Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dogtra ARC 800 Free

Dogtra ARC 800 Free je elektronický výcvikový obojok s extra prispôsobeným prijímačom pre pohodlie vášho psa, ktorý ponúka vibračné a pulzné funkcie v neuveriteľných 127 úrovniach nastavenia intenzity. Nastavenie pulzu je veľmi plynulé a vhodné pre väčšinu psov. Zariadenie je dobíjateľné, ponorné a maximálna vzdialenosť na tréning je 800 m. Nový Dogtra ARC je vylepšený o zariadenie Handsfree, ktoré uľahčuje výcvik až 2 psov. 

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 12. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 12.

493 € 407 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53286
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Dogtra ARC 800 Free
493 €

Popis produktu

Dogtra ARC 800 Free je elektronický výcvikový obojok s extra prispôsobeným prijímačom pre pohodlie vášho psa, ktorý ponúka vibračné a pulzné funkcie v neuveriteľných 127 úrovniach nastavenia intenzity, ktoré môžete sledovať na LED displeji. Nastavenie pulzu je veľmi plynulé a vhodné pre väčšinu psov. Zariadenie je dobíjateľné, ponorné a maximálna vzdialenosť na tréning je 800 m. Výcvikový obojok Dogtra ARC 800 Free je jedným z najspoľahlivejších elektronických obojkov so skvelými funkciami na príležitostný aj profesionálny výcvik. Vďaka robustnému vysielaču a ergonomickému prijímaču, ktorý pohodlne sedí na krku psa, je výrobok vhodný aj na výcvik poľovných alebo pracovných psov. Obojok aj vysielač sa dajú dobíjať a majú veľmi dobrú výdrž batérie - pri bežnom používaní až niekoľko dní.

Ovládanie pomocou handsfree

Nechcete vytiahnuť rádio z vrecka? Spoločnosť Dogtra prišla s novým hands-free zariadením, ktoré sa pripevní na prsty, zápästie alebo dlaň a uľahčí vám ovládanie pri výcviku psa. Ovládanie hands-free zariadenia je veľmi jednoduché, jediným tlačidlom ovládate zvolenú funkciu, ktorú pes cíti na prijímači. Handsfree musí byť vo vzdialenosti maximálne 5 metrov od vysielača, ak ste zakryli anténu vysielača, je možné, že sa signál medzi zariadeniami zníži. Handsfree sú pripojené k snímaču tak, aby žiadne iné zariadenia nerušili vyššie uvedený tréning. Handsfree prijímač bol testovaný v najnáročnejších podmienkach, odoláva teplotám od -20 do +60 stupňov. Batéria v hands-free zariadení by mala vydržať 7-10 rokov. 

 

 

Dosah obojku

Dogtra ARC 800 Free vám pomôže trénovať psa bez vodítka až na vzdialenosť 800 metrov. Vďaka tomu je ideálnou voľbou na výcvik v náročnom teréne, na základnú poslušnosť, ale aj pre pracovné psy.

 

Typ korekce 

Dogtra ARC 800 Free využíva vibrácie a el. Možno ho nastaviť v 127 úrovniach. Upozornenie na psa tak môže byť naozaj veľmi jemné. Jednoducho prispôsobte obojok špeciálne pre svojho psa. Silu impulzu môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač aj prijímač Dogtra ARC 800 Free sú vybavené vymeniteľnou a rýchlo sa nabíjajúcou Li-Pol batériou. Výdrž batérie vysielača a samotného obojku je približne 3 až 7 dní prevádzky. Obojok a vysielačku možno nabiť za 2 hodiny.

 

Vodotěsnost 

Dogtra ARC 800 Free sa dodáva s plne vodotesným a ponorným prijímačom do hĺbky 1 metra. Vďaka tomu je ideálnou voľbou na výcvik psov vo vode alebo v extrémnych podmienkach (les, blato). Vysielač hands-free Dogtry ARC je vodotesný (nevadí mu krátkodobý dážď ani sneh).

 

Počet psů 

S elektronickým výcvikovým obojkom Dogtra ARC 800 Free môžete dohliadať až na 2 psy súčasne. Stačí si zakúpiť ďalší prijímač. Potom jednoducho prepínate medzi psami pomocou tlačidla na vysielači. 

 


Délka obojku

Dogtra ARC 800 Free má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Ľahko sa nosí a dobre drží na krku psa. Dĺžka goliera je nastaviteľná od 20 do 65 cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,5cm, výšku 11,1cm, hloubku 3,2cm a její váha je 110 gramů. Přijímač má šířku 8,9cm, výšku 2,9cm, hloubku 4,2cm a jeho váha je 65 gramů. 

 

Výhody

 • Dosah až 800 metrov
 • Rýchle nabíjanie za 2 hodiny
 • Možno vycvičiť až 2 psy
 • Ovládanie bez použitia rúk
 • LCD obrazovka
 • Dobre navrhnutý vysielač a prijímač
 • Jednoduché ovládanie a dlhá životnosť batérie
 • Nastavenie úrovne vibrácií a 127 impulzov
 • Vodotesný a ponorný prijímač do 1 metra

 Nevýhody

 • Žiadne

 Obsah balení

 • Vysielač
 • Přijímač
 • Diaľkové ovládanie
 • Nabíjačka
 • Testovacie svietidlo
 • Návod

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podle značky Dogtra Podle typu Elektrické Vibrační Podle vodotěsnosti Ponořitelné Podle počtu psů Pro 1 psa Pro 2 psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 800 m
Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Impuls, Vibrace
Vodotesnosť Ponořitelný
Napájanie USB nabíjení
velikost Pro velké psy, Pro střední psy, Pro největší psy

Súvisiace produkty

Obojek a přijímač Dogtra 4500 Edge
Varianty (4)
černá modrá oranžová zelená

Obojok a prijímač Dogtra 4500 Edge

10 dní, v piatok 15. 12. u vás
259 €

Porovnať

Dogtra ARC 800

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
411 €

Porovnať

Canicom 200

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
132 €

Porovnať

Obojok a prijímač Patpet 620

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
82 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Varianty (2)
pro 1 psa pro 2 psy

Dogtra ARC 800 Free

Skladom, v stredu 6. 12. u vás
493 €

Porovnať