Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Wickedbone - interaktívne kosť pre psov a mačky

Interaktívna hračka pre psa Wickedbone vyrobená z odolného polykarbonátu bude najlepšie zábavou pre aktívnych psov na dlhé hodiny. Hračka je nabíjateľná pomocou micro USB a v standby režime vydrží v prevádzke až 3 mesiace. Hračka sa dokáže pohybovať 9 rôznymi spôsobmi a ovládať ju môžete pomocou mobilnej aplikácie, alebo interaktívnym režimom.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 2. 10. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

107 € 88 € bez DPH
ks
Kód produktu: P47861
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Wickedbone je interaktívna múdra hračka pre vášho štvornohého maznáčika. Wickedbone predstavuje chytrou hračku v tvare obľúbenej psie kosti, ktorá umožňuje zabaviť vášho štvornohého miláčika aj v čase, kedy pracujete alebo nie ste doma. Hračka dokáže psa zabaviť nielen hrou, ale dokáže mu poskytnúť tiež emocionálnu podporu vo chvíľach, kedy na Vás čaká doma.

 

 

K použitiu interaktívne hračky Wickedbone je potreba stiahnuť mobilnou aplikáciou, pomocou ktorej spárujete vaše chytré zariadenie s hračkou samotnou. Spárovanie aj komunikácia následne prebieha cez Bluetooth.

 

 

Hračka sa dokáže pohybovať až 9 rôznymi spôsobmi, ktoré majú zaručene udržať psie pozornosť. Ak sa zrovna nemôžete svojmu psovi venovať, alebo nie ste doma, môžete zapnúť takzvaný interaktívny režim, ktorý reaguje na dotyk psa, je plne autonómny a psa zabaví, bez toho aby ste pohli prstom. Program dokáže upútať pozornosť vášho domáceho maznáčika na dlhé hodiny, kedy je sám doma. Ak sa rozhodnete Wickedbone ovládať mobilný aplikácií, môžete okrem určovanie smeru meniť tiež akceleráciu alebo rýchlosť zatáčania. Nastaviť je možné tiež režim pre vonkajšie i vnútorné prostredie, aby nedošlo k zbytočným škodám vo vašom obydlí.

 

 

Telo a kolieska Wickedbone sú vyrobené z odolného polykarbonátu oprávnených agentúrou FDA, ktorý je dokonale odolný silným nárazom a ochráni hračku aj chrup psa. Kolieska po strane hračky môžete jednoducho sňať a hračku vyčistiť.

 

 

Interaktívna múdra hračka Wickedbone vydrží v aktívnom jazdnom režime prevádzku až na 40 minút a do konca cez štyri hodiny v režime interaktívnom, kedy hračka vydáva rôzne zvuky a pohybuje sa v obmedzenejšej miere. Ak by ste snáď vy alebo váš maznáčik na hračku zabudli, vydrží v stand-by režime až tri mesiace.

Rozmery: dĺžka 15,5 cm, šírka 6,4 cm, váha 300 g.

 

 Výhody

  • Zabaví vášho psíka na dlhé hodiny
  • Jednoduché čistenie
  • Dlhá výdrž batérie
  • Z odolného polykarbonátu
  • 9 rôznych spôsobov pohybu
  • Ovládanie mobilnou aplikáciou, alebo interaktívnym režimom
  • Upozornenie na slabú batériu

 Nevýhody

  • Nie je vhodné pre malé plemená psov

Obsah balení

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Interaktívne Hračky Pre psov Podľa značky Hračky pro psy Cheerble Podľa materiálu Gumové Podľa druhu Odolné Inteligentné Podľa tvaru Kosti SmartPet Smart hračky Smart hračky pro kočky Smart hračky pro psy Cheerble Gumové Kosti Interaktivní Odolné Chytré Pro psy Podle typu Podle tvaru Podle materiálu Podle značky Pohyblivé hračky

Zobraziť celý popis

Parametre

Napájanie USB nabíjení
Rozměr 15,5 x 6,4 cm
velikost Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

EYENIMAL Paw Ball

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
11 €

Porovnať

Reedog - chewing bone

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
16 €

Porovnať

Maškrtný hlavolam Treat Maze

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
19 €

Porovnať

Reedog Plush Pig

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
12 €

Porovnať

Reedog Rugby, latexová pískacia lopta
Varianty (4)
13 cm 14 cm 12 cm 8,5 cm

Reedog Rugby, latexová pískacia lopta

Skladom, v stredu 4. 10. u vás
5 €

Porovnať

Naposledy navštívené