Acana Dog Singles Pork&Butternut Squas
Acana Dog Singles Pork&Butternut SquasAcana Dog Singles Pork&Butternut Squas

Acana Dog Singles Pork&Butternut Squash 11,4kg

Vyznačuje sa obsahom albertského bravčového ako jediným zdrojom živočíšnych surovín. ACANA Pork & Butternut Squash je jedinečné Biologically appropriate ™ krmivo s jediným druhom živočíšneho proteínu, čo je vhodné aj pre citlivé psy všetkých plemien a vekových kategórií.

74 € 65 € bez DPH
Týden
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 13. 05. u Vás
+ - ks
vyzdvihnúť na predajne späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Acana Dog Singles Pork&Butternut Squash 11,4kg

Vyznačuje sa obsahom albertského bravčového ako jediným zdrojom živočíšnych surovín. ACANA Pork & Butternut Squash je jedinečné Biologically appropriate ™ krmivo s jediným druhom živočíšneho proteínu, čo je vhodné aj pre citlivé psy všetkých plemien a vekových kategórií.

KRMIVO PRE PSY S JEDNÝM DRUHOM ŽIVOČÍŠNYCH BIELKOVÍN

Albertské bravčové použité v krmive ACANA Pork & Butternut Squash pochádza z nášho regiónu a je dodávané čerstvé vo výživnom podielu Celé koristi, čo znamená mäso, pečeň, obličky a chrupavky - to všetko dodáva potrebné živiny v prirodzenej forme a výrazne sa tým znižuje potreba používať v našich krmivách synteticke doplnky. Výťažok z mrazom sušenej bravčovej pečene zvyšuje chutnosť, čo je skvelé aj pre prieberčivé jedáky.

Jablka Red Delicious, celá tekvica a miestne bylinky - vrátane koreňa čakanky - sú dodávané čerstvé z údolia Fraser a sú bohatým zdrojom rozpustnej vlákniny, ktorá podporuje zdravé trávenie a pevnú stolicu.

 

 

 

 

CELÁ KORISŤ | BEZKONKURENČNÁ OBSAH ŽIVÍN- Bohaté výživné mäso, orgány a chrupavky dodávajú živiny v prirodzenej forme. Oproti komerčným krmivám, ktoré obsahujú 18-25 syntetických doplnkov, ACANA PORK & BUTTERNUT SQUASH obsahuje iba 1 syntetický doplnok, proteíny zinku.

MRAZOM SUŠENÁ BRAVČOVÁ PEČEŇ| VYNIKAJÚCA CHUŤ A VÔŇA-Výťažok z mrazom sušenej pečene prirodzene zvyšuje chutnosť, čo robí krmivo ACANA vhodnou stravou pre vyberavé jedáky.

OMEGA-3 Z RIAS | BEZ RYBÍCH SUROVIN -Podľa matky prírody bohatý zdroj DHA a EPA, pre psy skvele využiteľný.

BEZ OBILNÍN A ZEMIAKOV | NÍZKOGLYKEMICKÝ-Nízkoglykemické ovocie a zelenina - bez tapioky, zemiakov a ryže.

ČERSTVÁ TEKVICA A TEKVICA MASLOVA | ZDRAVÉ TRÁVENIE-Bohatý zdroj rozpustnej vlákniny pre zdravé zažívanie a pevnú stolicu

Zloženie

Vykostené bravčové (20%), dehydrované bravčové (20%), zelená šošovica, červená šošovica, bravčová pečeň (5%), tekvica maslová, bravčový tuk (3%), zelený hrach, žltý hrach, repkový olej, riasa, cícer, tekvica, mrkva, bravčové obličky (2%), mrazom sušená bravčová pečeň, kelp (morská riasa), koreň čakanky, koreň zázvoru, list mäty piepornej, medovka lekárska, zmes tokoferolov (prírodný konzervant), sušený Enterococcus faecium fermentation.

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.