BAZAR - PetSafe Big Dog sprejový

Zľava15% s kódom BAZ15

Protištěkací obojok od amerického výrobcu PetSafe je vhodný pre psy od hmotnosti 18 kg. Obojok detekuje štekanie pomocou duálnej technológie Perfect Bark , ktorá kombinuje senzor vibrácií a mikrofónu.

Výber varianty produktu

119 € 99 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

BAZAR - PetSafe Big Dog sprejový

1) Rozbalené

Zariadenie je len rozbalené, prípadne bol poškodený obal a bolo preto prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nebol nikdy použité.

2) Zánovný 

Tovar bolo používané ako predvádzacie, na predajni, alebo bolo zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, maximálne niekoľko ľahkých odrenín.

3) Ľahko použité 

Zariadenie bolo používané 5 - 15 dní, sú na ňom už viditeľné škrabance od pazúrov.

4) Ťažko použité 

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom veľmi viditeľné škrabance, alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repase.

* Prodáváme pouze 100% funkční zboží, které lze užívat stejně jako nové. Například vodotěsnost a jiné vlastnosti jsou vždy zachovány. Záruční doba u kategorie 1 a 2 je stejná, jako u nového zboží, u kategorie 3 a 4 je záruční doba 12 měsíců. Zboží lze do 30ti dnů vyměnit nebo vrátit. Vždy obsahují kompletní příslušenství, není-li uvedeno jinak.

 

Protištěkací obojok PetSafe sprejový od amerického výrobcu PetSafe je vhodný pre psy od hmotnosti 18 kg. Obojok detekuje štekanie pomocou duálnej technológie Perfect Bark ™, ktorá kombinuje senzor vibrácií a mikrofónu. Protištěkací obojok sa aktivuje len v prípade zaznamená Ak vibrácie hrtanu a zároveň zvuk štekanie, po aktivácii obojku dôjde ku sprejové korekciu. Týmto sú takmer úplne minimalizované prípady falošného spustenia obojku. Vďaka tejto funkcii je obojok vhodný aj do domácností, kde je viac psov. Obojok nemôže byť žiadnym spôsobom olivňován ostatnými psami. Systém obsahuje softvér "Temperament learning", ktorý sleduje ktorá úroveň korekcie je pre psa ideálne, aby sa zamedzilo jeho nadmernému štekanie, prípadne sa táto vlastnosť psa eliminovala. Obojok je teda vhodný svojím nastavením oprovdu pre malé plemená a zároveň aj pre veľké a temperativní psov.

Perfect Bark™ -duálny detekcia nadmerného štekanie pomocou sensoru vibrácií a mikrofónu. Táto technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba vtedy, ak zaznamená vibrácie z hlasiviek a zároveň zvuk pri štekanie.

Temperament learning - táto technológia umožňuje obojku, aby sa prispôsobil temperamentu psa a zaručil tak čo najmenej, ale zároveň čo najúčinnejších korekciou. Obojok si zapamätá silu korekcia ktorá je najčastejšie potrebné k zamedzeniu štekotu psa. Pri následnej aktivácii sa obojok spustí na tejto, prípadne o stupeň nižší vyroní korekcie.

 

Typ korekce 

PetSafe Big Dog sprejový využíva na zamedzenie štekanie korekciu pomocou sprejov. Táto korekcia je veľmi šetrná ale napriek tomu veľmi účinná. Sprej vydrží 30-40 vystreknutia. V prípade zapožičania obojku je nutné sprej uhradiť.

 

Baterie a nabíjení

PetSafe Big Dog sprejový je napájaný 6V batériu RFA-188, ktorá vydrží fungovať 3 až 6 mesiacov. Záleží vždy na frekvencii použitia. Indikátor stavu vybitej batérie.

 

Vodotěsnost 

PetSafe Big Dog sprejový je vodotesný, nie však ponoriteľný.

 

 
Délka obojku

PetSafe Big Dog sprejový má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm.

 

 
Technické parametre

Rozpoznanie štekotu Vibrácie hlasiviek + zvuk
Druh korekcie sprej
Výdrž v batérii 3 - 6 měsíců
Batérie v prijímači RFA-188

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.