Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

EYENIMAL Smart Bloom Pet Fountain

Eyenimal Smart Bloom Pet je ultra-tichá, napájací fontána vhodná pre mačky a malé psy, ktorá je vyrobená z kvalitných plastov a 3 pracovnými režimami. Kapacita 2 litrov pomáha dodržiavať pitný režim a pomocou trojitého filtra z aktívneho uhlia zaisťujú vždy čerstvú a čistú vodu. Fontána ponúkne dva rôzne nástavce na pitie, snímač pohybu a LED chytré ukazovatele.

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 3. 4.

102 € 84 € bez DPH
ks
Kód produktu: P48400
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Eyenimal Smart Bloom Pet je moderný, tichá fontána vyrobená z kvalitných plastov, ktorá je vhodná vďaka svojej veľkosti pre mačky a malé psy. Kapacita 2 litrov pomáha dodržiavať pitný režim všetkých domácich maznáčikov a ponúkne im vždy čerstvú a čistú vodu. Dva rôzne nadstavce a padajúca voda zabezpečí, aby bol pitný režim pre vaše chlpáča zábavným zážitkom. Nástavec v tvare kvetiny zaistí vďaka malým tryskám vizuálny zážitok a rozptýlenie vody dookola. Druhý nástavec vytvára bublajúce prameň, ktorý zaručene pritiahne pozornosť vašich štvornohých kamarátov. Fontána Eyenimal je vybavená spínacím čidlom pohybu, kedy sa fontána uvedie do prevádzky len v okamihu, keď sa mačka pohybuje blízko. Fontánu je možné použiť v 3 pracovných režimoch: normálny, intervalový a pohybový. Trojitý filter aktívneho uhlíka čistí vodu vo fontáne hneď tromi spôsobmi - odstraňuje chlpy a nečistoty, filter s aktívnym uhlím odstráni zápach vody a ionizácie si poradí s ťažkými kovmi. Múdra LED svetlá Vás upozorní na výmenu filtra, druh režimu a nízky stav vody.

 

Hlavní funkce: 

  • Čidlo pohybu - fontána se uvede do provozu v okamžiku, kdy se kočka přiblíží blíž
  • 3 pracovní režimy - normální režim: fontána pracuje nepřetržitě, intervalový režim: fontána pracuje 2 minuty - potom se na 3 minuty vypne, pohybový režim: pokud se kočka přiblíží k senzoru, fontána se zapne na 90 vteřin
  • Ultra tichá fontána - Nejen, že je fontána energeticky úsporná, ale na víc má i ultra tichý chod - můžete ji tak mít i v ložnici bez narušení spánku. 
  • Trojitý filtr aktivního uhlíku - poskytne vašim mazlíčkům vždy čerstvou a čistou vodu. 
  • Kvalitní plastový materiál -  fontána je vyrobena z kvalitních plastů, které jsou zdravotně nezávadné
  • LED ukazatel - chytře upozorní pomocí světelného senzoru na výměna filtru, druh režimu a nízký stav vody
  • Červené noční světlo - pro lepší viditelnost v noci
  • Objem fontány: 2 litry
  • Délka kabelu: 147cm
  • Rozměry: 18,2 x 18,2 x 14,5 cm

 

 

Prečo je čerstvá, tečúca voda taká dôležitá?

Výskum ukázal, že jedným z najlepších spôsobov, ako zlepšiť zdravie zvieratka je pitím väčšieho množstva čistej vody čo fontánky Drinkwell® umožňujú. Pomocou patentovaného systému voľne padajúcej vody fontánky neustále vodu okysličujú. Filter z dreveného uhlia odstraňuje z vody akýkoľvek zápach a zlú chuť a tak podnecuje zvieratko k pitiu väčších množstvo čistej a svieže vody.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Chovateľstvo Misky a fontány Fontány Podľa značky Eyenimal Podľa plemena Fontány a dávkovače vody pro kočky Pre malých psov

Zobraziť celý popis

Parametre

velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro kočky

Súbory

Smart Bloom Pet Fountain (2).pdf

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

EYENIMAL Smart Bloom Pet Fountain

Skladom, v pondelok 3. 4. u vás
102 €

Porovnať