Fontána pre psov a mačky Petwant W3

Petwant W3 je moderný napájací fontána pre mačky a malé psy, vyrobená z priehľadných materiálov a tichým prietokom vody. Kapacita 1,1 l pomáha dodržiavať pitný režim a kruhového štvorvrstvový filtračný systém zaistí vždy čerstvú a čistú vodu pre vaše domácich miláčikov.

 

63 € 52 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 21. 09. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Fontána pre psov a mačky Petwant W3

Inteligentné fontána s moderným vzhľadom a kapacitou 1,1 l Petwant zaistí vždy čerstvú a čistú vodu pre vaše domácich miláčikov. Fontána je ideálne riešenie pre majiteľov mačiek a psov, ktoré hľadajú zdroj čistej vody. Je účinná a veľmi tichá, nenaruší tak pokoj a pohodu vášho domova. Zabudnite na neustálu výmenu vody v miske vašej mačky, alebo psa. Vďaka fontáne Petwant bude voda vždy čerstvá a váš maznáčik bude šťastný. Vďaka výkonnému čtyřvrstvému filtračnému systému, sa dovnútra nedostanú žiadne nečistoty alebo chlpy zvierat. Vodný vír, okrem funkcie udržiavať vodu v pohybe, umýva aj steny fontány, takže ju nemusíte čistiť zakaždým, keď ju naplníte. Ďalšou výhodou je jeho priehľadný materiál pre sledovanie celkovej spotreby vody, alebo náklon misky o 30 stupňov pre pohodlné pitie vašich maznáčikov až do poslednej kvapky. Fontána je možné rozobrať na jednotlivé časti a každú z nich vyčistiť.

Hlavné funkcie:

  • Vyrobené z kvalitného ABS plastu
  • Priehľadná nádrž na vodu
  • Veľmi tichá prevádzka
  • 30 stupeň náklon misky
  • Jednoduchá údržba a čistenie
  • Vyhovujúce výška 11 cm
  • Štvorvrstvový filtračný systém
  • Bezpečnostné ochrana čerpadla
  • Rozměry:  11,8 x 18,5 x 18,2 cm, váha: 16 cm
  • Priemer fontány: 16 cm

 
Návody

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.