Reedog No Bark Premium
Reedog No Bark PremiumReedog No Bark PremiumReedog No Bark Premium

Reedog No Bark Premium

Reedog No bark Premium je prvá kompletne programovateľný obojok novej generácie s inovatívnej technológii, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov. Je vybavený funkciou zvuku, vibrácie, impulzu a nastavenie citlivosti štekotu v siedmich úrovniach. Hodí sa aj pre korekciu nevhodného vytie psa. Reedog No bark premium je ponoriteľný do 1 metra, s dlhou výdrži batérie, s dotykovým displejom a vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 50 kg.

 

 

 

 

76 € 63 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 11. 08. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Reedog No Bark Premium

Reedog No bark Premium je prvý kompletne programovateľný obojok novej generácie z inovatívnej technológie, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku alebo pomocou vibrácií hlasiviek psa. Je vybavený funkciou zvuku, vibrácie, impulzu a nastavenie citlivosti štekotu v siedmich úrovniach, kde si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa aj pre korekciu nevhodného vytie psa. Obojok proti štekaniu Reedog No bark Premium disponuje tromi druhmi korekcie s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity vibrácie a impulzu v siedmich úrovniach. Možnosti nastavenia: zvuk + vibrácie, zvuk + elektrostatická korekcia alebo zvuk + vibrácie + elektrostatický impulz. Zvukovú korekciu nie je možné vypnúť. Škála citlivosti a voliteľná korekcia ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľké, stredné aj malé psíkov od 5 do 50 kg. Reedog No bark Premium je vybavený plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút). Je tak vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa i snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody. Obojok disponuje dlhou vydržou batérie až 14 dní a jednoduchým ovládaním pomocou dvoch tlačidiel. Citlivosť nastavenia, intenzita korekciu a stav batérie môžete skontrolovať na podsvietenom dotykovom displeji na hlavnom paneli obojku s veľkými ikonami.

 

Detekcia štěkania

Protištěkací obojok Reedog disponuje nastaviteľnou citlivosťou na štekot v siedmich úrovniach. Ak nastavíte vysokú citlivosť na štekanie, bude obojok korigovať psíka už pri tichom štekaní. Určíte si teda sami, aká hlasitosť štekania je už cez mieru. Citlivosť na štekot umožňuje tiež korekciu vytia psíka. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku a vibrácií hlasiviek.

 

Typ korekcie  

Obojok proti štekaniu Reedog No bark Premium disponuje tromi druhmi korekcie s možnosťou kombinácie a nastavenia intenzity vibrácie a impulzu v siedmich úrovniach. Možnosti nastavenia: zvuk + vibrácie, zvuk + elektrostatická korekcia alebo zvuk + vibrácie + elektrostatický impulz. Zvukovú korekciu nie je možné vypnúť. Škála citlivosti a voliteľné korekcia ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľké, stredné aj malé psíkov.

 

Nastavení obojku 

Intenzita vibrácií či elektrostatického impulzu je k dispozícii v siedmich nastaviteľných úrovniach. Reedog No bark Premium disponuje tiež detekciou citlivosti na štekot a hodí sa tak aj ku korekcii vytia. Zo siedmich stupňov sily vibrácií a impulzu ľahko vyberiete tú optimálnu pre psíka. Citlivosť nastavenia, intenzita korekciu a stav batérie môžete skontrolovať na podsvietenom dotykovom displeji na hlavnom paneli obojku s veľkými ikony.

 

 Bateria a nabíjanie

Reedog No bark Premium sa môže chváliť dlhou výdržou batérie. Dobíjací akumulátor s kapacitou 300 mAh vydrží v prevádzke pri plnom dobití až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spúšťa.

 


 Vodotesnost

Reedog No bark Premium je dodávaný s plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút) s označením IP67. Je tak vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa i snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Univerzálny obojok je vhodný pre všetky plemená a veľkosti psov. Bez problémov zaistí komfort malým, stredným aj väčším plemenám, pretože poskytuje korekčné variantu pre väčšinu psích temperamentov od 5 do 50 kg.

 

Dĺžka obojku 

Súčasťou balenia je aj pevný nylonový čierno-biely obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenia nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte podľa potreby pre obvod krku 25 až 62 cm.

 

Váha a rozmery

Obojok proti štekaniu disponuje malými rozmermi: 4 cm x 7 cm x 3,7 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú. Obojok váži iba 93 g.
Technické parametre

Rozměr (š/v/h) 7 x 3,7 x 3,5
Hmotnost 93
Síla impulzu 7
Nastavení citlivosti áno
Délka obojku 25 - 65 cm
Vodotěsnost ponořitelný
Napájení nabíjecí
Rozpoznání štěkotu vibrace hlasivek + zvuk
Výdrž v baterií 5 - 14 dní
Funkce zvuk + vibrace + impuls

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.