EYENIMAL Ultrasonic Bark Control

Ultrazvuková búdka Eyenimal slúži na obmedzenie štekanie psa na dosah až 15 metrov. Vo chvíli keď pes zašteká, ultrazvuková búdka sa aktivuje a vydá psovi nepríjemný ultrazvuk, ktorý je ľudskému uchu ťažko počuteľný. Zariadenie má 3 úrovne citlivosti a testovací režim. Búdka je vhodná pre vnútorné i vonkajšie použitie a funguje na batérie.

 

 

66 € 55 € bez DPH
Skladem 9 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

EYENIMAL Ultrasonic Bark Control

Ultrazvuková búdka Bark Control je vybavená mikrofónom, ktorý detekuje štekot psa. Búdka sa aktivuje keď zabudovaný mikrofón zachytí neustály psí štekot v dosahu až 15 metrov. Ultrazvuk je ľudskému uchu ťažko počuteľný, ale naši chlpatí priatelia ho ľahko počujú. Ultrazvuk je neškodný a pre psie uši nepríjemný, čo zabraňuje psom štekať. Psy sa nakoniec môžu naučiť spájať štekanie s nepríjemným zvukom. Pokiaľ pes prestane štekať, ultrazvuk sa zastaví tiež. Prístroj je možné umiestniť na rovnú plochu, alebo ho môžete zavesiť na strom alebo stenu, je tak vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie. Ultrazvuková búdka má 3 úrovne nastaviteľné citlivosti na štekot + testovací režim. Nízka poloha - detekuje štekot do 5 metrov, stredná poloha - detekuje štekot do 10 metrov a vysoká poloha detekuje štekot až na 15 metrov. Bark Control je osadený 9V batériu s označením 6LR61.

Testovacie mód - Vzhľadom na to, že ultrazvuk je pre väčšinu ľudí nepočuteľný, pomocou režimu TEST skontrolujte, či váš produkt funguje správne. Umiestnite tlačidlo do polohy test, držte zariadenie ďaleko od seba a hlasno hovorte do mikrofónu. Pokiaľ LED dióda bliká zeleno, budete počuť zvukový signál, ktorý Vám potvrdí správne fungovanie ultrazvukové búdky.

Rozmery: 164 x 110 x 60 mm, váha: 195 g.

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.