Dogtra ARC 800 Free

Dogtra ARC 800 Free je elektronický výcvikový obojok s extra prispôsobeným prijímačom pre pohodlie vášho psa, ktorý ponúka vibračné a pulzné funkcie v neuveriteľných 127 úrovniach nastavenia intenzity. Nastavenie pulzu je veľmi plynulé a vhodné pre väčšinu psov. Zariadenie je dobíjateľné, ponorné a maximálna vzdialenosť na tréning je 800 m. Nový Dogtra ARC je vylepšený o zariadenie Handsfree, ktoré uľahčuje výcvik až 2 psov. 

 

Výber varianty produktu

505 € 417 € bez DPH
Skladem 4 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 06. 02. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Dogtra ARC 800 Free

Dogtra ARC 800 Free je elektronický výcvikový obojok s extra prispôsobeným prijímačom pre pohodlie vášho psa, ktorý ponúka vibračné a pulzné funkcie v neuveriteľných 127 úrovniach nastavenia intenzity, ktoré môžete sledovať na LED displeji. Nastavenie pulzu je veľmi plynulé a vhodné pre väčšinu psov. Zariadenie je dobíjateľné, ponorné a maximálna vzdialenosť na tréning je 800 m. Výcvikový obojok Dogtra ARC 800 Free je jedným z najspoľahlivejších elektronických obojkov so skvelými funkciami na príležitostný aj profesionálny výcvik. Vďaka robustnému vysielaču a ergonomickému prijímaču, ktorý pohodlne sedí na krku psa, je výrobok vhodný aj na výcvik poľovných alebo pracovných psov. Obojok aj vysielač sa dajú dobíjať a majú veľmi dobrú výdrž batérie - pri bežnom používaní až niekoľko dní.

Ovládanie pomocou handsfree

Nechcete vytiahnuť rádio z vrecka? Spoločnosť Dogtra prišla s novým hands-free zariadením, ktoré sa pripevní na prsty, zápästie alebo dlaň a uľahčí vám ovládanie pri výcviku psa. Ovládanie hands-free zariadenia je veľmi jednoduché, jediným tlačidlom ovládate zvolenú funkciu, ktorú pes cíti na prijímači. Handsfree musí byť vo vzdialenosti maximálne 5 metrov od vysielača, ak ste zakryli anténu vysielača, je možné, že sa signál medzi zariadeniami zníži. Handsfree sú pripojené k snímaču tak, aby žiadne iné zariadenia nerušili vyššie uvedený tréning. Handsfree prijímač bol testovaný v najnáročnejších podmienkach, odoláva teplotám od -20 do +60 stupňov. Batéria v hands-free zariadení by mala vydržať 7-10 rokov. 

 

 

Dosah obojku

Dogtra ARC 800 Free vám pomôže trénovať psa bez vodítka až na vzdialenosť 800 metrov. Vďaka tomu je ideálnou voľbou na výcvik v náročnom teréne, na základnú poslušnosť, ale aj pre pracovné psy.

 

Typ korekce 

Dogtra ARC 800 Free využíva vibrácie a el. Možno ho nastaviť v 127 úrovniach. Upozornenie na psa tak môže byť naozaj veľmi jemné. Jednoducho prispôsobte obojok špeciálne pre svojho psa. Silu impulzu môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač aj prijímač Dogtra ARC 800 Free sú vybavené vymeniteľnou a rýchlo sa nabíjajúcou Li-Pol batériou. Výdrž batérie vysielača a samotného obojku je približne 3 až 7 dní prevádzky. Obojok a vysielačku možno nabiť za 2 hodiny.

 

Vodotěsnost 

Dogtra ARC 800 Free sa dodáva s plne vodotesným a ponorným prijímačom do hĺbky 1 metra. Vďaka tomu je ideálnou voľbou na výcvik psov vo vode alebo v extrémnych podmienkach (les, blato). Vysielač hands-free Dogtry ARC je vodotesný (nevadí mu krátkodobý dážď ani sneh).

 

Počet psů 

S elektronickým výcvikovým obojkom Dogtra ARC 800 Free môžete dohliadať až na 2 psy súčasne. Stačí si zakúpiť ďalší prijímač. Potom jednoducho prepínate medzi psami pomocou tlačidla na vysielači. 

 


Délka obojku

Dogtra ARC 800 Free má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Ľahko sa nosí a dobre drží na krku psa. Dĺžka goliera je nastaviteľná od 20 do 65 cm. 

 


Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 4,5cm, výšku 11,1cm, hloubku 3,2cm a její váha je 110 gramů. Přijímač má šířku 8,9cm, výšku 2,9cm, hloubku 4,2cm a jeho váha je 65 gramů. 

 

 
Technické parametre

Dosah 800 m
Sila impulzu 127
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 8,9 x 2,9 x 4,2 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 11,1 x 3,2 cm
Hmotnosť prijímača 65 g
Hmotnosť vysielača 110 g
Funkcia impuls + vibrace
Vodotesnosť ponoriteľný
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Výdrž vysielača 3 - 7 dní
Počet psov 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.