Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dogtrace d-control 1010

Elektronický výcvikový obojok d-control 1010 je vďaka veľkosti stimulačných impulzov vhodný pre všetky plemená psov a je určený predovšetkým pre výcvik základných povelov, s dosahom až 1000 m. Vysielač disponuje funkciou zvuk, impulz a booster. Model D-control 1010 je štandardne dodávaný s externým ovládaním diaľkového vysielača. S obojkom môžete cvičiť až 2 psov naraz pomocou jednej vysielačky. Ponoriteľný prijímač, magnetický systém zapnutie / vypnutie, podsvietený LCD displej a výdrž batérie až 12 mesiacov.

 

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 3. 4.

233 € 192 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35532
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(11)
Dogtrace d-control 1010
Dogtrace d-control…
233 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok pre všetky psy DOGtrace d-control 1010 je vhodnou intenzitou impulzov ako pre citlivejšie, tak aj pre temperamentné psy. Obojok je vybavený funkciou zvuk, impulz v 30 úrovniach a funkciou Booster, ktorá ponúka skokové navýšenie impulzu bez zdĺhavého prestavovania. Impulz má dostatočne široké rozpätie ktoré vám umožní zvoliť vyhovujúcu intenzitu pre psíka. Zvukovú korekciu môžete využiť ako upozornenie na prípadný impulz. Pes si čoskoro súslednosť signálu zafixuje a naučia sa zareagovať už na prvý stupeň upozornenia zvuku. Funkcia booster vám zaručí pohotovú reakciu, jeho stlačením navýšite stupeň impulzu o 0 - 5 stupňov, opäť v závislosti od konkrétnych dispozíciách vášho psa. Elektronický obojok s dosahom 1000 m pre výcvik v bežných domácich podmienkach, kde nie je extrémne členitý terén. Prijímač obojku je dodávaný s ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má LCD podsvietený displej pre zobrazenie výšky stimulačného impulzu, vysielanie a vybitie batérie a ľahko hmatateľná tlačidla. Možnosť externého ovládania vysielačky zaistí tlačidlo na kábli pripojenom k ​​vysielačke prostredníctvom konektora. Jediným stlačením aktivujete nastavený impulz na prijímači, bez toho aby ste držali vysielačku priamo v ruke. Dĺžka kábla je 140 cm a nielen pre túto výbavu sa model obojku DOGtrace d-control 1010 hodí športovým kynológom alebo pre lovecký výcvik či športové aktivity. DOGtrace d-control 600 sa vypína a zapína pomocou magnetu, kedy pre zapnutie a vypnutie obojku stačí priložiť vysielač k prijímaču. Výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

Externé ovládanie (one touch) je veľmi užitočným doplnkom vysielačov, umožňuje rýchlym stlačením jedného tlačidla aktivovať v prijímači navolený korekčný impulz. Tlačidlo je umiestnené na konci 140 cm dlhého kábla, ktorý je konektorom pripojený do vysielača.

 

 

 

Typ korekce

Model D-Control 1010 ponúka 2 typy varovných signálov - korekciou: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 30tich stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé i temperamentné psy, čomu zodpovedá široká škála sily elektrostatických impulzov. Model navyše disponuje funkciou Booster, čo je skokové navýšenie impulzu, a tiež možnosťou na diaľku aktivovať obojok a spustiť korekčné impulz. Svojou výbavou sa tento model hodí pre profesionálny výcvik psov.

 

Dosah obojku

D-Control 1010 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1000 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. D-Control 1000 je ideálnou voľbou pre použitie v meste, v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač je napájaný na 2x 1,5V AA batérie, ktorého stav vám ukazuje LCD displej a v prevádzke vydrží 6-12 mesiacov. Prijímač je napájaný 3V batériou s označením CR2 a jeho životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3 - 6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií.

 

Vodotěsnost

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

 

Počet psů

Pri dokúpení jedného prijímača možno s výcvikovým obojkom DOGtrace d-control 1010 trénovať až 2 psov zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií.

 

 

Délka obojku

Model D-Control 1010 má pevný a kvalitné obojok z tkané textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 15 až do 72 cm.

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,3 cm, výšku 11,9 cm, hloubku 2,8 cm (bez antény) a její váha je 88 gramů. Přijímač má šířku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hloubku 3,4 cm a jeho váha je 56 gramů. 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredných psov Pre veľkých psov Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podle značky Výcvikové obojky Dogtrace Podle typu Elektrické Zvukové Podle vodotěsnosti Ponořitelné Podle počtu psů Pro 1 psa Vodotěsné

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 1000 m
Plemeno střední, velké
Funkcia impuls, zvuk, booster
Napájanie na baterie
Síla impulzu 30
Počet psů 1 - 2 psy
Dĺžka obojku 15 až 72 cm
Napájanie na batérie
Batérie v prijímači CR2 3V
Batérie vo vysielači 2x AA
Dosah 1000 m
Funkcia impuls + zvuk + booster
Sila impulzu 30
Displej LCD podsvícený
Výdrž prijímača 3 - 6 měsíců
Výdrž vysielača 6 - 12 měsíců
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,4 × 4,3 × 3,4 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 11,9 × 5,3 × 2,8 cm
Hmotnosť prijímača 56 g
Hmotnosť vysielača 95 g
Vodotesnosť Ponořitelný, Vodotěsný
velikost Pro velké psy, Pro střední psy
Vodotesnosť vodotěsný (ponořitelný)
Napájanie prijímača Baterie
Napájanie vysielača baterie

Súbory

9319-d-control1010.pdf

Súvisiace produkty

Vysielač Reedog P19

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
42 €

Porovnať

Obojek pro dalšího psa - přijímač IZ

Na cestě 1 kusů, v utorok 11. 4. u vás
97 €

Porovnať

Obojek pro psa E-collar
Varianty (3)
černá červen růžová

Obojek pro psa E-collar 2,5 x 75 cm - biothan

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
25 €

Porovnať

Vysílačka Patpet 776

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
76 €

Porovnať

Vysielačka SportDog SD-1825E

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
220 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Dogtrace d-control 1010

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
233 €

Porovnať