SureFeed dávkovač s mikročipom

Automatický dávkovač krmenia s mikročipom, ktorý kontroluje prístup. Ideálny pre domácnosť, kde je viac zvierat a musia mať napr. zvláštne kŕmenie či lieky. So SureFeedem sa už nemusíte báť, že si Vaši domáci maznáčikovia budú kradnúť jedlo.

170 € 140 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 08. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

SureFeed dávkovač s mikročipom

Automatická miska SureFeed ponúka unikátny spôsob kŕmenia vašich maznáčikov. Vďaka senzoru pre snímanie mikročipu zvieraťa (prívesok na alebo klasický čip) sa miska otvorí iba maznáčikovi s príslušným mikročipom. Po jedle sa uzavrie a krmivo zostane čerstvé. Vhodné do domácnosti s viacerými zvieratami. Neprehliadnite moderný, hravý dizajn! Kapacita 400 ml.

 

 

Hlavné funkcie a výhody

 • Kapacita až 400 ml – či už sa jedná o suché alebo vlhké krmivo, vo vnútri misky zostane dlho čerstvé.
 • Unikátny dizajn – miska je nielen veľmi funkčná, ale aj moderná a hodí sa do každej domácnosti. Ide o veľmi vkusný bytový doplnok.
 • Batéria vydrží až 6 mesiacov - nie je nutné ju meniť príliš často.
 • Miska disponuje pamäťou pre 32 zvierat – ak ste ich skutočným milovníkom, môžete pohodlne dávkovať krmivo pre každého maznáčika zvlášť.
 • Kompatibilnosť - mikročip nachádzajúci sa vo vnútri misky SureFeed je kompatibilný so všetkými typmi mikročipov.
 • Ideální pro psy a kočky, kteří mají předepsanou dietu nebo léky.
 • Výcvikový program – miska umožňuje spustenie výcvikového programu, ktorý vám pomôže zviera postupne naučiť ju využívať
 • Tlačidlo na otvorenie veka – v prípade nutnosti môžete veko ručne otvoriť.
 • Rozměry misky - š.23 x h.32 x v.20 cm

 

 

 

Jak funguje miska SureFeed?

Dávkovač kŕmenia funguje na princípe mikročipu, ktorý je zabudovaný v prívesku na obojok SureFlap RFID, alebo zavedený veterinárom v tele zvieraťa. Senzor mikročipov reaguje na prítomnosť psa alebo mačky s nastaveným kódom ich mikročipu a iba im umožní prístup ku krmivu. Kompatibilitu mikročipu vášho domáceho zvieraťa si overíte jednoducho tu v dolnej časti stránky.

Ak sa však priblíži zviera, ktorému toto kŕmenie nepatrí, miska sa neotvára. Každý z vašich maznáčikov teda dostane iba svoju potravu, a vy nemusíte mať strach, že by niektorý z nich zjedol niečo, čo nemá.

Akonáhle pes alebo mačka opustí priestor snímača, veko dávkovača sa automaticky uzatvára. Je zároveň možné vybrať si medzi troma rôznymi rýchlosťami uzavretia. Horné okraje misiek sú navyše opatrené špeciálnym tesnením, vďaka ktorému vydržia suché aj vlhké krmivo dlho čerstvé.

 

 

 

 

V čem vám smart produkty pomůžou?

 • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
 • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
 • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

V čem dávkovač pomůže?

Dávkovače vody a krmiva jsou chytrá zařízení pro zdravé celkové stravovací návyky vašich mazlíčků. S podporou progresivních technologií s jednoduchým ovládáním na dálku přes vás chytrý telefon.

 

                                

 

 • Zabezpečí vašemu zvířeti pravidelný a průběžný přístup k potravě
 • Zajistí domácímu mazlíčkovi spolehlivý krmný plán po celé dny i na dálku
 • Poskytuje vám průběžné a detailní informace o množství a rozložení stravy. Pohodlně, odkudkoliv, přímo na váš smart telefon
 • Získáte přehled o dosavadních návycích a snadno je upravíte na vhodnější režim mazlíčkovi na míru
 • Umožňuje automatické nastavení a přesné odměření vhodných porcí
 • Pomáhá efektivně řešit problémy s nadváhou, která přináší další závažné zdravotní komplikace
 • Obstará vaší domácí šelmě důležitý přísun vody
 • Pro vašeho mazlíčka pohodlný přístup a pro vás designový estetický servis krmení zvířeteDoplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.