Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

PetSafe protištekacia búdka

Ultrazvuková búdka PetSafe slúži k obmedzeniu štekania psa na záhrade. Jednotku zavesíte na strom/plot/stenu a namierite na miesto, kam chodí pes štekať. Vo chvíli, keď pes zašteká, ultrazvuková búdka sa aktivuje a vydá psovi nepríjemný ultrazvuk.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Objednávky do 14:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 5. 6.

80 € 66 € bez DPH
ks
Kód produktu: P327
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Protištekacia búdka PetSafe je jednotka, ktorá využíva k zamedzeniu štekania ultrazvuk. Protištekacia búdka sa aktivuje keď zabudovaný mikrofón zachytí neustály psí štekot v dosahu 15 metrov. Zariadenie vyšle dvoj-sekundový ultrazvukový signál, ktorý môže počuť iba pes (frekvencia 20 kHz, korekcia cca 120 dB nepočuteľná pre ľudí). Vysielaný ultrazvuk by mal byť pre štekajúcého psa natoľko nepríjemný, aby prestal štekať. Zariadenie je vhodné pre vonkajšie použitie a je plne vodotesné. Vhodné k zaveseniu do záhrady (na strom, plot apod.) Statická jednotka napomáha k odnaučeniu nadmerného štekania. Je vhodná pre väčšinu psíkov, avšak nie pre všetkých.

Upozornenie: Statická jednotka napomáha k odnaučeniu nadmerného štekania. Je vhodná pre väčšinu psíkov avšak nie pre všetky. Najlepšie je zvážiť citlivosť psíka na vonkajšie podnety a jeho povahu. Nepoužívať na psov, ktorí majú problémy so sluchom. Zariadenie by sa malo používať iba v čase keď si neželáte, aby pes štekal nakoľko niektoré psy si po čase neustáleho používania zariadenia vytvoria určitú "necitlivosť" k ultrazvuku a tak sa požadovaný účinok môže vytratiť. V prípade, že váš psík nereaguje na protištekaciu jednotku, odporúčame zakúpiť niektorý z protištekacích obojkov

 

 

Dosah

Protištekacia búdka PetSafe je nastaviteľná na 4,9 alebo až 9 metrov. Zariadenie je vhodné na záhradu a malo by byť umiestnené čo najbližšie k štekajúcemu psovi (do cca 3 metrov), kde pes najčastejšie šteká (u dverí, okna... apod.)

 

Typ korekcie 

Protištekacia búdka PetSafe má možnosť využiť ako korekciu ultrazvukový signál, ktorý je počuteľný len pre psov, nie pre ľudí. 

 


Batérie a nabíjanie

Jednotka PetSafe proti štekaniu je napájaná štandardnou 9V batériou, ktorá nie je súčasťou balenia. Jej výdrž sa pohybuje okolo 2000 spustení.

 

 

Vodotesnosť

Protištekacia jednotka PetSafe je vodeodolná. Dá sa postaviť na stôl alebo zavesiť do záhrady (napr. na strom, plot)

 

 

Počet psov

Protištekacia búdka PetSafe vysiela ultrazvuk, je tak vhodná ako pre jedného psa, tak pre viacerých psov od váhy 3,6 kg. 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Protištekacie búdky Výcvik Protištekacie obojky PetSafe Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre najmenších Pre malých psov Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa značky PetSafe Podľa korekcie Ultrazvukové Podle vodotěsnosti Voděodolné Vodotěsné Obojky proti vytiu

Zobraziť celý popis

Parametre

Dosah 30 m
Plemeno malé, střední, velké
Funkcia ultrazvuk
Napájanie na baterie
Vodotesnosť voděodolný
Druh korekcie ultrazvuk
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekotu Pomocou zvuku
Výdrž v batérii 1 - 3 měsíce
Dálkový ovladač nie
Rozpoznanie štekotu zvuk
Nastavení citlivosti nie
Baterie 9V
Dosah 30 m
velikost Pro malé psy, Pro velké psy, Pro střední psy

Súbory

PBC19-11794.pdf

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Zľava -10%

EYENIMAL Ultrasonic Bark Control

Skladom, v pondelok 5. 6. u vás
67 €
61 €

Porovnať

Diaľkový ovládač Dog Silencer

Skladom, v pondelok 5. 6. u vás
34 €

Porovnať

Domáce protištekacie jednotky PetSafe

Na cestě 2 kusů, v piatok 9. 6. u vás
55 €

Porovnať

Naposledy navštívené

PetSafe protištekacia búdka

Skladom, v pondelok 5. 6. u vás
80 €

Porovnať