Canifugue Small

Akcia

Elektronický neviditeľný ohradník CANIFUGUE je zariadenie s najväčším množstvom funkcií na trhu. Disponuje 8mi úrovňami impulzu a nastavením zón ako aj pre upozornení (zvuk), tak aj pre korekciu (impulz) zvlášť. Má vodotesný a nabíjací prijímač, vhodný do vlhkého prostredia. 

Výber varianty produktu

Pôvodne 280 € 202 € 167 € bez DPH
Skladem 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 29. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Canifugue Small

Elektronický ohradník CANIFUGUE Small francúzskej firmy NUM´AXES® tvorí najspoľahlivejší a časovo najpreverenejší bezkontaktný ohradníkový systém v Europe. Tento neviditeľný plot je vyrábaný pre svoju kvalitu už 15 rokov a za tu dobu získal mnoho spokojených užívateľov. Canifugue Small je vhodný pre psov a mačky od 5kg do 50kg, vďaka 8mim úrovniam nastavenia sily impulzu. Pred samotnou korekčnou zónou sa nachádza zóna varovná. V tej je pes upozornený zvukom, že sa blíži k zakázanému priestoru. Obe tieto oblasti sú nastaviteľné na základne, čo je medzi elektronickými ohradníkmi unikátne. Celková oblasť, ktorú môžete psovi zakázať je nastaviteľná od 30cm do 4m. Prijímač je vodotesný a nabíjací. Základňa, vysielajúca signál do drôtu, je napájaná zo siete adaptérom. Nastavujete na nej veľkosť varovnej a korekčnej zóny.

 


Nastavenie zón

CANIFUGUE má možnosť voľby nastaviť korekčnú a varovnú zónu zvlášť. Jedná sa o unikátnu možnosť, ktorú iné ohradníky neponúkajú. Môžete teda používať len minimálnu varovnú zónu, čo je vhodné najmä, pokiaľ je malý pozemok, pes sa podhrabáva pod plotom, či trávi príliš mnoho času v upozorňovacej zóne a vybíja batériu (čo nie je neobvyklé). Šírka zóny je nastaviteľná na základne, a to v rozmedzí od 30cm do 4m, v závislosti na typu inštalácie a dĺžke drôtu. 

 

Typ korekcie 

Môžete nastaviť jednu z 8mi úrovní impulzu. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou prepínača na prijímači.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie CANIFUGUE obsahuje 100 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,5mm, čo je plne dostačujúce pre väčšinu inštalácií. Pokiaľ drôt v balení nestačí, môžete ho jednoducho napojiť až do vzdialenosti 800m. 

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač CANIFUGUE je nabíjací s indikáciou stavu nabitia. Základňa je napájaná zo siete. Môžete dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja. 

 

Vodotesnosť 

CANIFUGUE disponuje vodotesným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Základňa je vodeodolná, odporúčame ju umiestniť do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psov 

CANIFUGUE je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť. 

 

Dĺžka obojka

CANIFUGUE má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 10 až do 55cm.

 


Váha a rozmrry

Základňa má šírku 13,1cm, výšku 11,7cm a hĺbku 4,1cm. Prijímač má šírku 4,4cm, výšku 2,8cm a hĺbku 2,5cm a jeho váha je 23 gramov.

 

V čom vám ohradník pomôže?

  • v efektívnom odstránení nežiadúceho utiekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zavierať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať celkom volne len vo vami vytýčenej oblasti.
  • v spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozplietanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku
  • v prerušení nežiadúceho chovania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasnej záhrady)
Technické parametre

Síla impulzu 8
Síla zvuku 1
Délka obojku 17 - 55 cm
Baterie v přijímači 3,7 V
Rozměry přijímače 4,4 x 2,8 x 2,5 cm
Obvod pozemku 1000 m
Váha přijímače 23 g
Drát v balení 100 m
Funkce impuls, zvuk
Počet psů neomezeně
Vodotěsnost vodotěsný
Výdrž přijímače 2 - 3 dny

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.