Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Domáce protištekacie jednotky PetSafe

Domáca jednotka PetSafe využíva na zamedzenie štekania ultrazvuk. Balenie obsahuje 2 ks jednotiek, ktoré sa rozmiestnia v priestore pre lepšiu zelenú zónu. Domáca jednotka sa aktivuje keď zabudovaný mikrofón zachytí neustáli psí štekot v dosahu 6 - 8 metrov.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás vo štvrtok 30. 3.

55 € 45 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1067
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Statická jednotka proti štekaniu PetSafe je protištekacia jednotka, ktorá využíva na zamedzenie štekania ultrazvuk. Balenie obsahuje 2 ks jednotiek, ktoré sa rozmiestnia v priestore pre lepšiu účinnosť. Protištekacia jednotka/búdka sa aktivuje, keď zabudovaný mikrofón zachytí psí štekot v dosahu 6 až 8 metrov. Zariadenie vyšle 2-sekundový ultrazvukový signál, ktorý počuje iba pes. Vysielaný ultrazvuk by mal byť pre štekajúceho psa natoľko nepríjemný, aby prestal štekať (frekvencia 20kHz, korekcia cca 120dB nepočuteľná pre ľudí). Vysielaný ultrazvuk by mal byť pre štekajúceho psa nepríjemná, aby prestal štekať. Zariadenie je najvhodnejšie pre domácnosť a pre mladšie alebo menej tvrdohlavé psy.

Upozornenie: Statická jednotka napomáha k odnaučeniu nadmerného štekania. Je vhodná pre väčšinu psíkov avšak nie pre všetky. Najlepšie je zvážiť citlivosť psíka na vonkajšie podnety a jeho povahu. Nepoužívať na psov, ktorí majú problémy so sluchom. Zariadenie by sa malo používať iba v čase keď si neželáte, aby pes štekal nakoľko niektoré psy si po čase neustáleho používania zariadenia vytvoria určitú "necitlivosť" k ultrazvuku a tak sa požadovaný účinok môže vytratiť. V prípade, že váš psík nereaguje na protištekaciu jednotku, odporúčame zakúpiť niektorý z protištekacích obojkov

 

 

Dosah

Dosah protištekacej jednotky PetSafe je 6 až 8 metrov. Zariadenie je najvhodnejšie pre domácnosť a malo by byť umiestnené čo najbližšie k štekajúcemu psovi (do cca 3 metrov), kde pes najčastejšie šteká (u dverí, okna... apod.)

 

Typ korekcie 

Protištekacia jednotka PetSafe má možnosť využiť ako korekciu ultrazvukový signál, ktorý je počuteľný len pre psov, nie pre ľudí. 

 


Batérie a nabíjanie

Jednotka PetSafe proti štekaniu je napájaná štandardnou 3V batériou typu CR2032.

 

 

Vodotesnosť

Protištekacia jednotka PetSafe nie je vodotesná ani vodeodolná. Je nutné ju mať v suchom prostredí.

 

 

Počet psov

Protištekacia jednotka PetSafe vysiela ultrazvuk, je tak vhodná ako pre jedného psa, tak pre viacerých psov od váhy 3,6 kg. 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Protištekacie búdky Výcvik Protištekacie obojky PetSafe Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Pre najmenších Podľa značky PetSafe Podľa korekcie Ultrazvukové Podle vodotěsnosti Vodotěsné Voděodolné

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 8 m
Plemeno malé, střední, velké
Funkcia ultrazvuk
Napájanie na baterie
Vodotesnosť bez ochrany
Druh korekcie ultrazvuk
Vodotesnosť bez ochrany
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekotu Pomocou zvuku
Výdrž v batérii 1 - 2 měsíce
Dálkový ovladač nie
Rozpoznanie štekotu zvuk
Nastavení citlivosti nie
Baterie 3V CR2032
Dosah 8 m
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

8716-982-indoor-jednotka-1.pdf

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

EYENIMAL Ultrasonic Bark Control

Skladom, vo štvrtok 30. 3. u vás
67 €

Porovnať

Diaľkový ovládač Dog Silencer

Skladom, vo štvrtok 30. 3. u vás
34 €

Porovnať

PetSafe protištekacia búdka

Skladom, vo štvrtok 30. 3. u vás
80 €

Porovnať

Protištěkací búdka Bark Control Pro

Skladom, vo štvrtok 30. 3. u vás
169 €

Porovnať

Naposledy navštívené