Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Uzatvárateľná miska pre psov a mačky SureFeed

Uzatvárateľná miska pre psov a mačky SureFeed funguje na princípe pohybového senzoru. Akonáhle sa vaše zvieratko dostane nad misku, poklop sa otvorí. Jedlo tak zostáva vždy čerstvé a chutné a navyše bez nevítaných návštevníkov, ako sú napríklad muchy.

Viac informácií ›

Skladom 10 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 4. 10.

107 € 88 € bez DPH
ks
Kód produktu: P6053
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(1)
Uzavíratelná miska pro psy a kočky SureFeed
Uzatvárateľná miska…
107 €

Popis produktu

Uzatvárateľná miska pre psov a mačky SureFeed funguje na princípe pohybového senzoru. Akonáhle sa vaše zvieratko dostane nad misku, poklop sa otvor. Jedlo tak zostava vždy čerstvé a chutné a navyše bez nevítaných návštevníkov, ako sú napríklad muchy.

SureFeed uzatvárateľná miska pre psov a mačky je úplne inovatívny a vysoko kvalitný produkt od firmy SureFlap. Miska funguje na 4 batérie (nie sú súčasťou balenia) a vydrží až 6 mesiacov v prevádzke. Váš psík alebo mačička má kedykoľvek prístup ku svojej potrave a vďaka SureFeed miske sa nemusíte starať o to, či je potrava vysušená a napadnutia hmyzom. Akonáhle sa vaše domáce zvieratko vzdialil od misky, poklop sa sám uzavrie.

 

 

K SureFeed miske dostanete šedú nádobku (misku), ale môžete si kedykoľvek dokúpiť inú farebnú variantu a v prípade, že máte doma viac SureFeed misiek, ľahko tak rozlíšite, ktorá komu patrí. Vyberať môžete z dvoch variant Single a Split misky.

SureFeed má výcvikový program, ktorý vám pomôže vaše zvieratká na misku postupne naučiť. Automat je možné ovládať aj stlačením tlačidla pre otváranie.

 

 Výhody

  • nieje na čip
  • pevné a odolné zhotovenie
  • uchováva jedlo chutné
  • 2 roky záruka

 Nevýhody

  • batérie nie sú obsahom balenia
  • misku môže otvoriť každé zviera

 Obsah balení

  • 1x SureFeed uzatvárateľná miska
  • 1x šedá miska
  • CZ, SK, EN manuál

Produkt je zaradený v kategóriách

Misky a fontány Chovateľstvo Misky Automatické Dávkovače krmiva Automatické Dávkovače krmiva SmartPet Smart dávkovače Plastové Dávkovače krmiva pro psy Dávkovače krmiva pro kočky Smart dávkovače pro psy Smart dávkovače pro kočky

Zobraziť celý popis

Parametre

Napájanie Baterie
Barva Bílá
Rozměr 23 x 21 x 7 cm
velikost Pro malé psy, Pro střední psy, Pro kočky

Súbory

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené