SureFeed dávkovač s mikročipom

Akcia

Automatický dávkovač krmenia s mikročipom, ktorý kontroluje prístup. Ideálny pre domácnosť, kde je viac zvierat a musia mať napr. zvláštne kŕmenie či lieky. So SureFeedem sa už nemusíte báť, že si Vaši domáci maznáčikovia budú kradnúť jedlo.

Pôvodne 164 € 125 € 103 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

SureFeed dávkovač s mikročipom

Automatický dávkovač krmenia s mikročipom, ktorý kontroluje prístup. Ideálny pre domácnosť, kde je viac zvierat a musia mať napr. zvláštne kŕmenie či lieky. So SureFeedem sa už nemusíte báť, že si Vaši domáci maznáčikovia budú kradnúť jedlo.

SureFeed dávkovač kŕmenia funguje na princípe mikročipu, ktorý má váš domáci maznáčik v tele (zavádza veterinár) alebo môžete použiť SureFlap RFID čipový prívesok na obojok. SureFeed je kompatibilný so všetkými čipmi. Ide o celkom inovatívny, vysoko kvalitný produkt. Tento automat na kŕmenie ponúka perfektné riešene pre domácnosť s niekoľkými zvieratami. Pre väčšinu majiteľov domácich zvierat je často obtiažne kontrolovať príjem potravy všetkých maznáčikov. Často sa stretávame s tým, že si zvieratká kradnú navzájom jedlo apod. O to viac problematické to je v situácii, kedy niektoré zo zvierat majú špeciálnu diétu alebo lieky. S tým už je však vďaka SureFeedu koniec! 

V domácnostiach, kde žijú mačky a psy spoločne predstavuje automat na kŕmenie konečne riešenie. 

SureFeed dávkovač kŕmenia má zabudovanú čítačku mikročipov, ktorá prečíta mikročip daného zvieraťa, ktoré keď sa priblíží k miske, otvorí mu poklop ku kŕmeniu, pokiaľ mu náleží. SureFeed môžete nastaviť až pre  32 zvierat. Pokiaľ sa k miske priblíží zviera, ktoré má dostať iné kŕmenie, miska sa uzatvorí a nejde otvoriť. Dávkovač tak zaisťuje, že každý maznáčik dostane iba kŕmenie. ktoré dostať má. Viečko dávkovača sa automaticky uzavre, pokiaľ zviera opustí priestor snímača. Čas meškania uzavrenia ide nastaviť na tri rýchlosti. Horné okraje misiek sú opatrené tesnením, ktoré vlhké aj suché krmivo uzavrie a to potom vydrží dlho čerstvé.

Kompatibilitu mikročipu vášho domáceho zvieraťa si overíte jednoducho tu v dolnej časti stránky.

SureFeed má výcvikový program, ktorý vám pomôže vaše zvieratká na kŕmitko postupne naučiť. Automat ide ovládať aj stlačením tlačítka pre otváranie.

V čem vám smart produkty pomůžou?

 • Smart produkty pro psy jsou efektivní pomůckou, díky které zabavíte vašeho čtyřnohé mazlíčka i když jste v práci. Díky novým smart produktům je spojení s vaším mazlíčkem mnohem jednoduší.
 • Nabídnou vám hru a zábavu pro vaše mazlíčky, přehled o jejich aktivitě a stravování, dohled nad jejich pohybem nebo audiovizuální kontakt i na dálku.
 • Můžete vaše psa nebo kočku sledovat, cvičit, lokalizovat, mluvit s ním a poslouchat co dělá, sledovat online, hrát si na dálku a nebo jen zaznamenávat jeho aktivitu či spánek.

 

V čem dávkovač pomůže?

Dávkovače vody a krmiva jsou chytrá zařízení pro zdravé celkové stravovací návyky vašich mazlíčků. S podporou progresivních technologií s jednoduchým ovládáním na dálku přes vás chytrý telefon.

 

                                

 

 • Zabezpečí vašemu zvířeti pravidelný a průběžný přístup k potravě
 • Zajistí domácímu mazlíčkovi spolehlivý krmný plán po celé dny i na dálku
 • Poskytuje vám průběžné a detailní informace o množství a rozložení stravy. Pohodlně, odkudkoliv, přímo na váš smart telefon
 • Získáte přehled o dosavadních návycích a snadno je upravíte na vhodnější režim mazlíčkovi na míru
 • Umožňuje automatické nastavení a přesné odměření vhodných porcí
 • Pomáhá efektivně řešit problémy s nadváhou, která přináší další závažné zdravotní komplikace
 • Obstará vaší domácí šelmě důležitý přísun vody
 • Pro vašeho mazlíčka pohodlný přístup a pro vás designový estetický servis krmení zvířeteDoplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.