Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dvierka Staywell 919 biele bez tunelu

Prechodné dvierka Staywell 919 biele bez tunela od výrobcu PetSafe so štvorpolohovým bezpečnostným zámkom. Prechodné dvierka umožnia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný prechod tam i späť, alebo iba jedným smerom. Vhodné pre psov a mačky do váhy 7kg.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 27. 3. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 29. 3.

42 € 35 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1220
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Priechodné dvierka pre psy a mačky Staywell 919 od výrobcu PetSafe so štvorpolohovým bezpečnostným zámkom. Priechodné dvierka umožnia vašej mačke alebo psovi pohodlný a slobodný prechod tam i späť, alebo iba jedným smerom. Biele prevedenie, vhodné pre mačky a malé psy do 7kg, do maximálnej šírky hrudi 16,2 cm, odolné proti poveternostným podmienkam. Zamykanie (len dovnútra, len von, otvorené, zatvorené). Vhodné pre inštaláciu do: dreva, PVC, kovu, skla a tehly. Kontaktujte sklenára na vyrezanie otvoru do skla. Vhodné do tenších materiálov, pretože nemajú tunel.

 

Rozmery dvierok: šírka 22,4 cm, výška 22,4 cm. Veľkosť flapu: šírka 16,9 cm, výška 16,9 cm. Veľkosť otvoru pre inštaláciu do skla ø 210 mm.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Dvierka Chovateľstvo StayWell Manuální dvířka Pro malé psy Podle značky Podle funkcí Dvierka pre mačky Dvířka pro psy Podle plemene Dvierka pre mačky podľa funkcií Dvierka pre mačky podľa značky Manuálne dvierka pre mačky

Zobraziť celý popis

Parametre

Plemeno malé psy, kočky
Materiál plast
Funkce manuální otevírání
Dvířka (š x v) 29,2 x 29,2 cm
Otvor (š x v) 16,9 x 16,9 cm
Barva bílá
Tunel lze dokoupit
velikost Pro malé psy, Pro nejmenší psy, Pro kočky

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené