Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Zľava -10%

EYENIMAL Ultrasonic Bark Control

Ultrazvuková búdka Eyenimal slúži na obmedzenie štekanie psa na dosah až 15 metrov. Vo chvíli keď pes zašteká, ultrazvuková búdka sa aktivuje a vydá psovi nepríjemný ultrazvuk, ktorý je ľudskému uchu ťažko počuteľný. Zariadenie má 3 úrovne citlivosti a testovací režim. Búdka je vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie a funguje na batérie.

 

 

Viac informácií ›

Skladom 3 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 5. 6.

67 € Pôvodná cena
61 € 50 € bez DPH
Zľava -10%
Ušetríte 7 €
ks
Kód produktu: P48004
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
EYENIMAL Ultrasonic…
61 €

Popis produktu

Ultrazvuková búdka Bark Control je vybavená mikrofónom, ktorý detekuje štekot psa. Búdka sa aktivuje keď zabudovaný mikrofón zachytí neustály psí štekot v dosahu až 15 metrov. Ultrazvuk je ľudskému uchu ťažko počuteľný, ale naši chlpatí priatelia ho ľahko počujú. Ultrazvuk je neškodný a pre psie uši nepríjemný, čo zabraňuje psom štekať. Psy sa nakoniec môžu naučiť spájať štekanie s nepríjemným zvukom. Pokiaľ pes prestane štekať, ultrazvuk sa zastaví tiež. Prístroj je možné umiestniť na rovnú plochu, alebo ho môžete zavesiť na strom alebo stenu, je tak vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Ultrazvuková búdka má 3 úrovne nastaviteľné citlivosti na štekot + testovací režim. Nízka poloha - detekuje štekot do 5 metrov, stredná poloha - detekuje štekot do 10 metrov a vysoká poloha detekuje štekot až na 15 metrov. Bark Control je osadený 9V batériu s označením 6LR61.

Testovacie mód - Vzhľadom na to, že ultrazvuk je pre väčšinu ľudí nepočuteľný, pomocou režimu TEST skontrolujte, či váš produkt funguje správne. Umiestnite tlačidlo do polohy test, držte zariadenie ďaleko od seba a hlasno hovorte do mikrofónu. Pokiaľ LED dióda bliká zeleno, budete počuť zvukový signál, ktorý Vám potvrdí správne fungovanie ultrazvukové búdky.

Rozmery: 164 x 110 x 60 mm, váha: 195 g.

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Protištekacie búdky Eyenimal Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre najmenších Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa značky Eyenimal Podľa korekcie Ultrazvukové Podle vodotěsnosti Voděodolné Vodotěsné Obojky proti vytiu

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkcia ultrazvuk
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekotu zvuk
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

9920-bark-control-cz.pdf

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Zľava -10%

EYENIMAL Ultrasonic Bark Control

Skladom, v pondelok 5. 6. u vás
67 €
61 €

Porovnať