Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Zľava -30%

Reedog No Bark Premium

Reedog No bark Premium je prvý kompletne programovateľný obojok novej generácie s inovatívnou technológiou, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov. Je vybavený funkciou zvuku, vibrácie, impulzu a nastavenia citlivosti štekotu v siedmich úrovniach. Hodí sa tiež na korekciu nevhodného vytia psa. Obojok je vodotesný, s dlhou výdržou batérie, dotykovým displejom a vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 50 kg.

 

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 29. 5.

80.43 € Pôvodná cena
56.31 € 46.53 € bez DPH
Zľava -30%
Ušetríte 24.13 €
ks
Kód produktu: P45652
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(1)
Reedog No Bark Premium
Reedog No Bark…
56.31 €

Popis produktu

Reedog No bark Premium je prvý kompletne programovateľný obojok novej generácie s inovatívnou technológiou, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu. Je vybavený funkciou zvuku, vibrácie, impulzu a nastavenia citlivosti štekotu v siedmich úrovniach, kde si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež na korekciu nevhodného vytia psa. Obojok proti štekanie Reedog No bark Premium disponuje tromi druhmi korekcií s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity vibrácie a impulzu v siedmich úrovniach. Možnosti nastavenia: zvuk + vibrácie, zvuk + elektrostatická korekcia alebo zvuk + vibrácie + elektrostatický impulz. Zvukovú korekciu nie je možné vypnúť. Škála citlivosti a voliteľnej korekcie ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľké, stredné aj malé psíky od 5 do 50 kg. Reedog No bark Premium je vodotesný. Nie je však ponorný. Je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody. Obojok disponuje dlhou vydržou batérie až 14 dní a jednoduchým ovládaním pomocou dvoch tlačidiel. Citlivosť nastavenia, intenzita korekcie a stav batérie môžete skontrolovať na podsvietenom dotykovom displeji na hlavnom paneli obojku s veľkými ikonmi.

 

 

Detekcia štěkania

Protistěkací obojok Reedog disponuje nastaviteľnou citlivosťou na štekot v siedmich úrovniach. Ak nastavíte vysokú citlivosť na štekanie, bude obojok korigovať psíka už pri tichom štekaní. Určíte si teda sami, aká hlasitosť štekania je už cez mieru. Citlivosť na štekot umožňuje tiež korekciu vytia psíka. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku.

 

Typ korekcie  

Obojok proti štekanie Reedog No bark Premium disponuje tromi druhmi korekcií s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity vibrácie a impulzu v siedmich úrovniach. Možnosti nastavenia: zvuk + vibrácie, zvuk + elektrostatická korekcia alebo zvuk + vibrácie + elektrostatický impulz. Zvukovú korekciu nie je možné vypnúť. Škála citlivosti a voliteľnej korekcie ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľkých, stredných aj malých psíkov.

 

Nastavení obojku 

Intenzita vibrácií či elektrostatického impulzu je k dispozícii v siedmich nastaviteľných úrovniach. Reedog No bark Premium disponuje aj detekciou citlivosti na štekot a hodí sa tak aj na korekciu vytia. Zo siedmich stupňov sily vibrácií a impulzu ľahko vyberiete tú optimálnu pre vášho psíka. Citlivosť nastavenia, intenzita korekcie a stav batérie môžete skontrolovať na podsvietenom dotykovom displeji na hlavnom paneli obojku s veľkými ikonami.

 

 Bateria a nabíjanie

Reedog No bark Premium sa môže chváliť dlhou výdržou batérie. Dobíjací akumulátor s kapacitou 300 mAh vydrží v prevádzke pri plnom dobití až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spúšťa.

 


 Vodotesnost

Reedog No bark Premium má vodotesný prijímač s označením IPX6. Je tak vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa i snehu.

 

Plemeno 

Univerzálny obojok je vhodný pre všetky plemená a veľkosti psov. Bez problémov zaistí komfort malým, stredným aj väčším plemenám, pretože poskytuje korekčné variantu pre väčšinu psích temperamentov od 5 do 50 kg.

 

Dĺžka obojku 

Súčasťou balenia je aj pevný nylonový čierno-biely obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenia nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte podľa potreby pre obvod krku 25 až 62 cm.

 

Váha a rozmery

Obojok proti štekaniu disponuje malými rozmermi: 4 cm x 7 cm x 3,7 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú. Obojok váži iba 93 g.

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Pre stredné psy Pre veľké psy Elektronické Vibračné Zvukové Ponořitelné Obojky proti štěkání Reedog Obojky proti vytiu Nejprodávanější

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavenie citlivosti áno
Detekcia zvuk
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk
Úroveň zvuku 7 úrovní
Úroveň vibrácií 7 úrovní
Úroveň impulzov 7 úrovní
Dĺžka obojku 25 - 62 cm
Vodotesnosť Vodotesné
Napájanie Nabíjanie USB
Batéria v prijímači 300 mAh
Výdrž prijímača 14 dní
Hmotnosť prijímača 93 g
Rozmery prijímača 4 x 7 x 3,7 cm
Veľkosť Stredné psy, Veľké psy, Pre tvrdohlavé psy

Súbory

Súvisiace produkty

Elektrody Aetertek pre staršie modely - rôzne dĺžky
Varianty (4)
12 mm 15 mm 19 mm 9 mm

Elektrody Aetertek pre staršie modely - rôzne dĺžky

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
4.01 €

Porovnať

Vysílačka Garmin Sport PRO Bundle

4 týždne, v stredu 26. 6. u vás
201.78 €

Porovnať

Gumové krytky elektrod Patpet 776 (pár)

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
4.01 €

Porovnať

PetSafe protištekacia búdka

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
76.39 €

Porovnať

Patpet DB60

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
40.00 €

Porovnať

Vysielačka SportDog SD-1875E

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
242.22 €

Porovnať

Vysielačka Patpet T250

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
56.17 €

Porovnať

Batérie Energizer LR54/189

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
1.70 €

Porovnať