenstvo k inštalácii. Žiadne umelé skrutky ako u iných modelov. U dvierok Reedog EasyFlap Medium sú kvalitné skrutky vrátane ochranných krytov, ktoré zaistia pekný vzhľad dvierok. 

 

 

Reedog EasyFlap si môžete vybrať v hnedom alebo bielom prevedení. 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Dvierka Chovateľstvo Reedog Manuální dvířka Pro malé psy Dvierka pre mačky Dvířka pro psy Podle plemene Manuálne dvierka pre mačky

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkce manuální otevírání
Barva Hnědá
Materiál plast
Dvierka (š x v) 19 x 19,5 cm
Otvor (š x v) 14,5 x 15,5 cm
velikost Pro malé psy, Pro střední psy

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené