Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dvierka Staywell 400 s magnetom biele

Prechodné dvierka Staywell 400 s magnetickým otváraním a štvorpolohovým bezpečnostným zámkom. Priechodné dvierka umožnia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný prechod tam a späť, alebo iba jedným smerom. Vhodné pre psov psov a mačky do váhy 7kg.

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 5. 6.

72 € 59 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1229
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Prechodné dvierka Staywell 400 s magnetickým otváraním a štvorpolohovým bezpečnostným zámkom. Priechodné dvierka umožnia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný prechod tam a späť, alebo iba jedným smerom. Vhodné pre psov psov a mačky do váhy 7kg. Špeciálny obojok s magnetom, ktorý nosí mačka na krku, otvára dvierka keď sa k nim priblíži. Magnetická technológia elegantne zaistí prístup a voľný pohyb domácemu miláčikovi počas dňa či cez noc. Biele prevedenie, vhodné pre mačky a malé psy do 7kg, do maximálnej širky hrudníku 15 cm, odolné proti poveternostným podmienkam. Zamykanie (len dovnútra, len von, otvorené, zatvorené). Vhodné pre inštaláciu do: dreva, PVC, skla a tehly. Pozor u dvojitých a tvrdených skiel, odporúčame konzultáciu s odborníkom. Užívateľský manuál pre všetky dvierka v balení.

Rozmery dvierok: celková veľkosť výška 25 cm, šírka 23,5 cm. Veľkosť flapu 14,5 cm výška, 14,5 cm.   

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Dvierka Chovateľstvo Podle značky StayWell Magnetická dvířka Pro malé psy Dvierka pre mačky Dvířka pro psy Podle plemene Dvierka pre mačky podľa značky Magnetické dvierka pre mačky

Zobraziť celý popis

Parametre

Plemeno malé psy, kočky
Materiál plast
Funkce magnetické otevírání
Dvířka (š x v) 23,5 x 25 cm
Otvor (š x v) 16,3 x 14,5 cm
Barva bílá
Tunel 6 cm
velikost Pro malé psy, Pro nejmenší psy, Pro kočky

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené