Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Reedog No Bark Vibro Premium

Reedog No bark Vibro Premium je prvý kompletne programovateľný obojok novej generácie s inovatívnou technológiou, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov. Je vybavený funkciou zvuku a vibrácie a nastaviteľnou citlivosťou štekotu v siedmich úrovniach. Hodí sa tiež na korekciu nevhodného vytia psa. Obojok je ponoriteľný do 1 metra, má dlhú výdrž batérie, dotykový displej a je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 50 kg.

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 31. 3.

85 € 70 € bez DPH
ks
Kód produktu: P52055
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Reedog No Bark…
85 €

Popis produktu

Reedog No bark Premium je prvý kompletne programovateľný obojok novej generácie s inovatívnou technológiou, ktorý bol vyvinutý špeciálnym tímom kynológov. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu. Je vybavený funkciou zvuku a vibrácie a možnosti nastavenia citlivosti štekotu v siedmich úrovniach, kde si sami určíte, aká intenzita štekotu presahuje hranicu vašej tolerancie. Hodí sa tiež na korekciu nevhodného vytia psa. Obojok disponuje korekciou zvuku + vibrácie, zvukovú korekciu nie je možné vypnúť, naopak vibráciu je možné nastaviť v 7 úrovniach. Škála citlivosti a voliteľnej korekcie ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľké, stredné aj malé psíky od 5 do 50 kg. Reedog No bark Vibro Premium je vybavený plne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút), je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Obojok disponuje dlhou vydržou batérie až 14 dní a jednoduchým ovládaním pomocou dvoch tlačidiel. Citlivosť nastavenia, intenzita korekcie a stav batérie môžete skontrolovať na podsvietenom dotykovom displeji na hlavnom paneli obojku s veľkými ikonmi.

 

 

Detekce štěkání 

Protistěkací obojok Reedog disponuje nastaviteľnou citlivosťou na štekot v siedmich úrovniach. Ak nastavíte vysokú citlivosť na štekanie, bude obojok korigovať psíka už pri tichom štekaní. Určíte si teda sami, aká hlasitosť štekania je už cez mieru. Citlivosť na štekot umožňuje tiež korekciu vytia psíka. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku.

 

Typ korekce  

Obojok proti štekanie Reedog No bark Vibro Premium disponuje korekciou zvuku + vibrácie. Zvukovú korekciu nie je možné vypnúť, vibrácia je nastaviteľná v 7 úrovniach. Škála citlivosti a voliteľnej korekcie ponúka vhodné optimálne nastavenie pre veľkých, stredných aj malých psíkov.

 

Nastavení obojku 

Intenzita vibrácií je k dispozícii v siedmich nastaviteľných úrovniach. Reedog No bark Premium disponuje tiež detekciou citlivosti na štekot a hodí sa tak aj na korekciu vytia. Zo siedmich stupňov sily vibrácií ľahko vyberiete tú optimálnu pre vášho psíka. Citlivosť nastavenia, intenzita korekcie a stav batérie môžete skontrolovať na podsvietenom dotykovom displeji na hlavnom paneli obojku s veľkými ikonmi.

 

 Baterie a nabíjení

Reedog No bark Vibro Premium sa môže chváliť dlhou výdržou batérie. Dobíjací akumulátor s kapacitou 300 mAh vydrží v prevádzke pri plnom dobití až 14 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa.

 

 Vodotěsnost

Reedog No bark Vibro Premium je dodávaný s plne vodetesným a ponoriteľným prijímačom až do 1 metra (max po dobu 30 minút) s označením IP67. Je tak vhodný ako pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

Univerzálny obojok je vhodný pre všetky plemená a veľkosti psov. Bez problémov zaistí komfort malým, stredným aj väčším plemenám, pretože poskytuje korekčný variant pre väčšinu psích temperamentov od 5 do 50 kg.

 

Délka obojku 

Súčasťou balenia je tiež pevný nylonový čierno-biely obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenie nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte podľa potreby pre obvod krku 25 až 62 cm.

 

Váha a rozměry

Obojok proti štekanie disponuje malými rozmermi: 4 cm x 7 cm x 3,7 cm (šírka, výška, hĺbka) a ergonomickým tvarom. Psíkom tak veľmi uľahčí nosenie a ľahšie si naň zvyknú. Obojok váži iba 93 g.

 

Výhody

 • Kompletne programovateľný
 • Vyvinutý tímom kynológov
 • Korekcia zvuku a vibrácie
 • Nastaviteľná citlivosť
 • Pre všetky veľkosti psov
 • Dlhá výdrž batérie
 • Dobíjecí akumulátor
 • Ponoriteľný až do 1 metra
 • Stand by mode
 • Dotykový displej

Nevýhody

 • Nie je vhodný pre najmenšie plemená psov
 • Nemá korekciu impulzu

 Obsah balení

 • Příjímač Reedog
 • Nastaviteľný pevný nylonový obojok
 • USB kábel na dobitie
 • Manuál

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa značky Podľa korekcie Zvukové Vibračné Podle vodotěsnosti Ponořitelné

Zobraziť celý popis

Parametre

Plemeno malé, střední, velké
Funkcia zvuk, vibrace
Napájanie nabíjecí
Vodotesnosť ponořitelný
Vodotesnosť ponořitelný
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekotu Pomocou zvuku
Výdrž v batérii 5 - 14 dní
Rozpoznanie štekotu zvuk
Rozmer (š/v/h) 7 x 3,7 x 3,5
Hmotnost 93 g
Nastavení citlivosti áno
Dĺžka obojku 25 - 65 cm
Dĺžka obojku 25 až 65 cm
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy
Funkcia vibrace + zvuk

Súvisiace produkty

Reedog No Bark Premium

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
85 €

Porovnať

Nabíjačka pre Goodlife BarkWise

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
25 €

Porovnať

PetSafe batérie CR2032 2ks

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
9 €

Porovnať

Batéria Energizer 9V

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
6 €

Porovnať

Petrainer PET853

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
38 €

Porovnať

Canicalm First

Na cestě 1 kusů, vo štvrtok 6. 4. u vás
68 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Reedog No Bark Vibro Premium

Skladom, v piatok 31. 3. u vás
85 €

Porovnať