Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Domáce protištekacie jednotky PetSafe

Domáca jednotka PetSafe využíva na zamedzenie štekania ultrazvuk. Balenie obsahuje 2 ks jednotiek, ktoré sa rozmiestnia v priestore pre lepšiu zelenú zónu. Domáca jednotka sa aktivuje keď zabudovaný mikrofón zachytí neustáli psí štekot v dosahu 6 - 8 metrov.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks Viac informácií › Objednávky do 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 29. 5.

60.22 € 49.76 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1067
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Statická jednotka proti štekaniu PetSafe je protištekacia jednotka, ktorá využíva na zamedzenie štekania ultrazvuk. Balenie obsahuje 2 ks jednotiek, ktoré sa rozmiestnia v priestore pre lepšiu účinnosť. Protištekacia jednotka/búdka sa aktivuje, keď zabudovaný mikrofón zachytí psí štekot v dosahu 6 až 8 metrov. Zariadenie vyšle 2-sekundový ultrazvukový signál, ktorý počuje iba pes. Vysielaný ultrazvuk by mal byť pre štekajúceho psa natoľko nepríjemný, aby prestal štekať (frekvencia 20kHz, korekcia cca 120dB nepočuteľná pre ľudí). Vysielaný ultrazvuk by mal byť pre štekajúceho psa nepríjemná, aby prestal štekať. Zariadenie je najvhodnejšie pre domácnosť a pre mladšie alebo menej tvrdohlavé psy.

Upozornenie: Statická jednotka napomáha k odnaučeniu nadmerného štekania. Je vhodná pre väčšinu psíkov avšak nie pre všetky. Najlepšie je zvážiť citlivosť psíka na vonkajšie podnety a jeho povahu. Nepoužívať na psov, ktorí majú problémy so sluchom. Zariadenie by sa malo používať iba v čase keď si neželáte, aby pes štekal nakoľko niektoré psy si po čase neustáleho používania zariadenia vytvoria určitú "necitlivosť" k ultrazvuku a tak sa požadovaný účinok môže vytratiť. V prípade, že váš psík nereaguje na protištekaciu jednotku, odporúčame zakúpiť niektorý z protištekacích obojkov

 

 

Dosah

Dosah protištekacej jednotky PetSafe je 6 až 8 metrov. Zariadenie je najvhodnejšie pre domácnosť a malo by byť umiestnené čo najbližšie k štekajúcemu psovi (do cca 3 metrov), kde pes najčastejšie šteká (u dverí, okna... apod.)

 

Typ korekcie 

Protištekacia jednotka PetSafe má možnosť využiť ako korekciu ultrazvukový signál, ktorý je počuteľný len pre psov, nie pre ľudí. 

 


Batérie a nabíjanie

Jednotka PetSafe proti štekaniu je napájaná štandardnou 3V batériou typu CR2032.

 

 

Vodotesnosť

Protištekacia jednotka PetSafe nie je vodotesná ani vodeodolná. Je nutné ju mať v suchom prostredí.

 

 

Počet psov

Protištekacia jednotka PetSafe vysiela ultrazvuk, je tak vhodná ako pre jedného psa, tak pre viacerých psov od váhy 3,6 kg. 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvik Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre najmenších Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa korekcie Ultrazvukové Podle vodotěsnosti Voděodolné Vodotěsné Podľa značky PetSafe Protištekacie búdky PetSafe

Zobraziť celý popis

Parametre

Nastavenie citlivosti nie
Detekcia zvuk
Funkcia Ultrazvuk
Vodotesnosť Bez ochrany
Napájanie Batérie
Typ batérie 3V CR2032
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy

Súbory

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

EYENIMAL Ultrasonic Bark Control

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
64.26 €

Porovnať

Protištěkací búdka Bark Control Pro

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
96.65 €

Porovnať

Protištekacia búdka GoodLife DogSilencer MAX

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
181.57 €

Porovnať

Diaľkový ovládač Dog Silencer

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
15.73 €

Porovnať

PetSafe protištekacia búdka

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
76.39 €

Porovnať

Reedog UL10 búdka proti štekaniu

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
36.36 €

Porovnať