Patpet 680

Patpet 680 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuku, vibrácie a impulzu, ktorý je možné nastaviť v 16 úrovniach. Na dosah 600 m môžete cvičiť až 2 psov zároveň pomocou jednej vysielačky. Vysielačka má oddelená tlačidlá pre každú funkciu zvlášť s malý podsvietený LED displej. Obojok je vhodný pre všetky veľkosti a plemená psov.

Výber varianty produktu

103 € 85 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 01. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet 680

Patpet 680 je nabíjateľná výcvikový obojok s extrémne dlhým pohotovostným režimom pre amatérsky i profesionálny tréning psov. Obojok sa nabíja pomocou USB kábla, ktorý je súčasťou balenia a je plne nabitý za 2 hodiny. Tento výcvikový obojok má dosah až 600 metrov a disponuje funkciou zvuku, vibrácie a impulzu, ktorý je nastaviteľný v 16 úrovniach. Obojok je vhodný pre všetky veľkosti a plemená psov. Prikúpením ďalšieho prijímača možno jednoducho rozšíriť výcvik pre 2 psov zároveň. Patpet 680 má ergonomicky tvarovanú vysielačku, s prehľadnými a oddelenými tlačidlami pre každú funkciu zvlášť a zámkom kláves, ktorý zamedzí stlačení nesprávneho tlačidla. Vysielačka obsahuje aj okrúhly podsvietený LED displej s ktorým budete mať dokonalý prehľad o zvolenej funkcii, kanála psa a stavu batérie.

 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet 680 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibrácií alebo elektrostatickým impulzom, ktorý možno regulovať. Úrovne intenzity sú nastaviteľné v 16 úrovniach. Vibrácie a zvuk nie sú nastaviteľné.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet 680 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 600 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou pre použitie v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielač i prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitie zaznamenáva 2 -3 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 30 dní, vysielačka až 60 dní v závislosti od použitia.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet 680 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť ďalší prijímač. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet 680 disponuje kvalitným podsvieteným LED displeje s prehľadnými a dobre dostupnými tlačidlami. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet 680 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať len v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie ale pre výcvik psov vo vode

 

Délka obojku:

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Komfortné pre obvod krku do 56 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysielačka: šírka - 4,8 cm; výška - 12,8 cm; hĺbka 2,8 cm. Prijímač: šírka - 3,7 cm; výška - 6,2 cm; hĺbka 2,9 cm, hmotnosť 56 gramov.

 

 

 
Technické parametre

Dosah 600 m
Sila impulzu 16
Síla zvuku 1
Protištěkací mód nie
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,2 x 2,9 x 3,7 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 12,8 x 4,8 x 2,8 cm
Hmotnosť prijímača 56 g
Hmotnosť vysielača 70 g
Napájanie nabíjací
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvícený
Výdrž prijímača 9 - 11 dní
Výdrž vysielača 27 - 30 dní
Dĺžka obojku 20 až 65 cm

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.