Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Petwant PW-108 Fontána pre psy a mačky

Štvorcová fontána Petwant PW-108 s filtračným systémom a veľkou kapacitou vody 3,1 l pomáha dodržiavať pitný režim všetkých domácich maznáčikov bez ohľadu na veľkosť plemena. Fontána je vybavená voľne padajúcim prúdom vody s nastaviteľným ovládaním prietoku vody.

 

Viac informácií ›

Skladom 5 ks Objednávky do 25. 9. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 27. 9.

61 € 50 € bez DPH
ks
Kód produktu: P50758
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Doprajte svojmu miláčikovi čerstvú, filtrovanú vodu s veľkokapacitnou 3,1 l fontánou Petwant PW-108. Pomôže vám udržať vášho maznáčika zdravého a hydratovaného. Neustála cirkulácia vody zabraňuje rastu baktérií, zatiaľ čo filtre odstraňujú pachy a pachy. Voľne padajúci prúd vody povzbudzuje vašu mačku alebo psa, aby viac pili, čo môže pomôcť predchádzať ochoreniam močových ciest a obličiek. Veľkokapacitná fontána Petwant je ideálna, ak máte viac domácich maznáčikov alebo veľkého psa. Štvorcový fontánový dizajn je dostatočne veľký na to, aby sa z neho mohlo napiť niekoľko domácich maznáčikov súčasne a minimálne množstvo vody striekalo z fontány von. Fontána Petwant PW-108 využíva uhlíkový a penový filter na odstránenie zlej chuti a zápachu z vody vášho maznáčika a udržuje ju vždy čistú a čerstvú.

Rozměry: Spodní část 27 x 24 cm x Výška 18,3 cm

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Misky a fontány Fontány Podľa plemena Pre malých psov Pre stredných psov Fontány a dávkovače vody pro kočky Podľa značky Fontány a dávkovače Petwant

Zobraziť celý popis

Parametre

Objem vody 3,1 litrů
Rozměr 27 x 24 x 18,3 cm
velikost Pro velké psy, Pro střední psy, Pro kočky

Súbory

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené