Fontána Petkit Eversweet Solo

Fontána Petkit Eversweet Solo je vyrobená z odolných potravinárskych materiálov a vďaka štyrom filtračnému systému zaistí vždy čerstvú a čistú vodu. Kapacita 1,8 litra pomáha dodržiavať pitný režim všetkých domácich maznáčikov bez ohľadu na veľkosť plemena (odporúčame pre malé a stredné psy alebo mačky). Chytré LED svetlá pripomenú pracovný stav fontány a využiť môžete dva pracovné režimy Smart / Normálne.

 

 

 

 

 

 

Výber varianty produktu

101 € 84 € bez DPH
Skladem 6 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 04. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Fontána Petkit Eversweet Solo

Eversweet Solo je automatická vodná fontána s kapacitou 1,8 litra, ktorá pomáha dodržiavať pitný režim všetkých domácich maznáčikov bez ohľadu na veľkosť plemena (odporúčame pre malé a stredné psy alebo mačky). Cirkulačný systém pomáha zaistiť vždy čerstvú a čistú vodu. Štvor filtračný systém sa skladá z bavlnenej vrstvy, aktívneho uhlia z kokosovej škrupiny a iontomeničovej živice - dohromady zaisťujú zdravú, kyslíkom obohatenú vodu. Fontána na vodu je navrhnutá z priesvitného materiálu, vďaka tomu tak môžete sledovať celkovú spotrebu vody vášho maznáčika. Eversweet Solo je vyrobená z odolných potravinárskych materiálov, je tak ľahko čistiteľná. Spodná strana fontány je protišmyková, zabraňuje tak pohybu fontány po podlahe. Nielen, že je fontána energeticky úsporná, ale navyše má ultra tichý chod, ktorý Vás nebude rušiť. Inteligentné LED svetlá indikujú pracovný stav fontány. Upozorní Vás na nedostatok vody a na potrebu vymeniť filter. Jednoduchým kliknutím na tlačidlo, môžete prepínať medzi režimom Smart a Normal.

Hlavné funkcie:

 • Čistenie vody - Petkit Eversweet Solo čistí vodu hneď štyrmi spôsobmi - odstraňuje chlpy a nečistoty, filter s aktívnym uhlím odstráni zápach vody a ionizácia si poradí s ťažkými kovmi
 • Ionizácia vody – šikovný dávkovač vodu ionizuje a pomocou skríningu vás upozorní na prípadné ióny ťažkých kovov vo vode
 • Jednoduché plnenie – fontána sa ľahko udržuje a dopĺňa. Vďaka špeciálnemu dizajnu a konštrukcii ľahko napustíte vodu prostredníctvom vrchnej časti (veka) dávkovača.
 • Ultra tichý chod – pri pití alebo prevádzke chytrého dávkovača vody môžete byť v kľude, nielen že je energeticky úsporný, ale navyše má ultra tichý chod, takže vás pri filtrácii vody neruší.
 • Inteligentné LED svetlá – inteligentné LED svetlá pripomenú pracovný stav fontány - upozornia na výmenu filtra a na nedostatok vody. Modré svetlo - Normálny režim, Zelené svetlo - Smart režim, Červené blikajúce svetlo - nedostatok vody, Červené svietiace svetlo - Výmena filtra
 • Kvalitné materiály a luxusný dizajn – fontána je navrhnutá z priesvitného materiálu, ponúka tak lepší výhľad na sledovanie celkovej spotreby vody vášho domáceho maznáčika. Fontána je vyrobená z najodolnejších potravinárskych materiálov a je tak ľahko čistiteľná.
 • Inteligentný / normálny režim - Inteligentný režim je energeticky úsporný a dokáže meniť frekvenciu prísunu vody medzi dňom a nocou, normálny režim poskytuje prísun čerstvej vody po celý deň aj noc
 • Rozměry - 16 x 16 x 15,8 cm, kapacita: 1,8 l, napájení: 5V

 

 

Ultra-tichý chod

Izolovaný čerpací systém zaručuje veľmi tichý chod fontány (max. 30 dB). Využíva špeciálnu ultra-tickú pumpu na 5 V, takže o jeho chode nebudete vôbec vedieť. Špeciálna konštrukcia súčasne tíši zvuk kvapkajúcej vody na minimum, a preto bude šťastný nielen váš chlpáč, ale aj vy.

 

V čem vám smart produkty pomůžou?

 • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
 • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
 • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

V čem dávkovač pomůže?

Dávkovače vody a krmiva jsou chytrá zařízení pro zdravé celkové stravovací návyky vašich mazlíčků. S podporou progresivních technologií s jednoduchým ovládáním na dálku přes vás chytrý telefon.

 

                                

 

 • Zabezpečí vašemu zvířeti pravidelný a průběžný přístup k potravě
 • Zajistí domácímu mazlíčkovi spolehlivý krmný plán po celé dny i na dálku
 • Poskytuje vám průběžné a detailní informace o množství a rozložení stravy. Pohodlně, odkudkoliv, přímo na váš smart telefon
 • Získáte přehled o dosavadních návycích a snadno je upravíte na vhodnější režim mazlíčkovi na míru
 • Umožňuje automatické nastavení a přesné odměření vhodných porcí
 • Pomáhá efektivně řešit problémy s nadváhou, která přináší další závažné zdravotní komplikace
 • Obstará vaší domácí šelmě důležitý přísun vody
 • Pro vašeho mazlíčka pohodlný přístup a pro vás designový estetický servis krmení zvířeteDoplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.