Protištekacia búdka GoodLife DogSilencer MAX

Ultrazvuková protištekacia búdka DogSilencer MAX patrí medzi najpredávanejšie na trhu a disponuje najvyšším dosahom až 100 metrov a o 40% silnejším zvukom, než predchodca DogSilencer. Protistěkací búdka detekuje štekot psa na vzdialenosť 30 metrov, alebo môžete zariadenie aktivovať pomocou diaľkového ovládača. Búdka má tri úrovne intenzity a je napájaná pomocou sieťového adaptéra, alebo batérie. Je vhodná na vonkajšie použitie, je vodeodolná a odolná proti poveternostným vplyvom.

218 € 180 € bez DPH
Skladem > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 12. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Protištekacia búdka GoodLife DogSilencer MAX

Ultrazvuková protištekacia búdka DogSilencer MAX patrí medzi najpredávanejšie na trhu a disponuje najvyšším dosahom až 100 metrov ao 40% silnejším zvukom, než predchodca DogSilencer. Pokiaľ je búdka v dosahu štekajúceho psa, vnútorný mikrofón zachytí zvuk a zariadenie sa automaticky aktivuje. Búdka pracuje na princípe ultrazvuku ( tj. zvuk s vysokou frekvenciou), ktorý počuje iba psy a pre väčšinu ľudí je nepočuteľný. Vyľakaný zvukom vysokého tónu, ktorý je bezpečný a účinný, pes prestane štekať a ultrazvukový tón sa vypne. DogSilencer má 3 úrovne intenzity (nízka, stredná a vysoká + testovací mód) ktorú jednoducho nastavíte otočením kolieska po strane búdky. Protistěkací búdka je účinná na vzdialenosť 100 metrov a detekuje štekanie psa na vzdialenosť 30 metrov. Pre prípady, keď sa pes nachádza ďalej ako 30 metrov je možné búdku aktivovať pomocou diaľkového ovládača. DogSilencer je napájaný pomocou sieťového adaptéra, alebo na batérie 6x AA, ktoré vydržia v prevádzke 4-5 týždňov. Diaľkový ovládač je osadený batériou s označením CR2032. Zariadenie je určené na vonkajšie použitie, je odolné proti poveternostným vplyvom a vodeodolné s označením IPX4. Pretlačovaciu búdku môžete pomocou držiaka DogSilencer upevniť na strom či stenu a reproduktor nasmerovať k problematickému miestu.

 

 

 

Co je ultrazvukový zvuk?

Ultrazvukové zvuky sú frekvencie, ktoré sú vyššie ako rozsah ľudského sluchu. Vďaka tomu sú bezpečným a účinným nástrojom na výcvik psov. Zvuk z Dog Silencer však neprechádza múrmi ani okolo rohov. Pokiaľ je pes v blízkosti protištekacej búdky je možné upraviť citlivosť mikrofónu a zachytiť aj vytie alebo dokonca kňučanie psa. K protištekacej búdke DogSilencer je možné dokúpiť nástavec pre DogSilencer, ktorý zosilní ultrazvukový signál o 4-6 dB.

Nedoporučujeme používat Dog Silencer se štěňaty mladšími než jeden rok. 

Základní vlastnosti:

 • Pro omezení nežádoucího štěkání používá ultrazvuk
 • Odolné a v provedení proti povětrnostním vlivům pro venkovní použití 
 • Budka disponuje nejvyšším dosahem až 100 metrů
 • Do cca 40 zaznamenává štěkot a spouští se automaticky, nad tuto vzdálenost ovládáme dálkovým ovladačem
 • Zařízení je voděodolné s označením IPX4
 • Budka nabízí tři úrovně intenzity ultrazvuku
 • DogSilencer je napájen pomocí 6x AA baterií , nebo přes síťový adaptér (součástí balení)
 • Dálkový ovladač je osazen baterií s označením CR2032
 • Je vhodný pro všechny velikosti a plemena psů
 • Rozměry: 13,3 cm x 10,8 x 4,6 cm, váha: 0,45 kg
 • Nové barevné kryty DogSilencer ! 

Možná využití protištěkací budky:

 • Zastavení štěkání Vašeho psa
 • Zastavení štěkání sousedova psa
 • Výchova štěňat, aby neštěkala

 

 

 

V čom vám obojok pomôže?

 • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 
Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 11 x 13,3 x 4,6 cm
Hmotnost 500 g
Nastavení citlivosti nie
Baterie 6 x AA
Dosah 100 m
Druh korekcie ultrazvuk
Vodotesnosť voděodolný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekotu Pomocou zvuku
Batérie vo vysielači CR2032

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, Zasielkovňu či DPD. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.