Filtr pro fontánku Current, uhlíkový, 4 ks.

Filtr pro fontánku Current, uhlíkový, 4 ks.

Náhradní uhlíkové filtry Drinkwell® udrží chuť vody vašeho domácího mazlíčka čistou a svěží. Každý filtr obsahuje polyesterovou složku s dvojitou hustotou, která zachycuje chlupy a drobky, zatím co uhlíková čast filtru odstraňuje z vody chutě a pachy, čímz jí dělá lahodnější na pití.

7 € 5 € bez DPH
Skladem 3 ks
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 07. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Filtr pro fontánku Current, uhlíkový, 4 ks.

Náhradní uhlíkové filtry Drinkwell® udrží chuť vody vašeho domácího mazlíčka čistou a svěží. Každý filtr obsahuje polyesterovou složku s dvojitou hustotou, která zachycuje chlupy a nečistoty, zatím co uhlíková čast filtru odstraňuje z vody chutě a pachy, čímž jí dělá lahodnější na pití. Filtry pomáhají prodloužit životnost vaší fontánky a čerpadla a měli by být vyměněné každé 2 až 4 týdny pro zachování maximálního osvěžení.


ilustracia tien

 

Hlavní vlastnosti

  • 4-Balení
  • Kompatibilní s těmito Drinkwell® fontánkami: Fontánka PetSafe Current, všechny velikosti

Obsah balení

  • 4 balení uhlíkových filtrůDoplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.